Kniha radosti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Eduard Martin přijímá život jako příležitost mít rád, usmívat se, potěšit, podělit se o svá pozorování a o jejich poselství. Jako sběratel a archivář postřehů ze života zachytil radostné i smutné příběhy svých bližních do krátkých vyprávění. Předal je čtenářům už v knížce Andělské vteřiny a jako pokračování připravil knížku s názvem Kniha radosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/20838/kniha-radosti-3CH-20838.jpg 4.517
Série

Andělská řada

Žánr
Literatura česká, Příběhy
Vydáno, Karmelitánské nakladatelství
více informací...


Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Kniha radosti

Přidat komentář
borupet
10.12.2019

Úžasná knížečka, navrhuji jako povinnou četbu pro každého! Pohladí, uklidní, člověk si uvědomí, že by se měl zastavit a vystoupit z každodenního kolotoče starostí a začít se věnovat svým blízkým, rodině, přátelům, ... Tak malá knížečka a tolik pozitivního v ní, velké díky autorovi!!!

zelena_zabicka
14.03.2019

krásné milé příběhy, které pohladí duši. Povídka Kniha radosti, podle níž se jmenuje i celý soubor, mě inspirovala, že i já začnu takovouto knihu psát - už mám knihu plnou nepopsaných listů, pěkné pero a teď už jen ty drobné všední radůstky naší rodiny zapisovat, ale pořád se nemůžu odhodlat začít ty prázdné stránky plnit... Za pár dní jedu na kurz kaligrafie, tak snad potom moje bariéra z nepěkného rukopisu odpadne.

nickym
03.03.2015

Pěkné krátké příběhy, plné moudrosti a povzbuzení...

anthea
02.03.2011

Krásná knížečka plná poutavých a poučných příběhů plných lásky