Oči dokořán

Oči dokořán https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165551/bmid_oci-dokoran-4jh-165551.jpg 4 450 57

Aféra Blackstone série

Třetí část série Aféra Blackstone... Společná budoucnost Ethana a Brynne je v ohrožení. Oba musí bojovat o život, aby ji dokázali zachránit... Před Ethana a Brynne staví život samá překvapení. Temné stíny minulosti se pokoušejí zničit vášnivé pouto, které je k sobě váže, a to i přes slib, že je už nic nerozdělí. Zničující ztráta a příslib nové naděje jim otevírá oči a oni si uvědomují, co je pro ně nejdůležitější. Zvládnou oba milenci překonat bolestivou minulost, která je neustále pronásleduje? Dokážou se vypořádat s osobou, která má v plánu postarat se během olympijských her o notné rozptýlení? Brynne a Ethan mohou ztratit všechno. Podaří se jim situaci zvládnout a vybojovat si to nejcennější, po čem touží – společnou budoucnost? S očima dokořán je příběh plný vášně a čisté lásky, jež dokáže přemoci nebezpečí a neštěstí...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Eyes Wide Open , 2011

karbulka
15.03.2014 5 z 5

Nejlepší díl z celé série.

Samira
22.02.2014 5 z 5

Kvalita série díl po dílu roste. Třetí díl byl opravdu skvělý, napínavý a pěkně psaný. Líbilo se mi, že se střídaly kapitoly z jejího a z jeho pohledu. Jsem moc zvědavá na čtvrtý díl.

Holubicka87
16.02.2014 3 z 5

Tento díl se mi líbil nejvíc. Trochu předvídatelné, ale jinak příjemné čtení.

Katka.Z
30.01.2014 5 z 5

Tahle knížka mi přijde nejlepší ze všech těch milostných románů. :))

syvritos
16.12.2013 4 z 5

Přečetla jsem celou sérii za jeden den...od rána do noci jsem nedělala nic jinýho....a no Crossfire mám radši.

Kamilajznik
16.12.2013 4 z 5

Krásnej, trošku předvídatelnej - podle druhého dílu, konec! Zápletka a slzy na konec...

Ivy
15.12.2013 5 z 5

Opět se mi poslední díl série líbil nejvíce, nevím asi to nebylo zlepšení spisovatelky ve psaní, ale spíš, že příběh Bryne a Ethana konečně vrcholil - dítě, umrtní otce, svatba, únos - jo konečně se něco dělo.

Vlamira
04.12.2013

koupila jsem si jí do nemocnice,abych se tam neunudila a přečetla jením decham :-)

honey321
12.11.2013 4 z 5

Romantika jak má být :)
Akorát bych nečekala, že část děje, ke kterému to směřovalo od samého začátku zabere pouze asi 2 stránky. Ale i tak pohodové čtení ;)

Sidonie.j
10.11.2013

Třetí díl mě moc nezaujal, někdy se děj zbytečně moc protahoval, a když už pak došlo na to nejnapínavější s únosem, tak to bylo strašně rychle ukončený a vyřešený...

Nuttelka
08.11.2013 5 z 5

parádní zakončení série... trilogie má můj palec hore :-)

Bet
05.11.2013 3 z 5

Oči do kořán ze začátku mě kniha opravdu bavila. A potom se děj strašně táhl až jsem se chvilkama nudila.
Jinak mám Aféru Blackstone.ráda :-)

JajaAP
25.10.2013 5 z 5

Celá série byla skvělá a rozhodně jsem jí nečetla naposledy. Řekla bych, že více emocí už nemohla autorka do knihy nacpat. Knihu jsem četla jedním dechem a jen těžce jí odkládala. :-)

Nikyna8
24.10.2013 5 z 5

skvělá knížka, četla se mi jedním dechem, celá série se mi moc líbila

psirena
22.10.2013 4 z 5

Trošku předvídavý konec. Jinak milé ukončení série, i když jsem asi čekala o trochu víc.

aja2605
21.10.2013 5 z 5

krásný konec krásné série... jenom ten třetí díl byl až moc roztahaný a napínavé to bylo až těsně před koncem...ale dávám plný počet hvězdiček..

blackdarkness
26.07.2013 5 z 5

Moc se mi líbilo prolínání vyprávění z Ethanovy i Brynneiny strany a samozřejmě ukončení série :)

Raine Miller
americká