Aargh! Pampeliškový speciál

Aargh! Pampeliškový speciál https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488193/bmid_aargh-pampeliskovy-special-pkJ-488193.jpg 4 7 2

Pampeliškový speciál AARGH!u navazuje na už dříve vydaný Havraní speciál. Znovu se vracíme do stejného univerza, jen je tentokrát místo havraního muže hlavní hrdinkou pampelišková žena, která prochází mezi světy a prožívá snová dobrodružství.

Norri
18.03.2022 3 z 5

Pěkná přehlídka výtvarníků. Všechny práce spojuje společné téma - nahota a dívka s pampeliškovým věnečkem. Problematické je to s příběhem. Jestli tam je nějaký příběh, který propojuje celou knihu, pak já jsem ho tam nenašel. Jednotlivé mikropříběhy spíše jen navozují atmosféru, než že by se daly považovat za skutečné příběhy. Možná že je to celé jenom snění, ukazující, jak se sen během noci mění a přechází do zcela nových světů. Ať už je ten přechod pozvolný, anebo zcela nenadálý.

gaspoda
14.01.2022 4 z 5

jednohubka pro fajnšmejkry a sběratele. Jsem fanoušek Analphabet Books od roku 01 tagže jsem musel MiT.
Marveláci a DCčkáři zřejmě neocení
Ps:Přeji si vícero komixu bez textu aby vycházelo. Se slzou v oku vzpomínám na Thomase Ott a jeho díla