Medúza

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V Mikronésii náhle zmizí přísně tajná podmořská laboratoř zkoumající vzácnou modrou medúzu. Ve stejné době zaútočí na batysféru jakási ponorka a nechá ji bez pomoci tři čtvrtě kilometru pod hladinou, kde její posádce včetně Zavaly hrozí jistá smrt, které uniknou jen díky hrdinskému zásahu Kurta Austina. Ten pojme podezření a pověří NUMA vyšetřením případu, aniž by věděl, do jakého nebezpečí všechny uvrhne. Série tajných medicínských experimentů… mimořádně ambiciózní čínská zločinecká organizace… tajný nový virus, jenž by mohl způsobit celosvětovou pandemii. Austin a Zavala se už dříve ocitli v úzkých, ale tentokrát se nesnaží zachránit jen svou kůži – jde o miliony životů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47787/meduza-47787.jpg 3.932
Série

Akta NUMA 8.

Žánr
Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery
Vydáno, BB art
Orig. název

Medusa, 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Medúza

Přidat komentář
hanjarda
22.09.2019

zajímavá četba knihy z asijského kontinentu, čínská problematika - jak získat ,co nejvíce bohatství a moc.

hana4834
12.09.2019

Asi zatím nejlepší kniha co jsem od autora četla a dozvěděla jsem se i víc o mořské biologii


harena
10.04.2019

Další dobrodružství Zavaly, Austina a dalších členů týmu NUMA. Tentokrát zachraňují ještě lékařský tým s doktorkou Mitchellovou a její novou vakcínu, která ochrání svět před smrtelným, zmutovaným virem. Čas na záchranu se počítá téměř jen na hodiny. I Joe Zavala musí přestat chodit na schůzky s polovinou ženské populace Washingtonu a přestane i ladit motor své corvetty a zapojí se zdárně do záchrany lidstva. Klasická cusslerovka, dobrý oddychový, dobrodružný román.

Elea
11.01.2017

Celkem příjemná oddechovka, podobně jako většina knih autora napsaná podle stejného scénáře, hlavní hrdinové jsou opět dokonalí, vítězící na všech frontách.

lampernaqui
21.09.2015

Průměrný román, který v té obrovské hromadě s nápisem Cussler zapadne. Čte se to dobře, příběh je klasický, ale chybí tomu ta počáteční jiskra. A bohužel se to stává - podle mého - už u všech poslední románů tohohle autora (a spoluautorů, to asi na to má taky vliv). Takže znovu záchrana světa, nějaká ta hromadná nemoc, co může během chvíle vyhubit lidstvo, zloduch s hurónským zlovolným smíchem... atd. Dáme si chvilku pauzu od NUMY.

čef
03.06.2012

Jako každá kniha ze série NUMA obsahuje příběh řadu nebezpečných dobrodružství na hladině i pod hladinou moří a oceánů. Určitě neprozradím pro znalce díla Cusslerova gangu nic převratného, když uvedu, že vše pro hlavní hrdiny jako vždy, dobře dopadne a lidstvo je zachráněno. Čtenář navíc nemusí litovat ani ztraceného času, čtení je na úrovni a plné zajímavých detailů.

Štítky

dobrodružství

Autoři knihy

Clive Cussler
americká, 1931 - 2020
Paul Kemprecos
americká, 1939

Kniha Medúza je v

Přečtených72x
Čtenářské výzvě4x
Doporučených1x
Knihotéce80x
Chystám se číst12x
Chci si koupit5x