Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku

Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408316/bmid_nejhezci-dobrodruzne-vypravy-po-ces-fbq-408316.jpg 4 8 2

Zkušený cestovatel, který prošel celý svět, nezanedbává ani naši vlast a sousední Slovensko, kde je také spousta pozoruhodných míst, která je možné objevovat a která jsou krásná v každém ročním období. Tentokrát nás nezve do exotických končin, nýbrž do těch koutů naší země, kde se nabízejí přírodní a krajinné zajímavosti nejrůznějších typů. Pro ty, kteří by se chtěli nechat inspirovat k podobným cestám, ať už pěšky, na kole, lodí, nebo na běžkách, nechybí ani praktické rady a stručné popisy jednotlivých tras.... celý text

Amneris
23.12.2022 5 z 5

Knížku jsem koupila jako dárek k Vánocům. Osobně se mi vybrané výlety líbily, na některých místech jsem byla a zbytek bych ráda navštívila. Pokud hledáte tipy na zajímavá místa v Čechách a na Slovensku, pak je tato kniha super průvodce :-)

hrebmi
02.01.2020 3 z 5

Ale jo...místy suše popisné, osobní poznámky deníkového charakteru jsou nadbytečné, pár zajímavých tipů na lokace, kde jste ještě nebyli, nebo tam nebyli v popisovanou roční dobu nebo na popisovaném sportovním náčiní. Na mnoho lidí by to mohlo celkově fungovat motivačně. Takže po dočtení žádné snění, ale sbalit a tradááá ven!

Jan Hocek
česká, 1970