Amy a Roger: Na cestě

Amy a Roger: Na cestě https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167585/bmid_amy-a-roger-na-ceste-KJT-167585.jpg 4 484 117

Amy se na léto dvakrát netěší. Její máma se rozhodla přestěhovat na druhý konec země a Amy má teď za úkol dovézt její auto z Kalifornie do Connecticutu. Problém je, že od té doby, co její otec zemřel při autonehodě, se Amy není schopná posadit za volant. Děsí ji to. A v tu chvíli přichází na scénu Roger, prý starý přítel rodiny (jak tvrdí Amyina matka), který má také v plánu road trip přes půlku Států. Nejkratší možná trasa je naplánovaná, tak stačí vyrazit… Proč to ale nevzít zábavnější cestou? Udělat si pár zajížděk rodičům natruc a poznat Ameriku? Pomůže to oběma, aby se vyrovnali sami se sebou a zacelili bolavé rány? Trochu šílená jízda Amerikou + špetka romantiky = báječné čtení nejen na léto! Navíc s přidanou hodnotou spousty obrazového materiálu a playlistů připravených přímo pro vaše uši, aby se vám lépe četlo!... celý text

Cestopisy a místopisy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Amy & Roger´s Epic Detour , 2010

evca7271
10.01.2019 5 z 5

Za me moc pekna kniha.Doporucuji.

Mišule_11
02.01.2019 5 z 5

Možná, že kniha nebyla přímo napsaná na můj věk, ale určitě stála za přečtení! :) Líbilo se mi pojetí lásky s cestováním, přičemž jsem si vychutnala celou cestu knihou a ve spojení s ilustracemi to pro mě byl takový menší knihomolský zážitek..! :)

Lofda
30.12.2018 5 z 5

Možná přehnaný, ale za mě tentokrát plný počet hvězdiček.. Toulavý boty mám už od malička a přesně takhle bych si taky přála procestovat Ameriku.. Někdo psal, že mu v knížce chybělo víc romantiky, mně tentokrát ne. Prostě ten příběh utíkal tak nějak jak měl a za mě také plus za přiložené fotky, účtenky.. Obzvlášť ta úplně poslední účtenka, za tu asi u mě autorka získala tu pátou *.. Miluju, když nám na konci někdo ukáže, že konec není ještě konec a jak to všechno bylo dál ;-)

Siwan
17.11.2018 5 z 5

Perfektní road trip čtení a kromě toho taky parádní příběh. Výborně doprovázené fotkami a playlisty. Za mě jedna z těch knih, co ve vás zůstanou. :)

Veeria
30.07.2018 5 z 5

Ideální čtení na léto! Věřte mi, tato kniha stojí za to. Je o cestě, o náhodných setkání, o zážitcích a překonávání sebe sama. O tom, že nikdy nevíte, co vám cesta (ať už jakákoliv) přinese a koho vám postaví do cesty. Po přečtení dostanete chuť prožít to co hlavní hrdinové. Knížka je obohacena o fotky z cest, účtenky, playlisty....prostě smekám před autorkou a palec nahoru! Jsem ráda, že se ke mě tato knížka dostala....obsahuje plno myšlenek a je to jízda.... každá z postav zde má své platné místo a mrzí mě, že se s nimi musím rozloučit. Děkuji, byl to zážitek. :) Mám chuť si ji přečíst znovu.

Rejdů
01.07.2018 5 z 5

Prvne jsem se o teto knize dozvedela na internetu, kdyz jsem si prohlizela, jakou bych si mohla koupit. Jednou jsem ji nahodne uvidela v knihkupectvi a rekla jsem si, ze ji musim mit! Knizka splnila presne me ocekavani. I kdyz to sem tam kvuli Amyine rodine bylo smutne, i tak byla cela kniha senzacni! Opravdu moc doporucuji! Uz od zacatku knizky jsem si prala aby nakonec Amy a Roger byli spolu. Vubec mi nevadilo ze se to stalo az na konci knizky. Veta Rogera, kterou rekl Amy kdyz ho polibila- ze tohle si pral udelat uz davno-me velmi zasahla i v mem osobnim zivote. Opravdu gratuluji spisovatelce. Kniha se moc povedla!

Beatnice
28.05.2018 4 z 5

Presne to co jsem momentalne potrebovala. Ctive napsany pribeh se zajimavostmi o jednotlivych statech :-)

Eviku-miluna
12.05.2018 5 z 5

Kniha kterou jsem dostala darem a která mě moc potěšila. Čtení u mě navodilo dobrou náladu a chuť někam vyrazit na trip. Fajnovka ke které se určitě někdy zase vrátím.

Onceuponthetime
30.04.2018 5 z 5

Tahle kniha pro mě byla překvapením, pujčila jsem si ji z knihovny jen tak, protože jsem neměla co číst a nic moc jsem od ní nečekala. Chvilku mi trvalo než jsem se prokousala přes první kapitolu a pak jsem už jen četla a četla a četla. Bylo to úžasné. Krásný road trip. Krásná kniha. Krásný příběh.
Velmi doporučuji.

*Pájuše*
20.04.2018 3 z 5

Velmi tématické - četla jsem to vždy jen při cestě do práce nebo domů. Takže jsem měla skoro pocit, jako bych podobné dobrodružství zažívala s Amy a Rogerem, i když jsem míjela jednu vesnici za vesnicí, město za městem. Kniha se ale četla dobře. Je to takové milé, nenáročné a odpočinkové čtivo o snaze vyrovnat se se ztrátou blízkého člověka a zároveň o snaze žít! :-)

HankaHail
02.03.2018 2 z 5

Knížka s dobrý nápadem a potenciálem, který nebyl využitý. Celý příběh se velmi táhl, zajímavé a vtipné scény by se daly spočítat na prstech jedné ruky. O hlavních postavách jsme se téměř nic nedozvěděli, snad jen jejich oblíbené nápoje. Konec byl zbytečně rychlý a na konci knihy jsem se tak vztekla, že jsem s ní chtěla hodit.

Peťule159
14.01.2018 5 z 5

Kniha mě velmi překvapila....čekala jsem romantiku..a ne že by tam chyběla ...ale podstata tohoto příběhu, byla ta cesta, to objevování, ty rodinné pouta a láska( jen okrajově)... Tahle kniha byla prostě skvělá, boží a úžasná...:) rozhodně jí doporučuji :)

klarinet02
19.11.2017 5 z 5

Pecka!!!

VaskovkaG
14.09.2017 5 z 5

Nejlepší kniha, kterou jsem již četla tolikrát, že to nespočítám na prstech. Není to žádná přeslazená romanťárna i přes to, že to má nádech romatiky. Nejdůležitější je ale ta CESTA. Je to kniha o cestování, dobrodružství, rodinném poutu a objevování nových věcí. Autorka má ode mě nejhlubší poklonu, jakou zvládnu. Pro mě kniha mého srdce!

vlkove
14.08.2017 5 z 5

Místo hloupoučké romantiky jsme dostala opravdu krásný letní příběh, plný krásných popisů, cestování, reálných a uvěřitelných postav, fotografií a hudby. Kdyby kniha nebyl psána tímto lehkých a čtivým stylem, napsala bych že je zdlouhavá ale musím se přiznat že mi to vyhovovalo.
Příběh neobsahuje žádné přehnané zvraty, právě naopak, kniha vede čtenáře poklidným tempem a nutí ho aby si užil každou stránku.
Kniha obsahuje minimum romantiky, což je opravdu příjemné a svěží.
Zařazuji tento příběh do objevů tohoto léta a opravdu moc doporučuji.

Shinstria
09.08.2017 4 z 5

Kniha byla dobrá. Zjistila jsem, že mě knihy na styl road trip začaly bavit :D Možná mi ze začátku nepřišla až tak poutavá, ale to bylo možná mojí náladou. Pak mě bavit začala. No musím říct, že už jsem četla i lépe napsané knihy, ale tahle byla taky velice dobrá. Příběh se ani moc netáhl, ani příliš nesprintoval. Prostě taková příjemná oddechovka. Líbilo se mi jak tam byl vyvedený ten cestovní deník a kresby - knížku to příjemně doplnilo a myslím, že se to k tématu hodilo. Jenom bych byla ráda, kdyby se tam možná o trošku víc rozvinul vztah Amy a Rogera. Nebo byl aspoň prolog o tom jak to zvládli. Ale pravda - na druhou stranu to zase nebylo přeslazené. Nicméně doporučuji! ;)

Veronika33
24.07.2017 4 z 5

Kniha bola veľmi pútavá, veľmi dobre a rýchlo sa čítala. Vynikajúca záležitosť na letnú dovolenku, veľká oddychovka. Odporúčam!!!

notsohappyanny
21.07.2017 5 z 5

Přečtená za pár hodin a musim říct, že nečtu knihu od MM naposledy. Děj hezky utíkal a byla to příjemná změna od fantasy mnih které běžně čtu:)

Any27
19.07.2017 5 z 5

Úžasné!!!! :D Tuhle knihu miluju od začátku do konce! Kniha je neuvěřitelně krásně napsaná!!!!! M&M je další autorka se, kterou bych se strašně chtěla setkat! Ta ženská je úžasná! :D
Doufám, že se jednou taky vydám na takový pořádný roadtrip :D
Další kniha, která je prostě 'must read':D

Adel.bud
29.06.2017 5 z 5

Kniha mi mile překvapila. Už od prvních stránek jsem se ponořila do děje a musela jsem číst dál a dál.
Určitě stojí za přečtení

cestopisné příběhy pro dívky romantika cesta, roadtrip

Morgan Matson
americká, 1981