Andělský prášek

Andělský prášek https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116833/andelsky-prasek-116833.jpg 3 32 5

Román známého autora sleduje tentokrát životní osudy dnešních dvacetiletých, kteří teprve hledají své místo v životě. Po maturitě se dráhy dvou přátel, Jirky a Mariána, překvapivě rozcházejí. Jirka, ač méně úspěšný student, je přijat na architekturu, zatímco Marián se na psychologii překvapivě nedostal. Je to pro něj nečekaný, bolestivý šok; v tom okamžiku jako by se mu zhroutil celý svět. Oba dva přátelé své dosavadní drobné prohry zatím nikdy neřešili ani rezignací, ani útěkem do světa drog. Až nyní; pro Mariána se však hned první setkání s drogou stává osudným. Možná že by to za jiných okolností zvládl, ale nezdařilo se mu to v jeho zjitřené situaci, když droga příjemně setřela hranice mezi realitou a snovým světem.... celý text

jprst
07.06.2019 2 z 5

Tuto knihu jsem podle svých poznámek četl přibližně před 12 lety a ani tehdy mě neupoutala, takže to žádná sláva asi nebyla.

nycol
08.07.2017 3 z 5

Popisování snů je tak dlouhé, že jsem málem nedočetla.

akdar72
23.05.2017 5 z 5

Tak to bylo něco!!! Skvěle napsané, ještě dlouho po přečtení mě mrazilo.

konicekbily
05.11.2016 3 z 5

Kam až se může dostat nevinný kluk!

Cher
01.09.2013 1 z 5

Čekala jsem, že kniha bude o závislých na drogách nebo o tom, jak se do toho dá lehce spadnout. Nečekala jsem, že přes polovina knihy bude o snech a bludech někoho, kdo užil drogu. Úplně mi to čtení knihy znechutilo.

Kniha Andělský prášek je v