Ztracené koťátko

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zvířátka jsou pro Mandy Hopeovou tím nejdůležitějším na světě. A v Arše zvířat, proslulé veterinářské ordinaci svých rodičů, nachází neustále nové kamarády. Na letošní Vánoce chystají ve Welfordu speciální akci, při níž plánují vybrat peníze pro malou, vážně nemocnou Alex Hastingsovou, aby mohla odletět na operaci do Ameriky. Alex má koťátko Sluníčko, které miluje víc než cokoli jiného na světě. Když pak Sluníčko jednoho dne záhadně zmizí a zůstane kdesi venku ve sněhu, zlomí to Alex téměř srdce. Dokážou Mandy s Jamesem najít koťátko včas – a dát tak Alex ten nejlepší vánoční dárek?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47806/ztracene-kotatko-47806.jpg 4.235
Série

Archa zvířat 13.

Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)
Orig. název

Kitten in the Cold, 1996

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Ztracené koťátko

Přidat komentář
Kačka2006
předevčírem

Tato knížka vyplívá už z názvu. Jsou Vánoce a Alex je vážně nemocná a potřebuje vybrat dostatek peněz aby mohla na operaci do Ameriky. Alex má i malé koťátko Sluníčko, které moc miluje. Jednoho dne Sluníčko záhadně zmizí a Alex děsí ta představa že je Sluníčko někde samo v té zimě. Podaří se koťátko najít? to se dozvíte v této knize. Tahle knížka mě moc bavila, jelikož se ráda zajímám o zvířátka.

Knihomolka506
07.01.2020

Vánoční příběh plný překvapení, humoru a dětských snů. Příběh o jedné rodině, jedné moc špatné nemoci, plný naděje a hlavně o zvířatech.
Čtenářská výzva na fb stránce Čteme to co nás baví 2020 :-)


Filatov
25.11.2018

Čteno v rámci Čtenářské výzvy 2018. Jde o dobrý vánoční příběh pro malé děti, které začínají s četbou, který má dobrou gradaci a samozřejmě dobře dopadne. Do předvánočního období je jako dělaný a vyzdvihuji nádherné kresby navozující tu správnou vánoční atmosféru.

tatafa
07.01.2017

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

Selena2000
09.12.2013

Hezká knížka, klasika :)

terkas2001
09.03.2013

Moc hezká knížka o ztraceném koťátku, které se (jak už to v Arše zvířat bývá) najde. Doporučuji!

TessDragon
14.09.2012

Jak já milovala Archu zvířat,Mandy a Jamese a spoustu zvířátek,co se tam objevila.Knížka je od 9 let,je to nádherný dětský příběh plný zvířátek,přátelství a důvěry.Jako malá jsem ji přímo ''žrala'' a přečetla jsem celou sérii. ;)