Ako skrotiť Drzú Soňu

Ako skrotiť Drzú Soňu https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269998/mid_ako-skrotit-drzu-sonu-ot3-269998.jpg 4 90 90

Všetko bolo u nás v Žabykláčove úplne v poriadku, kým k nám neprišla Drzá Soňa. Sme malé mestečko a naša babka hovorieva, že tu vidí do taniera každý každému. Máme jedno námestie, radnicu, na vŕšku hrad a našu slávnu školu. Práve tam chodím ja, Čalabúnová, Žuvačková, Vreteno alebo slabinger Vášnivý a všetci sme žiakmi piatej triedy. Nie je nás veľa, asi pätnásť, pretože ako hovorím, Žabykláčov je malé mestečko medzi kopcami a lesmi, a je dosť možné, 6e ste o ňom nikdy nepočuli. Učitelia nás veľmi radi nemajú, vraj všetci skončíme v polepšovni, ale my si to nemyslíme. Možno trošku hneváme, ale kto nie? Český názov: Jak se zbavit mstivé Soni.... celý text

Andylovehorse
18.02.2016 1 z 5

To je vtip?To nemá chybu!

RenataP
23.10.2015

Takhle se nasmát i u samotnýho předčítání. Ach to je relax pro rodiče.

A máme tuto knihu už řadu let a pořád je bezkonkurenčně nejoblíbenější!

Duše
19.08.2014 5 z 5

Výborná!!!!!!!!! Vtipná!!!!!! Mé děti se velmi dobře baví a jejich tatínek taky.

Janasem
28.01.2013 5 z 5

Rozhovor s autorem - ať ho lépe poznáte :-)
Jana Semelková

bibi.r
28.11.2012 4 z 5

Vtipná čtivá kniha.

Alma-Nacida
20.06.2012 4 z 5

Čtivě a vtipně napsaná knížka pro děti je proklatě řídký jev, tak tohle je aspoň jeden zástupce literatury pro děti, jenž se tomuto hodnocení blíží. Dětem (i předčítajícím rodičům) doporučuji.