Čarodějka stínů

Čarodějka stínů https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137411/carodejka-stinu-137411.jpg 4 302 55

Alex Craftová série

Skutečnost, že stínová čarodějka Alex Craftová dokáže mluvit s mrtvými, neznamená, že se jí vždy zamlouvá, co se jí mrtví snaží říct… Coby soukromá vyšetřovatelka a policejní konzultantka viděla Alex Craftová už hodně důsledků černé magie. Ačkoli má dobré vztahy s Deathem, Smrtí samotnou, nic ji zatím nepřipravilo na její poslední případ. Alex vyšetřuje případ sériového vraha, když na ni zaútočí duch oběti, kterého povolala – a to by mělo být nemožné. Pokus o atentát na její osobu je neúspěšný jen proto, že na poslední chvíli zasáhne Death. A když vám i Smrt zachrání život, víte, že váš čeká špatný den… Alex se musí spojit s drsným detektivem z oddělení vražd Falinem Andrewsem, aby spolu případ vyřešili. Andrews ovšem něco ukrývá a jeho nechuť k Alex je víc než zřejmá. Andrewsovu pomoc bude ale Alex potřebovat, aby rozpletla zapletenou síť politiky reálného i nadpřirozeného světa a dostala vraha, jenž v rukou třímá moc tak zlověstnou, že to může nakonec stát Alex nejen její život, ale i duši…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Baronet

Grave Witch , 2010

hanka0269
15.08.2014

Knihu jsem si koupila náhodně a udělala jsem dobře. Je to velmi chytlavé. Nemůžu přestat číst. Napínavý děj který mě nutí číst dál dál jelikož jsem nedočkavá jak to dopadne. Hned jsem si objednala další dva díly a těšim se až dorazí. Závislost .-)

May
18.06.2014 2 z 5

Příběh - jako původní nápad není špatný a styl psaní se taky dá..... ale svět fae a čarodějek není nijak objasněn, je nelogický, při čtení mi chybělo vysvětlení i základních faktů a občas jsem nechápala kde jsem a co se děje...... Celkově kniha spíš podprůměrná, pro mě tak za dvě a půl hvězdičky ..... Mám moc ráda fantasy, svět fae a čaroděje, upírů a spol., ale toto se podle mého opravdu nepovedlo. Pro mě je Město z kostí, Pokrevní pouta, Alfa a Omega a další za čtyři hvězdičky a ve srovnání s nimi je tato kniha za dvě a rozhodně nebudu ztrácet čas čtením dalšího dílu.... Škoda, první polovina knihy vypadala slibně.......

Laf
30.05.2014 5 z 5

Po knize jsem v knihovně sáhla jen tak a jsem ráda, že jsem si jí přečetla. Opravdu se mi to líbilo. Celou dobu se něco děje a postavy v knize jsem si hned oblíbila. Už se těším na pokračování :)

IvcaK98
14.05.2014 4 z 5

Další klon Anity Blake a podobných hrdinek urban fantasy. Vlastně už ani nevím, o čem to přesně bylo. Pobavilo, Death byl sexy, ale oproti Mercy Thompson a jiným je to slabší kafe :-) Vidím to tak, že se podívám, s kým nakonec Alex skončí a půjdu dál.

Danduli
09.05.2014 5 z 5

Tahle kniha se mi velice dobře četla, stihla jsem to během jednoho dne a nemohla jsem se odtrhnout. Přijde mi to jako mix Anity a Mercy.

Jitka S.
09.05.2014 4 z 5

Těžší rozjezd, ale jakmile jsem se začetla, tak to stálo za to :-)

Arianne
16.04.2014 3 z 5

Celkem příjemné čtivo, zpočátku se to trochu vleklo a některé věci byly už trochu přehnané (opravdu se město, ve kterém žije čarodějka se schopností povolávat mrtvé, muselo jmenovat Nekros?), ale jakmile si člověk zvykl na tón knihy, události nabraly spád a četlo se to celkem samo. Je to taková kombinace Mercy Thompson a Rachel Morgan.
K dalším dílům se časem asi vrátím, ale nedočkavostí rozhodně nehořím.

aktak1203
25.02.2014 3 z 5

Taková trochu červená knihovna, holčičárna. Nějak vřele bych jí nedoporučovala, ale přečíst se to dá.

Terez111
28.12.2013 5 z 5

Velmi poutavý a zajímavý příběh... už se těším na další další díly až je přečtu a rozuzlení milostného trojúhelníku Death x Alexis x Falin.

renefer
29.10.2013 3 z 5

Jako detektivka nic moc, ale......... Death nebo Falin? Jsem zvědavá na další díl.

mikika
13.06.2013 4 z 5

parádní, těším se na další díl!

Nause
22.04.2013 4 z 5

Docela povedená kniha, řekla bych trochu podobná Mercy Tompson, která mě vážně chytla za srdce. Tohle je v podobném světě a přečetla jsem to jedním dechem, takže můžu jen doporučit. Dala by se určitě trochu vylepšit a těším se na dvojku :) a upřímě, fandím Deathovi.

Silvina
04.03.2013

Dalo se, ale celkově žádné velké nadšení...

finka
11.12.2012 4 z 5

Nějaké nesrovnalosti tam byly, ale celkově zdařilý mix Anity Blake, Mercy Thompson, Constantina, Vicky Nelson atd.
Druhý díl asi taky dám.

N10Tikky
07.12.2012 4 z 5

Dobrá knížka. :) Velký potenciál. Škoda trocha nelogičnosti. Těším se na další díl... :)

magie duchové a přízraky

Kalayna Price