Katakomby

Katakomby https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314396/bmid_katakomby-2BI-314396.jpg 4 210 55

Asylum série

< 3. díl

Napínavý příběh třetí knihy bestsellerové série Asylum nás opět zavede mezi tři přátele, Dana, Abby a Jordana. Poslední rok jejich vysokoškolského studia se chýlí ke konci, a tak vyrážejí na výlet, aby si užili posledních společně strávených chvil. Jenže cestou do New Orleansu, kde měli v plánu navštívit Jordanova strýce, si trojice přátel všimne, že je někdo sleduje. Dan navíc dostává zprávy od člověka, který zemřel během minulé halloweenské noci. Když konečně dorazí do New Orleansu, podivné okolnosti se ještě stupňují a Dan si musí připustit, že vše, co se mu přihodilo v uplynulých letech, rozhodně nebyla náhoda, nýbrž osud. Osud, který ho poutá k velmi zvláštní skupině lidí, jež fanaticky obdivuje neblaze proslulé vrahy. A jediné, po čem Dan touží, je, aby přežil… Minulost je někdy lepší pohřbít.... celý text

Horory Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Jota

Catacomb , 2015

qydko
06.12.2017 3 z 5

Na můj vkus už trochu přitažené za vlasy. Předchozí díly budiž, ale toto pokračování už mě zdaleka tolik nezaujalo.

Usignolo
17.11.2017 5 z 5

Navzdory negativním komentářům jsem se na Katakomby vrhla s chutí. Pravda, je to trošku detektivka oproti dvěma předchozím knihám, přesto kniha naplnila má očekávání. Byla prostě jiná a stejně mě mrzí, že už je konec.

Dousabel
12.11.2017 2 z 5

Třetí díl už byl průšvih. Myslím, že se s ním natrápila i sama autorka, neucelené, nedotažené, nesmyslné. Žádná návaznost na předchozí díly a z Dana vytvořila skoro akčního hrdinu. Škoda, celá trilogie měla dobrý námět, ale zpracování bylo hrozně kostrbaté.

papajapa
07.11.2017 3 z 5

Namet knihy o Rezbarich kosti byl super, ale myslim si, ze z toho slo vytezit mnohem vic. Take konec byl strasne uspechany a zjisteni, ze Danova matka je nazivu, bylo do oci bijici.

Sarfias
05.11.2017 5 z 5

Kniha se mi sice líbila, protože byla čtivě psaná a ukázalo se tam několik zajímavých zvratů, nicméně oproti předchozím dílům byla skutečně slabší a na napětí a mrazení čtenář musel čekat poměrně dlouho.

inkara
02.11.2017 3 z 5

Oproti druhému dílu se Katakomby vlekly, bylo málo napětí a celkový konec mě moc nenadchl.

Smiley96
26.10.2017

Bohužel velké zklamání... Dvě hvězdy a to se ještě musím přemáhat, ještě že obálky knih jsou krásně zpracované. Musím podotknout, že z celé série se mi líbil první díl. Druhý díl byl ještě snesitelný, dejme tomu, ale třetí díl už bylo plýtvání papírem. Škoda, knihy půjdou do světa.

postrach
15.10.2017 4 z 5

První dva díly,jsem,ještě nečetla.Kniha mi nepřipadá,strašidelná,ani moc poutavá.Je čtivá.Přečtu první dva díly a uvidím.Těším se na závěr knihy.

Andynka
05.10.2017 2 z 5

Co bych opravdu vytkla teto knize je, ze neni na zactku strucny souhrn předešlých dílů, jak to u sérii bývá. Měla jsem velký problém, abych u této knihy udržela pozornost a nepreskakovala řádky. No, jsem ráda, ze jsem tuto sérii docetla.

Nazli
01.10.2017 4 z 5

Z trilogie asi nejvíce čtivá kniha, co se mě týče. Jinak bych doporučila asi celou sérii, pro horor určený dětem či dospívajícím palec nahoru.

Blondebookdevil
16.09.2017 3 z 5

Poslední díl mi přišel nejslabší, ve srovnání s napětím v Asylumu, například. Nicméně celá trilogie zajímavá a těším se, až se do ní za čas pustím znova.

maxx
27.08.2017 4 z 5

Kniha byla dobrá,ale slabší na příběh než jeho první dva díli

carollfu
26.08.2017 5 z 5

Poslední díl rozhodně nezklamal. Prostředí řezbářů mohlo být více rozebrané, ale rozhodně to na dokonalosti této knihy neubralo. Doporučuji celou trilogii.

Hoshi
15.08.2017 4 z 5

Tak moc jsem se těšila na zakončení celé trilogie. Teď po dočtení si nejsem jistá, jestli mám být šťastná, že vše dopadlo jak dopadlo, nebo jestli mám být zklamaná, že poslední kniha nebyla tak .. Já nevím, něco mi tam, oproti předchozím dvou dílům, chybělo. Příběh byl znovu krásně čtivý, doprovodné fotografie mě opět nadchly, ale.. Nechci si myslet, že Katakomby jsou jen zbytečné natahování příběhu... Ano, chtěla jsem se dozvědět víc o Danově biologické rodině, ale tohle? Myslím si, že to bylo až příliš. Možná, když si třetí díl přečtu s odstupem znovu bez Asylum a Sanctum, bude se mi příběh líbit víc. Ale kdo ví.

Papaja1
09.08.2017 5 z 5

Můj žánr. Skvělé ukončení tajemné trilogie. Opět designově senzačně zpracovaná kniha stejně jako předešlé dva díly a to důležitější obsahově opravdu velmi poutavá. Snad jediná kniha za dlouhou dobu, u které nekoukám na počet již přečtených stran a kolik mi jich do konce ještě zbývá. Mám ale dojem, že předešlé díly byly více napínavější.