Aby vše klapalo: Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy

Aby vše klapalo: Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27917/bmid_aby-vse-klapalo-jak-hrave-zvladat-p-6451f4461ec81.jpg 4 18 5

Kniha Aby vše klapalo navazuje na celosvětově úspěšný titul „Mít vše hotovo - Jak zvládnout práci i život a cítit se při tom dobře“. Současný guru time-managementu Allen do nové knihy vložil nasbírané zkušenosti s metodou „Getting Things Done“ a věnuje se i vyšší úrovni této metody – naplňování životních cílů.

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Jan Melvil

Making It All Work: Winning at the Game of Work and Business of Life , 2003

Analady
14.05.2020 1 z 5

Hledala jsem nějakou inspiraci pro zlepšení organizace úkolů. O metodě GTD jsem kdysi davno slyšela a název knihy "Aby vše klapalo " zněl dobře, tak jsem se s nadšením pustila do čtení. Ale tato kniha mi vůbec nesedla. Hrozně špatně se mi četla a nemůžu říct, že pro mě byla nějak přínosná.

padyska
03.06.2019 4 z 5

Zajímavá kniha, určitě je dobré si ji přečíst. Je tam shrnut princip GTD s trochu přijatelnější terminologií a jsou rozvedeny "letové hladiny", tedy projekty, oblasti zájmu, cíle, vize a smysl. Snad mi to pomůže v praxi tam, kde jsem doteď tápala.

jakub2696
02.01.2016 4 z 5

Priznam se ze me kniha asi do poloviny docela nudila ale v cca druhe polovine zase probrala. GTD se uz nevenuju ale v dobe kdy jsem ji cetl mi dala nejake myslenky.

yank3e
12.04.2013 4 z 5

Takové opakování a ucelené shrnutí Mít vše hotovo. Přínosná je hlavně poslední třetina knihy zaměřená na vyšší perspektivu.

Kirin
25.01.2012 5 z 5

Nejprve jsem postupně nabýval dojmu, že se jedná o zbytečnou knihu - převyprávění Mít vše hotovo. Vydržel jsem pozorně do druhé poloviny, která mě nesmírně obohatila a rozvinula dokonale znalosti metody GTD. Nakonec jsem tedy velmi spokojen a podruhé tleskám.

rozvoj osobnosti, osobní rozvoj

Kniha Aby vše klapalo: Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy je v