100 nejhezčích výletů po Česku a Slovensku

100 nejhezčích výletů po Česku a Slovensku https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446528/100-nejhezcich-vyletu-po-cechach-a--YTK-.jpg 4 13 7

100 nejhezčích výletů po Čechách a Slovensku, za všech ročních období, pěšky, na kole i dalšími způsoby. Načerpejte inspiraci z tras navržených zkušeným cestovatelem. Popisy trasy jsou doplněny o mapy, tipy na zajímavosti po cestě a v neposlední řadě o nádherné fotografie.

Crozz
01.11.2022 5 z 5

Opět perfektně napsáno, navíc pěkné fotografie. Pro turisty ideální knížka.

viktor5001
17.08.2022 5 z 5

Moje srdcovka, vždy když se inspiruji daným výletem, krajinou, kterou znám z fotografií knihy a pak se v ní ocitnu, zamiluji se do krás a žasnu! Autora obdivuji již déle, je pozoruhodný průvodce, jeho styl je čtivý, jednoduchý, sdĕlný. Jeho přírodní fotografie jsou jedny z nejlepších u nás. - Je schopen vstát o x hodin dříve, aby udĕlal perfektní momentku. - Doporučuji i jeho ostatní knihy jako další inspirační zdroje (stezka Via Czechia). Ne všechny výlety však zvládne každý, ověří vaši fyzičku, zdatnost, orientaci v mapĕ i krajině, vůli a vytrvalost. děkuji p. Hocek

hapac
11.04.2022 5 z 5

Moc hezká a inspirativní knížka. Pěkné fotografie a dobré mapy.

attila1
25.12.2021 5 z 5

Úžasná knížka ,krásné fotografie

pocketka
13.06.2021 3 z 5

Kniha je krásně udělaná, fotografie jsou také velmi povedené. Až pojedu do Čech, zcela jistě se vydám na výlet právě podle knihy.
Výtku ale mám - z Beskyd tam máme Lysou horu. To nejprofláklejší místo? Vždyť o ní se každý dočte úplně všude. A také pouze jedno místo je na Beskydy prostě žalostně málo.

SilvieSisinka
28.10.2020 5 z 5

Úžasna kniha. Námět na mnoho výletu, u nás nebo na Slovensku. Všechno doplněno mapkamy, trasamy kam jít, kde odpočinout či dát jídlo. Určitě podle knihy někam s rodinkou vyrazím.

cleopatra11
17.07.2020 5 z 5

Naprosto úchvatná kniha, která je doplněná fotografiemi a mapkami daných lokalit. Doporučuji..