Babicovy dobroty - Jak jíst dobře, levně a s chutí

Babicovy dobroty - Jak jíst dobře, levně a s chutí https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28738/babicovy-dobroty-jak-jist-dobre-levne-a-s-chuti-28738.jpg 2 13 5

Jiří Babica, oblíbený protagonista cookingshow Babicovy dobroty televize Nova, přichází se svou první kuchařskou knihou. Dlouholeté působení v prestižních českých a německých restauracích, poznávání kuchyní všech kontinentů a potěšení z hledání nápadů, jak exotické prvky přenést domů tak, aby si je mohl snadno uvařit každý z nás - to jsou tři tajemství jeho úspěchu a divácké obliby. V této kuchařce najdete jeho jedinečné polévky, zapékané dobroty, závitky a rolády, pokrmy z masa i zeleniny, také něco zcela speciálního a sladkou tečku na konec.... celý text

Kopretina
11.04.2022 3 z 5

Něco mě zaujalo, něco vůbec. Vypůjčeno v práci.

EvikU.
07.04.2017 2 z 5

Asi 3 recepty jsem z toho vařila, ale jinak mě moc nezaujala. Dostala jsem ji.

LordSnape
13.03.2013 odpad!

Neutrálně laděné komentáře od "pana sběrače bodů" WEILA nesmí chybět snad u žádné knihy... Tentokrát souhlasím s kolegyní evelinaevelina, protože Babica a celá jeho "show" včetně "kuchařky" patří opravdu do odpadu!

evelinaevelina
13.03.2013 odpad!

Tak tahle kniha se mi dostala do rukou zcela náhodou u tchýně - asi jsem už alergická na to, že teď nestačí vydávat kuchařky obyčejně - různě zaměřené, jasně, podle zemí původu, sladké, slané atd. ale že prostě nesmí chybět jako průvodce herečka, zpěvačka nebo jiná mediální hvězda, Jako kdyby jen to bylo zárukou, že jen jimi nabízené pokrmy si zaslouží knižní zpracování.

WEIL
19.12.2011

Najíst se dobře a levně, to by mělo být cílem každého občana, který si zakládá na spořivosti a přitom ale chce i jíst na důstojné úrovni.

Jiří Babica
česká, 1961
2009  37%Babicovy dobroty - Jak jíst dobře, levně a s chutí
2009  27%Nejlepší recepty
2010  50%Babicovy dobroty 2.
2016  53%Čtyři roční období na talíři
2010  25%Nejlepší recepty z televize