24 holek za 7 dní

24 holek za 7 dní https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78802/holek-za-dni-78802.jpg 4 43 43

Jak sehnat partnerku na maturiťák? Nejlépe přes inzerát ve školních novinách… A odpovědi prší ze všech stran. Jak jen mezi nimi vybrat tu pravou? Kdybyste chtěli sestavit přehled toho, co je ještě smutnější než milostný život Jacka Grammara, byli byste s tím rychle hotovi. Patřily by tam nanejvýš malé děti, které se ztratily v supermarketu, a ještě možná staré paní hledající ztracené brýle, které celou tu dobu odpočívaly na jejich čele. Velmi krátký seznam. A v téhle nezáviděníhodné situaci se na Jacka řítí další kalamita. Blíží se maturiťák a on nemá partnerku. Takže ty, o kterých se donedávna domníval, že jsou jeho nejlepší přátelé, nenapadlo nic lepšího, než dát jeho jménem inzerát do rubriky seznamka do internetové verze školních novin. Praštěnej fór, no ne? Jack si je jistý, že teď už se mu vysměje úplně každý, jenže skutečná reakce děvčat ho doslova omráčí. Čeká ho něco mnohem horšího. Musí naplánovat rande se všemi dívkami, které má na seznamu – je jich celkem dvacet čtyři – a maturitní ples je už za sedm dní. Naplánovat si rande se čtyřiadvaceti dívkami, to by zamávalo i se silnější povahou. Je to jedním slovem zmatek. Jasně, Jackovi se asi právě splnilo to, o čem sní každý mladík. Ale on má pocit, že z toho vyletí z kůže. Co si má počít kluk, který se z pozice školního exota, jenž umí vyjmenovat třicet Shakespearových her, přes noc stane žádaným zbožím? Jak se má vyrovnat například s tím, že před domem na něj čeká tlupa holek? A co teprve když se ukáže, že všechny holky, které s ním jdou na rande, se s ním chtějí líbat? A on najednou vůbec neví, co se to s ním vlastně děje. A ke všemu o holce, o které si myslí, že by to mohla být ta pravá, ví stále jen to, že mu píše pod přezdívkou Frajerka. A líbat se s nejlepší kamarádkou ho najednou baví víc než cokoli jiného. Náš hrdina vůbec nevěří, že by to byl schopen přežít, ale zatím se statečně potácí v roli, ve které musí zvládnou dvacet čtyři holek za sedm dní.... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art
Originální název:

24 girls in 7 days , 2005


více info...

Přidat komentář

verca65
29.01.2018 3 z 5

Trochu zklamání. Čekala jsem větší zápletku.

alisie
29.11.2017 3 z 5

Až podle recenzí jsem zjistila, že je to kniha pro puberťáky. Možná právě proto se to četlo s takovou lehkostí. Jednoduchá linie, ale i nějaký přesah lze najít pod povrchem.


Coucouha
01.12.2014 5 z 5

Super příběh o maturantovi, který je normální! Žádné "americké", afektované výlevy, ale to, co člověk běžně zažívá. Moc mě to bavilo a neskutečně mě to vtáhlo do děje. Přečteno HNED! :-)

Always a reader
29.10.2014 5 z 5

Podle názvu jsem čekala něco..jiného. Ale i tak jsem se do knížky pustila a příjemně mě překvapila! Rozhodně stojí za přečtení!

muchomurka
13.07.2013 4 z 5

Veselá knížka na prázdninové dopoledne. Sice jsem od ní nic nečekala, ale příjemně mě překvapila.

narwal
01.05.2013 5 z 5

Skvělá kniha. Napínavá a vtipná.Čekala jsem blbost ale líbilo se mi to.

johisa
12.08.2012 4 z 5

Knížka mě moc bavila, byla napínavá od začátku až do konce, a dívku s kterou na konec skončí jsem tipovala od začatku.

Tuffy
23.08.2011 5 z 5

Už jsou to dobré tři roky zpátky, co jsem tuto knížku četla. Pamatuji si však, že jsem ji přečetla jedním dechem. Nešlo to se od ní odtrhnout, strašně mě to bavilo. Ovšem teď bych na ní už asi měla jiný názor...:)

Autorovy knížky

Alex Bradley
americká
2007  76%24 holek za 7 dní