Už je tady pan Flat!

Už je tady pan Flat! https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278989/bmid_uz-je-tady-pan-X8n-278989.jpg 5 23 7

Agus a příšerky série

První díl bláznivě ztřeštěné série plné příšerek. Nazdárek! Já jsem Agus Pianola. Tys to netušil, ale my dva jsme se jednou museli poznat! Ještě nedávno jsem byl celkem normální kluk: chodil jsem do školy, ztrácel slohovky, hltal pizzy… Ale pak jsem poznal pana Flata a všechno se změnilo. Ty vlastně ještě nevíš, kdo je pan Flat, že jo? Prozradím ti jedině to, že je to příšerka a že od té doby, co se zabydlel v mém pokoji, je svět nejen zábavnější, ale i lepší. Rozhodně lepší, i když teda samý průšvih! O mně a o dalších příšerkách (jo, bude jich víc!) si přečti sám. A jestli se bojíš čtení jako já, mám pro tebe dobrou zprávu. Tahle knížka je plná obrázků a komiksových bublin. To by šlo, ne?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Host

Arriba el Sr. Flat! , 2014

MASA064
15.02.2023 5 z 5

Skvělá celá série, těším se na další díly. Krásně se čte, nádherné ilustrováno.

lenka0383
19.01.2023 5 z 5

Syn 7 let byl nadšený a já taky. Příběh vypráví malý Agus a kromě vyprávění je zpestřen komiksovými prvky a vtipnými obrázky. Agus se během příběhu ponoří do čtení a seznámí děti s mnoha příběhy. Škoda že to je zahraniční záležitost a nejsou tu nějaké u nás profláklejší tituly, aby to děti víc zaujalo. Zrovna 20 tisíc mil pod mořem a Petra Pana české děti moc neznají.

hippiesak
30.12.2022 4 z 5

Pěkná kniha, ideální pro čtenáře 2.tridy a výše. Líbí se mi kombinace klasické knihy a komiksů. Má to i dej, je to srandovní, určitě si přečtu i pokračování ;)

E_Lan
19.06.2021 5 z 5

Neskutečně si tuto knihu s dětmi užíváme:-) Jednak se u “bublin” dcera učí číst a já se vyžívám v různých hlasech vtipných postav a příšerek. Super napsané pro děti do deseti let!

veronika_m
08.05.2020 5 z 5

Vtipná knížka. Bavila jsem se nad ní i já. Kromě existence příšerek je krásně ze života :-)

dagmar7365
20.12.2019 4 z 5

Dětem se moc líbilo, bavil je příběh i způsob zpracování.

Aaloha
07.05.2017 5 z 5

Hodně vtipná knížka. Částečně komiks a částečně psaný text.

Jaume Copons
španělská, 1966
2016  97%Už je tady pan Flat!
2016  87%Zachraňme Nautilus!
2018  89%Píseň parku