Následky následků

Následky následků https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505452/bmid_nasledky-nasledku-CEn-505452.png 4 7 6

Armabetton série

< 3. díl

Již dvakrát zachránil brusič Willy Walter planetu před katastrofou. Ale pořád to nestačí. Místo aby odpočíval a užíval si slávy, musí se pustit do boje s roboty, kteří se vymkli kontrole. Pochopitelně v tom má prsty Gigapočítač Karel, známý pletichář. Willy znovu musí prokázat své kvality, ale nebude to mít jednoduché. Síly soupeřů jsou velice vyrovnané. V sázce je osud celého lidstva… Ani v tomto pokračování Armabettonu se nebudete nudit. Čeká vás příběh, plný zvratů a nečekaných situací. Pokud se vám předchozí knihy líbily, nebudete zklamáni.... celý text

meluzena
19.01.2024 odpad!

Knížku jsem začala číst a úplně jsem viděla autora jako upovídaného a vtipného společníka, který by vám hravě vykecal díru do hlavy a jehož slovní humor je určitě ozdobou každé sešlosti (v čemž se samozřejmě můžu mýlit).
Nicméně začátek mě nenavnadil, a tak jsem si po první kapitole řekla, že raději sáhnu po jiné knize.

baxa
21.07.2023 5 z 5

Prostě parádička. Četl jsem jedním dechem.

Karusel
15.04.2023 4 z 5

Hlavní hrdina již potřetí musí zachránit lidstvo před katastrofou. Tentokrát bojuje z roboty, kteří překonali ochranné programování. Vše je řešeno zábavně, originálně a s humorem.

RobertLizer
13.03.2023 5 z 5

Důstojné pokračování Armabettonu. Opět jsou zde známé postavy, ale i některé nové, například Ingrid Petingsonová. Osobně mě velice pobavila zápletka s italem Vincentem Calibrátem. Ale ani hlavní zápletka s roboty není špatná. Musím uznat, že tentokrát si autor dal příběhem mnohem více práce. Přesto to zůstává vtipné a čtivé.

janca6129
01.02.2023 4 z 5

I tento díl se veze na vlně českého humoru, satiry a sci-fi. Osobně se mi četl o něco lépe než předchozí, děj mi přišel zajímavější, nějaký ten prostor dostaly i ženské postavy.

76 %

KaLiBi
18.01.2023 4 z 5

Na první díl to nemá, ale pořád je to superčtivé a vtipné.

humor české sci-fi české romány Armabetton postapokalyptické romány

Pavel Jedlička
česká, 1968