Anděl spásy

Anděl spásy https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125137/andel-spasy-125137.jpg 5 14 4

Štěstěna se točí k Sally Paulové zády, a když jí zbude poslední pence, rozhodne se ji utratit za šálek čaje v hostinci, aby ještě na chvíli oddálila nevyhnutelný nástup do chudobince. Ani ve snu by ji přitom nenapadlo, že během svého krátkého loučení se slušným životem dostane nabídku k sňatku - od zcela cizího muže!

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Admiral , 2011

miruska1
18.01.2022 5 z 5

Moc pěkný příběh. Četlo jse to samo. Bavila jsem se i plakala, nic tomu nechybělo.....

havrmoni
22.03.2019 5 z 5

Tohle se mi opravdu líbilo a moc. Vše ostatní už je tu napsáno.

slimáčik
11.11.2015 5 z 5

Veľmi ľudsky, uveriteľne, vtipne, povzbudivo a aj chápavo podaný príbeh, pri ktorom som s vystupujúcimi postavami dýchala, radovala sa aj trápila. Dokonca aj premýšľala, keď im mysľou preleteli myšlienky (a nebolo to pre mňa kruté a zdĺhavé trápenie ako pri niektorých iných monológoch, samozrejme, iných autoriek). Bolo to osviežujúce "čteníčko". Až mi je veľmi ľúto, že som neobjavila viac preložených kníh tejto autorky.

modranka
11.10.2013 4 z 5

Náhodou sa mi dostala táto knižočka do rúk, a môžem povedať, že bola napísaná celkom humorne. Hlavní hrdinovia boli sympatickí, inteligentní a vcelku realisticky opísaní. Ešte aj sobáš z rozumu bol námetovo spracovaný lepšie než v iných knihách, hoci vydaných v tvrdej väzbe. A prekvapujúco som nemala pocit, že kniha bola napísaná žeravým perom s príliš rýchlo skončeným dejom.

19. století harlekýnky historické romance

Carla Kelly