Alkohol? ALKOHOL!

Alkohol? ALKOHOL! https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477089/bmid_alkohol-alkohol-v04-477089.jpg 4 13 5

p.Columbová
09.11.2022 5 z 5

Děkuji za hodně příjemně strávené chvíle nad báječnou knížkou, ohromně se mi líbila.
Chtěla jsem původně napsat, že je autora na ministerstvu škoda, že by se bez problémů uživil psaním knížek, ale na druhé straně inspirace z práce na úřadu jsou nenahraditelné. Kdo nezná, jak to na ministerstvech funguje, ten neuvěří, že jsou to vlastně příběhy ze života.

SluníčkoRosice
04.11.2021 5 z 5

Právě jsem se propila, tedy pročetla, až na dno sklenice, tedy na konec této knihy. Byla vskutku chutná, čtivá a inspirující. Jen co dojedu pro dceru na kroužek, tak si jdu nalít pořádnou domácí slivovici, teda můj drahý choť, mi to nařídil, že je třeba dopít tu načatou láhev. Super dílo, teda ta kniha i ta slivovice.

lucie4612
01.11.2021 5 z 5

Skvělý počin! Doporučuju všema deseti! :-)

DaisyA
04.10.2021 5 z 5

Jako vždy skvělá, báječná a fantastická kniha od tohoto autora s povídkami k relaxaci, ale i k zamyšlení.

Ali71
19.07.2021 5 z 5

Kniha povídek mě nezklamala. Některé jsou prima, k zamyšlení, jiné možná trochu smutné. Nakolik jsou autobiografické, ví jen samotný autor, který nechává čtenáři možnost volby.