Ako skrotiť Drzú Soňu přehled

Ako skrotiť Drzú Soňu https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269998/mid_ako-skrotit-drzu-sonu-ot3-269998.jpg 4 90 90

Všetko bolo u nás v Žabykláčove úplne v poriadku, kým k nám neprišla Drzá Soňa. Sme malé mestečko a naša babka hovorieva, že tu vidí do taniera každý každému. Máme jedno námestie, radnicu, na vŕšku hrad a našu slávnu školu. Práve tam chodím ja, Čalabúnová, Žuvačková, Vreteno alebo slabinger Vášnivý a všetci sme žiakmi piatej triedy. Nie je nás veľa, asi pätnásť, pretože ako hovorím, Žabykláčov je malé mestečko medzi kopcami a lesmi, a je dosť možné, 6e ste o ňom nikdy nepočuli. Učitelia nás veľmi radi nemajú, vraj všetci skončíme v polepšovni, ale my si to nemyslíme. Možno trošku hneváme, ale kto nie? Český názov: Jak se zbavit mstivé Soni.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ako skrotiť Drzú Soňu. Přihlašte se a napište ho.

Rozari
28.12.2022 3 z 5

Nejsem cílová skupina (půjčila jsem pro 8letého syna), párkrát jsem se zasmála, ale kdyby to bylo o 3 kapitoly kratší, nic by se nestalo.
Navíc si teď nejsem jistá, jestli chci, aby si to to moje dítě přečetlo, mohlo by se inspirovat… :-)

marketa3815
20.06.2022 5 z 5

Mstivá Soňa pobavila celou rodinu, sedmiletá dcera nadšená, humor podobný Macourkovým pohádkám, absurdní a dokonale vtipný. Hezké ilustrace, jen jich mohlo být mnohem víc.

Lenny112
02.03.2022 4 z 5

Knížka není pro úplně malé děti. Humor je dost "ostrý", ale přiznávám na rovinu, že jsem se upřímně bavila a smála i nahlas. Jsou zde situace, které prostě jen tak někdo nevymyslí. Tuhle knížku je potřeba si přečíst, ale pozor opravdu není určená pro puritány.

Knihy, které mají méně než 200 stran

05.01.2016