Babicovy dobroty - Jak jíst dobře, levně a s chutí

Babicovy dobroty - Jak jíst dobře, levně a s chutí

Jiří Babica, oblíbený protagonista cookingshow Babicovy dobroty televize Nova, přichází se svou první kuchařskou knihou. Dlouholeté působení v prestižních českých a německých restauracích, poznávání kuchyní všech kontinentů a potěšení z hledání nápadů, jak exotické prvky přenést domů tak, aby si je mohl snadno uvařit každý z nás - to jsou tři tajemství jeho úspěchu a divácké obliby. V této kuchařce najdete jeho jedinečné polévky, zapékané dobroty, závitky a rolády, pokrmy z masa i zeleniny, také něco zcela speciálního a sladkou tečku na konec....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28738/babicovy-dobroty-jak-jist-dobre-levne-a-s-chuti-28738.jpg 0.77
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno:, Eminent

EvikU.
07.04.2017

Asi 3 recepty jsem z toho vařila, ale jinak mě moc nezaujala. Dostala jsem ji.

LordSnape
13.03.2013odpad!

Neutrálně laděné komentáře od "pana sběrače bodů" WEILA nesmí chybět snad u žádné knihy... Tentokrát souhlasím s kolegyní evelinaevelina, protože Babica a celá jeho "show" včetně "kuchařky" patří opravdu do odpadu!

evelinaevelina
13.03.2013odpad!

Tak tahle kniha se mi dostala do rukou zcela náhodou u tchýně - asi jsem už alergická na to, že teď nestačí vydávat kuchařky obyčejně - různě zaměřené, jasně, podle zemí původu, sladké, slané atd. ale že prostě nesmí chybět jako průvodce herečka, zpěvačka nebo jiná mediální hvězda, Jako kdyby jen to bylo zárukou, že jen jimi nabízené pokrmy si zaslouží knižní zpracování.

WEIL
19.12.2011

Najíst se dobře a levně, to by mělo být cílem každého občana, který si zakládá na spořivosti a přitom ale chce i jíst na důstojné úrovni.