Alpami na kole - 35 tras – Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Slovinsko

Alpami na kole - 35 tras – Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Slovinsko
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470835/bmid_alpami-na-kole-35-tras-rakousko-svy-uau-470835.png 5 6 6

Populární televizní rosnička Alena Zárybnická vás překvapí. Je také velmi zdatnou turistkou. Na kole podnikla výlety po Alpách a zaznamenala nejen inspirativní trasy, ale podává i informace o lokálních zajímavostech, tradicích či jídle. Vše doprovázejí úchvatné fotografie.

Přidat komentář

Sandalkar
23.01.2023 5 z 5

Mam moc rada kultuvovane a inspirativni rozhovory Zalety AZ, takze jsem na knizku mela vysoka ocekavani a ta se naplnila. Je videt, ze je v Alpach autorka jako doma, tolik inspiraci a tipu na mene znama mista. Nebo na mista znama, ktere mame v kolonce luxus (Davos) a ktera mohou byt dostupna prekvapive i nam, kteri mame miliony zazitku a ne na konte :-D.
Vsem, kdo hledaji tip na dovcu doporucuji.

Leona333
29.07.2022 5 z 5

Před paní Alenou Zárybnickou smekám. Nejen proto, že dokázala napsat a vytvořit tak pěknou knížku o cyklistice - cyklistech, tím hlavně myslím všechny skalní cyklisty, kteří se snaží ještě vše udolat, ujet na vlastní pohon a ne s pomocí elektro..., ale smekám i proto, že některé trasy jsem si sama před časem projela a vskutku to není fyzicky nic lehkého. Takže každý, kdo to zvládne, včetně paní Zárybnické, má můj obdiv.
Také chválím paní Janovskou za krásný přebal knihy a nakladatelství Universum, za vytvoření pevné vazby, díky které se mi v knize lépe četlo a listovalo.


ludek.n
28.02.2022 4 z 5

Že televizní rosnička Alena Zárybnická jezdí na kole po světě tolik a takovým způsobem, aby to vydalo na celou knihu, bylo pro mě docela překvapením. Jako dlouholetý aktivní cyklista pak nemohu neocenit její snahu a neobdivovat zaujetí, s nímž k ježdění na kole přistupuje, byť mi onen ryze ženský „kochací“ způsob cyklistiky je poněkud vzdálený. Přece jen žen cyklistek, které by se nota bene ještě navíc pustily do sepsání svých cestovatelských zážitků, zase až tolik není. Kniha je krásně udělaná: pevné desky, kvalitní papír, spousta barevných fotografií (u nich bych ocenil alespoň jednoduché popisky), výškové profily, přehledové mapky, QR kódy tras a spousta dalších doplňkových informací a zajímavostí z navštívených regionů, včetně gurmánského a meteorologického okénka u každé kapitoly. Samozřejmě není to dobrodružný cestopis, ale spíše mozaika samostatných výletů pro inspiraci i poučení, a tak je nutno ke knize přistupovat. Milé, laskavé a podnětné čtení, kde si bezpochyby každý najde to svoje.