12 bran na cestě k osobnímu růstu

Podstatou knihy amerického spirituálního učitele Dana Millmana je sdělení, že vývoj člověka, jeho osobní a duchovní růst zahrnuje dvanáct bran, kterými je třeba projit. Je to neobyčejná životní univerzita s dvanácti ročníky, kde se v každém roce vyučuje jednomu důležitému předmětu. Přečtení této knihy ve vás nastartuje pozitivní změny. Prohlédnete, začnete přemýšlet o mnoha věcech a získáte mnohem hlubší vhled do své vlastní psychiky. Přitom si uvědomíte, že toho sami sice hodně víte, ale až dosud jste si to nedokázali uvědomit. Začnete nahlížet na všední dny novýma očima....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10787/bran-na-ceste-k-osobnimu-rustu-10787.jpg 3.924
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Eminent

Everyday Enlightenment: The Twelve Gateways to Personal Growth, 1999

Kniha 12 bran na cestě k osobnímu růstu

Berouš
14.09.2017

Spíš dotaz...zda někdo může poradit,jestli je nějaký velký rozdíl v textu prvního a druhého vydání této knihy. Děkuji :-)

marukm
04.05.2016

Inspirativní kniha plná námětů k zamyšlení. Nejsem si jistá, jestli je vhodná pro úplného "začátečníka", ale i toho může minimálně slušně nakopnout.:-)

Kirin
25.01.2012

Poznal jsem co to je osobní růst a od té doby jen rostu a rostu. Nechci si ani představit, kde bych zůstal bez této knihy.

Dan Millman
americká, 1946