Severní stezka – Českem od západu k východu

První ucelená trasa pro pěší i pro cyklisty postupuje napříč celou zemí! Severní stezka vede severními pohraničními horami mezi nejzápadnějším a nejvýchodnějším bodem České republiky. Cestovatel Jan Hocek absolvoval celou trasu, uvědomil si, že 1 000 km není zas tak moc, a vnímal měnící se krajinu, architekturu, nářečí, nabídku jídel nebo třeba i piv. Knihu můžete využít mnoha způsoby – jako obrazovou a informační publikaci z českých, moravských a slezských hor, jako průvodce pro absolvování celé trasy či její části nebo jako motivační a inspirativní dílo. Putování vlastními silami po krajině České republiky nabízí mimo jiné odpovědné a nízkonákladové cestování, ne vždy je totiž nutné létat za poznáním přes půl zeměkoule, největší překvapení často zažijete doslova za humny....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468678/big_severni-stezka-ceskem-od-zapadu-k-v-xG8-468678.png 4.99

Kniha Severní stezka – Českem od západu k východu

tami1

Nádherná kniha, která nás provede přes hory, doly, louky a lesy naší úžasnou zemí.

Díky knize se seznámíme s osmnácti pohořími, osmi chráněnými oblastmi a dvěma národními parky. Na fotkách můžeme obdivovat nejen nádhernou a rozmanitou přírodu, ale také pestrou škálu architektury.

Doporučuji

alenkacermi

Opravdu krásná kniha. Je plná zajímavých míst k vidění, kilometráž, převýšení. Krásné fotky....prostě jen vyrazit na cestu. Určitě si koupím i Jižní stezku

PavlaTr

Krásná kniha - průvodce nejkrásnějšími kouty naší malé zemičky od západu až k východu. Spousta zajímavých tipů k výletům ,a pro dobrodruhy návod jak projít kus země ČESKÉ .