Alyin dům

Alyin dům https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366870/bmid_alyin-dum-V8M-366870.jpg 4 163 54

Aly milovala jen jediného muže, ale ten byl donucen opustit město, k čemuž přispěl i Alyin otec, když rodinu jejího milého připravil o dům. No ale její miláček se po letech vrací do města a je to pak známý starý příběh: ona už není holka, ale žena, co ví, co chce, zatímco on je muž se srdcem rozervaným mezi láskou, které se brání, a touhou po pomstě na Alyině otci, který zničil vše, na čem mu záleželo…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Aly´s house , 1985

marketa4469
28.02.2020 3 z 5

Kniha moc pěkná, četla se rychle. Přeci jenom ji ale něco chybělo. Jak jsem se dočetla, je to prvotina spisovatelky, takže každý někdy začínal. Četla jsem i knihu Titani, ta byla moc pěkná.

Knihomolka97
27.01.2020 4 z 5

Mě se to líbilo. :) Moc pěkné romantické počteníčko na jedno odpoledne.
Jen mi vadilo a myslím si, že autorka zbytečně popisovala minulost a měla se raději soustředit na přítomnost. Jen třeba lehce zavzpomínat do minulosti. Anotace myslím řekne dostatek...

klara225
27.01.2020 1 z 5

Musím hodnotit nízko. Dá se to číst, ale zdaleka to nebylo tak dobrý, jako Ryanova pomoc. Tady to autorce zkrátka nevyšlo. Snaha o romantický příběh se docela zvrtla. Aly je případ pro Chocholouška a Marshall je povrchní.

evca7271
19.01.2020 5 z 5

Za me moc krasny pribeh.

Kekik
15.01.2020 3 z 5

Stejně jako Ryanova pomoc, i Alyin dům je oddechovka, která trpí nedostatkem času k napsání a celkem nízkým počtem stran. Na příběhu je znát, že je psán horkou tužkou. Pevně věřím, že až se jednou dostanu k později napsaným knihám autorky (Poselství růží, Sen o Somersetu a další), budu maximálně spokojená.
Obálky knih (Ryanova pomoc, Alyin dům) jsou nádherné.

Neami2
25.12.2019 1 z 5

Odloženo. Knihu jsem začala číst, ale nějak jsem se nemohla začíst....

Gallaxy
13.09.2019 5 z 5

Původně jsem hledala jen něco čím proložím "kingovky" :) Ale až později jsem zjistila, že stejná autorka napsala i jednu z mých nejoblíbenějších knih- Dlouhé stíny. A opět jsem byla nadšená a četla každou volnou chvilku. Romatická odechovka, ale doporučuji. A klidně mohla být delší :D

suzanne1997
08.09.2019 5 z 5

Tahle spisovatelka měla už před iks lety neuvěřitelný talent pro psaní, cit pro každou větu a schopnost dodat příběhu lehkost. Knížku otevřete, prožijete neuvěřitelný děj a zase ji zavřete. Každá postava má v tom příběhu své místo, děj plyne a čtenář si užívá každý okamžik čtení. Pořád nemůžu uvěřit, že tenhle příběh vznikl z nutnosti, z popudu okolnostmi. Mi připadal skvělý, takový jaký je. Stejně jako Ryanova pomoc, je i tento příběh prostě perfektní.

sabca
06.08.2019 5 z 5

Knížku jsem přečetla za jeden den. Je pravda, že má jen 160 stránek, ale hlavně se mi četla dobře. Byla jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne. Tato spisovatelka umí psát poutavě at je to silná kniha jako Titáni apod. nebo útlá knížka, jako Ryanova pomoc nebo Ayilin dům. Pro romanticeké povahy doporučuji.

georginaa
01.04.2019 4 z 5

Řekla bych ...takový dívčí román. My čtenářky co hltáme divočejší příběhy, čekáme již od každé knihy trochu víc. Ale zklamání to určitě není, je to lehké, čtivé na jedno odpoledne.

Lena79
24.01.2019 4 z 5

Oddechová kniha, u které nemusíte nijak zvlášť přemýšlet nad dalším vývojem příběhu. Neurazí, ale ani nenadchne. Pozitivum vidím v prostředí, do kterého je příběh zasazen.

Maňule
17.12.2018 3 z 5

Příjemné romantické počtení, které v tom předvánočním shonu potěší.

knihovnička007
23.11.2018 3 z 5

romantika=pohádka pro dospělé a zde to opravdu platilo.
Zamilovaná žena, problém, který se na konci knihy vyřešil a happy end :)
Aly mi připadala jako naivní zamilovaná šestnáctka, která si zapomněla sundat růžové brýle. Vše zalito sluncem...
Ale jo, pro ne.... Takové odpočinkové, nenáročné čtení. Své čtenáře si kniha určitě najde.

eliášová
09.10.2018 5 z 5

nádherá... škoda že to má pár stran... úžasně napsané

Danago
18.09.2018 3 z 5

Je to červená knihovna, ale dala se číst. Knížka je krátká a je dost dobře napsaná. Jako odpočinková četba to nebylo zas tak špatné.

kika 13
08.09.2018 5 z 5

Někdy máme vše co nám ostatní závidí.Přesto bychom chtěli mít méně a být prostě jen šťastný.Román se četl velice dobře.

Bobina74
27.08.2018 2 z 5

Tak tohle asi ne. Snažila jsem se být trpělivá, jak autorka v úvodním slově prosila, ale i moje trpělivost má své meze. Od poloviny už to bylo jen utrpení a já posledních 20 stránek odložila. Vtěrka Aly mně teda vážně nedojala.
P.s. Trochu začínám mít obavy, že tato autorka pro mně zůstane pouze tvůrcem Ryanovy pomoci....

raty
18.07.2018 4 z 5

Vydařená romance jako stvořená na letní dny.

haski
14.07.2018 4 z 5

Nečekala jsem žádný zázrak a také se nekonal. Bylo to takové letní poškádlení na romantickou strunu.

Šánka
10.07.2018 4 z 5

Romantická knižní jednohubka napsaná mnoho let před tím, než autorku proslavily její nádherné a dějově obsáhlé romány.
Příběh pobaví, vyčistí hlavu a vy víte, že vše dopadne tak, jak má být, jako v pohádce :-).

koně romance

Leila Meacham