Ať žijí padesátnice ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Když se přes člověka převalí páté kulatiny, spousta věcí je najednou jinak. Kalhoty bývají těsnější, diety přestávají fungovat, protože kdo by si ty dortíky ke kafi pořád odpíral. Do hor už nevyběhnete jako kamzík, děti už si nenechají mluvit do života jako dřív a jako ideální zábava se začínají jevit hry na trénování paměti. Jeden by se z toho zhroutil… smíchem. Hana Hřebejková nabízí ve sbírce povídek Ať žijí padesátnice humorný pohled na zdánlivě všední problémy, v nichž se leckdo pozná. Snad i proto, že inspirací k jejich napsání byl sám život, který by se, koneckonců, neměl brát tak vážně....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452097/big_at-ziji-padesatnice-yz6-452097.jpeg 2.527
Žánr:
Povídky, Pro ženy, Literatura česká

Vydáno: (ekniha), Brána
více info...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Ať žijí padesátnice

Dada077
22. dubna

Ja jednu hviezdičku dávam za schopnosť knihy namotať ma obálkou, reklamou a anotáciou na vyhodenie peňazí za kôpku mikropríbehov bez ladu a skladu. Nech robím, čo robím, neviem akceptovať päťdesiatničku v klube seniorov, možno, ak by bola v invalidnom dôchodku. A ani spomienky na cestovanie za prácou v Nemecku, obmedzené na vizáž autobusových a vlakových staníc, vrátane colníkov ma nejako neuvádzali do vytrženia, ani pobavenia. O veselom, ľahkom i neľahkom živote päťdesiatničky som v tej brožúročke nenašla ani zble. U mňa totálny prepadák.

Jirinamac
31. března

Rychlovka do MHD. Příběhy žen po padesátce, ale spíš bych změnila název po šedesátce.


Culina68
21. února

Dávám jednu hvězdu za " čtivost", ale jako humorné čtení - jak je kniha prezentována - bych tuto knížečku neoznačila ( a to je mi taky přes padesát).

Terka1975
22. ledna

Příjemná oddechová svačinka, která vykouzlí úsměv na tváři. Některé příběhy byly humorné nebo vykouzlily úsměv na tváři, některé jen příjemné laděné, v této době pohlazeni pro duši.

Dixinka
31.12.2020

slátanina, ale vtipná

Arnulka
15.12.2020

Neobratné, chaotické, prostě slátanina, která by ráda byla vtipná...

alnahu
07.12.2020

Taková malá jednohubka na odpoledne- docela vtipná.

Pheobe20
26.11.2020

Tuto knihu bych zařadila pro oddechové čtení. Jednotlivé historky v knize rychle ubíhaly. Překvapilo mě, že jednotlivé historky na sebe nenavazovaly, což mi trochu zkazilo požitek z knihy. Naopak mě překvapilo, že v jednotlivých historkách se objevovaly podobné rysy...

1