Fízl

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha s hlavním hrdinou Axelem Steenem volně navazuje na dvě předchozí (Neklid, Sbohem ptáčku). Kariéra vyšetřovatele Axela se hroutí a on se stále více propadá do závislosti na drogách. Jeho neutěšené situace využije nadřízený, který ho v přísném utajení zapojí do vyšetřování organizovaného zločinu souvisejícího s prodejem drog. Axel se zaplete s kodaňským bossem Moussou a v ohrožení je nucen spáchat i trestné činy. Zároveň je Moussa až příliš dobře informován o tom, co podnikají policejní složky, a to pro Axela představuje velké riziko. Unese Axel tíhu svého úkolu nebo zvolí zdánlivě jednodušší cestu drogového opojení?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316805/big_fizl-fbX-316805.jpg 4.228
Série:

Axel Steen 3.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Brána
Originální název:

Akrash, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Fízl

1T0S_
29.11.2020

Taková průměrná severská krimi, která ani nepřekvapí, ani neurazí. Je zde detektiv, který je sice dobrý, ale má spoustu problémů z minulosti, překombinovaná a nadsazená zápletka, sterilní styl psaní a uměle prodlužovaný děj. Nic zapamatovatelného, ale zabaví.

karolina5333
06.04.2020

70% Za mě to bohužel není na 4 hvězdy.
Nemůžu se zbavit dojmu, že to bylo zbytečně strašně natahované, že obsah příběhu si těch 300 stran nezasloužil...
První třetina mě bavila hodně, pak jsem se musela do čtení spíš nutit, závěr strhující a na nervy brnkající, ale jak říkám, trochu moc uměle natahovaný.


jprst
25.06.2019

Další povedený příběh, někde sice až příliš přehnaný, ale napětí to nijak neubírá. A Axelův konec? Přežil! Axel je přes všechny chyby a nedostatky tvrdý chlap, takže si autor nechal pootevřená vrátka pro další příběh.

SilvieSisinka
10.07.2018

Napsano napinave.Hlavni hrdina si to uziva v sexu a v drogove zavislosti podle chuti a libosti.Clovek by uz davno umrel predavkovanim....on ne da si trikrat drogu,zapije to vodkou a jede dal :-D No nevim,dost prekombinovano i tak me to bavilo ;-)

dva.v.1
23.04.2018

plně souhlasím s knihomolkou..sice jsem nečetl předcházející dvě - to možná časem,ale připadá mi to moc složité a překombinované.

libazhe
21.11.2017

Kniha se mi velmi líbila.
Byla napínavá až do konce akorát mě mrzí že tu není uvedeno jestli Axel umřel nebo ne

Patapuf
21.01.2017

Jedním slovem paráda... Do půlky knihy sem nevěřil, jak někdo může být takovej debil, ale potom už sem to pomalu začal chápat... konec byl slušnej... po dlouhý někdo, koho to bavilo až do konce....

konicekbily
25.12.2016

Zdrogovaný policista se prodírá životem a děj se vleče.

1