A tomu se mám smát?

A tomu se mám smát?

Hugleikur Dagsson je z Islandu. V zimě svítí na Islandu slunce jen tři hodiny denně. V létě na Islandu slunce vůbec nezapadá. Islandský národní nápoj se jmenuje „Černá smrt“. Islandské národní jídlo je shnilé žraločí maso. Na Islandu je tato kniha kultovním bestsellerem. Měli byste se sami sebe zeptat: A TOMU SE MÁM SMÁT? Knížka brutálních kreslených vtipů, které opravdu, ale opravdu nejsou vhodné pro děti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26105/a-tomu-se-mam-smat-26105.jpg 440

Should you be laughing at this?

Literatura světová, Humor, Komiksy
Vydáno:, Volvox Globator

Palivo
02.02.2016

Tuhle knížku mi dal do ruky kolega Pečivo, když jsem šel u něho v Německu zašvihat porcelán a říkal „vono to je docela trapný, jeden džouk a nic víc“. Jenže já mám daleko lepší smysl pro humor než on, takže jsem se zasmál asi třináctkrát, což mi dost pomohlo při kadění, protože vždycky jak jsem se zasmál tak ze mě vylétlo hovínko. Nakonec toho bylo tak moc, že jsem musel splachovat dvakrát a otevřít okno. Splachování na dvakrát je celkově dost otrava. Někdo by měl místo iPhonů raději vymyslet nějakej kaditobogán, kterej by spláchl všechno najednou. Ušetřilo by to lidem dost času a ten by potom mohli věnovat něčemu důležitějšímu, třeba pomoci postiženým štěnátkům nebo slepým poníkům.

Abych tedy došel k nějakému resumé, A tomu se mám jako smát je perfektní kniha ke kadění v Německu (potažmo i v Rakousku), o dost lepší než třeba Stendhal nebo WC Duck. Vtipy jsou na úrovni 14letého potencionálního psychopata a i když se sem tam objeví nějaká suchařina suchá jako zip, pár zášlehů bestiality to vždy zachrání.

TheCiko5
07.09.2014

Díky této knize,kterou občas za sychravých nejen podzimních večerů přibalím s sebou do tramvaje,se usmívám,či dokonce směju,jako kdyby žádný sychravý nejen podzimní večer nebyl.

zazvorek
19.07.2014

Opravdu brutální humor pro otrlé. Ale pokud v sobě máte aspoň trochu zvrhlosti, tahle sranda na hraně (a možná za ní) vás neskutečně pobaví.

Daxie L. Jesus
18.02.2013

Nehorázně nehorázná nehoráznost!!!

jasmína
12.02.2012

Knihu mi doporučil kolega, kkterý se u ní šíleně smál, ale můj šálek kafe to rozhodně není. Každý máme holt jiné oblíbené knihy a tak to má být !!

Hugleikur Dagsson

Hugleikur Dagsson