Navigátor

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Před řadou let byla z Bagdádského muzea ukradena stará fénická socha známá jako Navigátor. Dodnes však existují lidé, kteří by byli schopni čehokoliv, jen aby tu sochu dostali do rukou. První obětí se stává nepoctivý obchodník s antikvitami, který je chladnokrevně zavražděn. Druhou obětí se mohl velice snadno stát vyšetřovatel Spojených národů, který, nebýt včasné pomoci Austina a Zavaly, by se ocitl na mořském dně. Co je na této soše zvláštního, je pro Austina záhadou. Pátrání po odpovědi zavede tým agentury NUMA na úžasnou odyseu místy i časem. Jednotlivé zastávky na této pouti představují ztracené poklady krále Šalamouna, záhadný balíček dokumentů, jež zakódoval osobně Thomas Jefferson, a konečně přísně tajný projekt, jenž může navždy změnit svět. A to vše ještě předtím, než doopravdy začnou překvapení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25328/navigator-25328.jpg 4.136
Série

Akta NUMA 7.

Žánr
Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery
Vydáno, BB art
Orig. název

The Navigator, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Navigátor

Přidat komentář
Jaruš7
29.12.2019

Když se dají dohromady dva fantastové, pak je to jak na eskamotérském rauši.
No, síla, síla ve všem, pestrost všeho čeho se příběh dotkne má sílu magnetu, Féničané a jejich námořní umění, poklady a šifry, památky a jejich tajemství, zločiny v zájmu zachování kréda...
Záměr krále Š... v moudrém předpokladu, že lepší nezveřejnit a zakopat, než nechat na očích a na vybranou, - prastarý kodex - nejvzácnější..-, je to, to úžasné šalamounské moudro, co mi tato kniha dala.
D.B. dal impuls a varianty jak čtivě objevovat a pohlížet na historii, jsou lavinou, která je fenoménem pro literární tvorbu. V dnešní době digitalizace, by tak mohly být dějiny vystaveny světu, bez zkázy zubu času, paráda.
Perlička šotka :" Žádám o povolení vstoupit na palbu Lovely Lady." ..."Povoluje se." ( Přežil. )
Líbila se mi, v mých F.

hanjarda
22.09.2019

Opravdu zajímavá knih a, která přínáší dobroudružství, prožité pracovníky podmořské agentury NUMA .


lampernaqui
02.09.2015

Dvě třetiny se nesly ve stejném duchu jako předchozí román, byly čtivé, zábavné... poslední třetina to všechno (alespoň pro mě) stáhla dolů. Myslím, že rytířské souboje a podobné by neuspěly ani ve filmovém zpracování. Dávám si další krátkou pauzu od Cusslera, zdá se, že mnoho knih najednou se asi nemá dávat.

čef
19.08.2013

Standardní dobrodružný román, který nikoho nijak zvlášť nepřekvapí, snad maličko poučí o době amerického prezidenta Jefferssona a výbojích Féničanů. Tradiční postupy tohoto žánru jsou naplno využity, čtenář se v zásadě nenudí a o to asi jde autorům především. Pro přátele hororů oddychovka.

Autoři knihy

Clive Cussler
americká, 1931 - 2020
Paul Kemprecos
americká, 1939

Kniha Navigátor je v

Přečtených70x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených5x
Knihotéce92x
Chystám se číst14x
Chci si koupit1x
dalších seznamech1x