Bratrstvo

Vydám se do černého srdce říše, abych vykořenil své nepřátele. Ale Řím nepostavili za jeden den a neobnoví ho osamělý asasín. Jsem Ezio Auditore da Firenze. A toto je moje bratrstvo.“ Z kdysi mocného Říma zbyly jen ruiny. Městu vládne utrpení a potupa a jeho obyvatelé žijí ve stínu nelítostné rodiny Borgiů. Jen jeden muž může lid osvobodit od tyranie Borgiů – Ezio Auditore, mistr asasín. Eziovo tažení ho zavede až na hranice jeho možností. Cesare Borgia, zákeřnější a nebezpečnější než jeho otec papež, nespočine, dokud nedobude Itálii. A ve zrádných dobách se spiklenci dají najít všude, dokonce i v řadách samotného bratrstva…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/63_/63907/bratrstvo-63907.jpg 4171

ISBN:978-0-241-95171-2

Kniha Bratrstvo

Kuža007
12.11.2018

Bohužel to není od prvního knižního dílu žádná velká senzace, ale stejně jako renesance je bratrstvo založeno na docela dobrém dílu herní série Assassin's Creed.

lugh
11.12.2017

Po přečtení Renesance jsem tajně doufal v posun a zlepšení příběhu, nedošlo k tomu.
Naopak, stejně jako v prvním díle zůstala naprosto stejná linie jen přibylo víc postav. Zakončení opět předvídatelné, bohužel jsem se rozhodl, že každou rozečtenou knihu dočtu. Tentokráte jsem svého předsevzetí trpce litoval, nicméně zkusím ještě třetí díl snad se něco změní.

Marsí5
03.07.2017

Nepřetržitý děj bez oddechu.

KydlochMoris
27.05.2017

Ještě lepší než první díl! Super!

Janie26
22.03.2017

Další ze skvělých knih. Této sérii jsem úplně poropadla :D
Doporučuji a ani druhý díl série nezklamal :) 5z5 :)

bukiet
29.08.2016

Jednoznačný posun k lepšímu oproti prvnímu dílu knižní série. Zatímco ten byl doslovným přepisem děje druhé hry herní série (plus vzpomínkové sekvence z třetí hry (Bratrstvo)) a autor mnoho nového nepřidal, v této knize, podle třetího dílu herní série, dělá přesně to, co po něm hráč a čtenář požaduje, tedy doplňování nevyjasněných, či nevyřčených, neukázaných okamžiků, které se ve hře neřeší, ale v samotném příběhu pak chybí. Stále jsem ale zvědav, jestli si Bowden vzpomene i na Desmonda Milese, protože jeho příběh je pro pochopení příběhu celé série klíčový.

Janičta
30.01.2016

Lepší než předchozí díl.
Poutavé a akční čtení, dobré bojové scény.
Ovšem pořád to chce ještě obrousit a uhladit hrany... Trochu větší plynulost a návaznost děje by neuškodila :-) Mám slušnou naději že se dočkám v dalším díle :-)

Ewik
04.09.2015

Bratrstvo mělo už trošku víc akce a i Eziova postava byla vyzrálejší. Moc se mi líbila a jsem ráda, že jsem si ji koupila. Potěšil mě i italský slovníček na konci knihy. Sice se slova podle kontextu dala odvodit, ale takto to bylo jednodušší. :-) Moc mi ale neseděla postava Lucrécie Borgie, která je dosti kontroverzní postavou. Četla jsem toho o ní dost a mám pocit, že tady se autor moc nedržel historie, ale o to v knize zase až tolik nejde.
Přečetla jsem za 1 večer.