A andělé půjdou každý den vedle tebe ekniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

A andělé půjdou každý den vedle tebe aneb Jsi to nejcennější co máš... Úspěšná a populární blogerka Hangely vystupuje ze své anonymity. Veselé příběhy v knize " A andělé půjdou každý den vedle tebe" spolehlivě rozesmějí každého čtenáře. Kniha se navíc stane průvodcem a rádcem pro vaše každodenní, náročné chvíle. S humorem najdete řešení i na ty nejzapeklitější situace a budete se těšit na další pokračování příběhů od Hangely....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/276207/a-andele-pujdou-kazdy-den-vedle-teb-dzM-276207.jpg 52
Žánr
Humor, Literatura česká
Vydáno (ekniha), Databook
více informací...


Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha A andělé půjdou každý den vedle tebe

Přidat komentář
Jaruš7
12.10.2018

Jaksi bezděčně, až teď jsem si všimla, že je to má pětistá kniha (500 je zcela jistě od mého "Áčka" schválnost -výroční kniha - a zrovna tato, to abych si všimla, že mě má stále v merku). Takto to mám s ním zase já, vím, když v Knihovně zavřu oči, nechá mi je otevřít na titulu, co stojí za to, si knihu pod ním přečíst, fakt, je to tak.
Zážitky z knihy - Francouzská kavárna - nábytek - Ludvík XIV. stylový porcelán, šanson, dámské zdobené klobouky, vůně parfémů a vonící šálek kávy s pralinkami.
V Benátkách - v kavárně na nám. Svatého Marka, nábytek - rudý samet, rudý plyš, obsluha v livreji, slaná chuť deště, zdobené cukroví, vůně kávy a to, co vyloudí slzy jímavosti je kvarterní přednes Antonia Vivaldiho - Čtvero roční období. Osobnost, jehož dílo domovské Benátky dodnes hudebně zdobí.
(Vlastní zážitek, a díky knize, ve vzpomínce znovu prožitý.)
Jeden deštník pro dva je v Benátkách brzda v rozhledu. Takže pláštěnka byla řešením pro mě. Na lijáky se zaplaveným náměstím jsou zde připraveni, ale jak chcete chodit po lávkách a koukat nahoru na tu parádu, to raději se brodit ve vodě a spatřit okřídleného lva, trigu, filigrán na fasádách, zlatem zdobené chrámy, mistrovské sochy, ve výlohách výšívané gobelíny a krajky, ach jo, krajkoví jako sen, masky zlatem se lesknoucí a bohatě zdobené kostýmy na maškarní rej jako za časů, kdy zde rodák a svůdník Giacomo Casanova trpěl ve vězení ze kterého pomocí další svedené šťastnice uprchl. Takže na konci prohlídkové procházky stojíc na hlaďoučkém mramorovém chodníku v dešti, po kotníky ve slané záplavě, i přes pláštěnku i ten deštník zmoklá jako kaňa, pod podloubím, zírajíc nevěřícně na tu uměleckou historii rozkvetlou v bahnité močálovině, se z kavárničky ozve Vivaldi. Vlastně ten "Áčkový" zásah dostanete v plné síle, potom otázka " Prosím tě, proč brečíš ?" je jakoby vás stahovali z nebe. Fotka v tento moment by nebyla k zveřejnění, kapesníky nestačily, ale ten pocit, ten pocit, dodnes při vzpomínce na něj jihnu, na rozdíl od manžela a kamarádů- spolucestovatelů, dle nich - "no jo, tak tam jsme pěkně zmokli". Za to já jsem se v tu noční cestu zpět parádně odsolila, jen tak bez vzlyku, provlhlá na kůži, nedalo se to zastavit, řinulo se to jak vodopád. Zážitek pro vyčištění organismu - lázně pro obrodu těla i duše. To, čím by se mi viditelně podlomila kolena se nekonalo, neboť na našeho průvodce Ctirada žádná Šárka nečekala.
Tohle mi tato kniha vrátila, vzpomínky, podobné těm, v ní krásně sepsané.
Kniha, co se umí parádně dotknout.

Jaruš7
10.10.2018

Tohle je téma, které čtené v e-knize jen v nočním čase, (ideální doba), je pro vnímavé " Darem".
Pocit souznění je neskutečně silný.
Umí vytvořit hojivý balzám na duši a na žití s laskavým vědomím.
Citace :"Každé léto má pro mě neuvěřitelnou voňavou příchuť. Mám v plánu přejíst se jahodami ze své vlastní zahrádky, vytvářím si představy o tom, jak trávím celý den na stromě, trhám třešně, mám je pověšené za výstřihem, na uších, krásně pocukrovaná bublanina na mě čeká na ozdobném talířku, vedle voní kávička z modrého porcelánu, to vše je umístěno na stole u pootevřeného okna, kterým lehce povívají záclony. Kouzelné, tajemné, snivé léto."
Doporučuji, pro vyladěný život.

Autor a jeho další knihy

Kniha A andělé půjdou každý den vedle tebe je v

Přečtených2x
Čtenářské výzvě1x
Knihotéce5x
Chystám se číst2x