Agatha Raisinová a vražedná setba

Agatha Raisinová a vražedná setba https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175187/bmid_agatha-raisinova-a-vrazedna-setba-tk1-175187.jpg 4 156 48

Agatha Raisinová série

Agatha Raisinová se po zasloužené dovolené vrátí zpátky na venkov a s nelibostí zjistí, že zájem jejího šarmantního staromládeneckého souseda Jamese Laceyho upoutala nová žena. Krásná Mary Fortuneová se do Cotswoldsu přistěhovala teprve nedávno a vypadá to, že Agathu trumfne naprosto ve všem – zejména co se zahradničení týče. A zahrádkářská výstava se blíží mílovými kroky. Kéž by se tak objevila nějaká pěkná vraždička, která by Jamesovi připomněla Agatiny geniální detektivní schopnosti!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Motto

Agatha Raisin and the Potted Gardener , 1994

Nelly
21.03.2016 3 z 5

Příjemná, oddechová, nenáročná a násilí prostá detektivka. Četla jsem předtím jen první díl, oproti němu velké zlepšení - čtivější.

tanika
30.12.2014 3 z 5

pro mne prozatím nejlepší knížka série, líbila se, příjemné oddychové čtení

studentice
27.09.2014 3 z 5

Nenáročná detektivka, připomíná mi trochu svým pomalým tempem a idylickým pohledem na svět knihy Lee Harris.

Ven_D
13.07.2014 4 z 5

Takový pohodový bonbonek... ideální čtení na deštivé dny.

Verrrunka
06.04.2014 3 z 5

Kupodivu snad i o trochu lepší než předchozí díly. Bohužel je pořád moc prostoru věnováno pocitům a slabým chvilkám hlavní hrdinky. Mnohem raději bych na více stránkách uvítala rozbor vraždy a pátrání po vrahovi. Nakonec se to všechno vyřeší až moc rychle.
Opět knížka na jedno odpoledne. Milé.

LenkaKa
07.01.2014 3 z 5

Odpočinková četba v předvánočním shonu, ještě si někdy něco od této autorky půjčím.

M.V.Z.
22.12.2013 3 z 5

Další vyřešený případ Agathy Raisinové. Je to třetí kniha této hrdinky, knihy jsou si hodně podobné. Je to takové klidové čteníčko. Oddychovka, ale není to špatně napsané.

RADOST
10.11.2013 2 z 5

Odpočinková, klidná detektivka pro nenáročné čtenáře.