Ágnes ve skleněném městě

Ágnes ve skleněném městě https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449852/bmid_agnes-ve-sklenenem-meste-X9W-449852.jpg 2 18 8

Lehce dystopický, avšak niterný příběh! Skleněným městem se šíří prázdnota, které si ale nikdo nevšímá. Snad jen Ágnes tuší, že něco není v pořádku. Jednoho dne se probudí na zvláštním místě, neví, jak se tam ocitla ani kým byla předtím. Podaří se jí utéct zpět dolů do skleněného města. To ale přijde Ágnes zvláštní a raději se ukrývá a začne si psát deník. Píše o všem, co zažívá, o svých snech, o mužích, které potká, a o divném místě. Podaří se jí zjistit, co se s ní stalo, kým byla předtím a proč je skleněné město tak zvláštní?... celý text

knihomolkaMist
knihomolkaMist
28.05.2022 2 z 5

No... Co to bylo?! Já nevím... tohle mi fakt vůbec nesedlo... dočetla jsem to jen se sebezapřením, protože ano, jediné, za co knihu chválím je to, že se celkem dobře četla. Ale tohle za mě teda ne :/

andrea0221
andrea0221
26.08.2021 odpad!

Četlo se to dobře, ale tak jak u filmů funguje otevřený konec, který dává prostor pro fantazii, tak tady tedy to nevyšlo, konec tomu prostě chybí, nikdo nechápe proč se to děje, takže je to vlastně o ničem.

Veruu95
Veruu95
26.06.2021 1 z 5

Tohle byl krok vedle. Příběh vypadal zajímavě, ale nějak jsem to celé nepobrala.

Julie_k
Julie_k
20.05.2021 5 z 5

Skvělá kniha, dobře se mi četla. Líbilo se mi takové to "neznámo", a ikdyž spousta věcí zůstala nevysvětlených, tak mi to ani nevadilo, právě mi to přišlo na knize zajímavé. Doufám že bude pokračování :)

MartinaF
MartinaF
01.02.2021 3 z 5

Těžko se hodnotí něco, čemu čtenář moc nerozumí. Autorka nedotáhla příběh do konce, možná ani nebylo účelem najít vysvětlení, co se ve skleněném městě dělo, ale o šlo pocitovost, o jinakost, vybočení z řady. Nevím, marně hledám slova, jak knihu popsat a nejspíš to bude aspirant na knihy, které mě zklamaly.

JAnD
JAnD
26.01.2021 2 z 5

Když se konečně začne ukazovat , jak to všechno asi je, přijde konec. Možná to k tomuto typu literatury patří, ale chybí mi druhá část s happyendem.

Šebestová3
Šebestová3
23.11.2020 1 z 5

Asi bych dala vyšší hodnocení, kdybych tu knihu pochopila...něco jsem si v tom našla, ale kdo ví, zda to bylo tak myšleno :)

Libris_Na_Ex
Libris_Na_Ex
05.11.2020 2 z 5

Já to asi nezachápala.
Nerozumím tomu světu, nerozumím jednání hlavní hrdinky. Přišlo mi, že spoustu věcí autorka nevysvětlila a že i holka, která ztratila paměť toho ví víc než já. Ale to je možná chyba na mé straně, že jsem nepozorný čtenář.
Jednání hlavní hrdinky mi bylo proti srsti.
Prostě jsme si s knihou nesedly.