Diskuze

Chcete-li psát do diskuze, musíte zde mít vytvořený profil a být přihlášeni. To zabere jen pár minut.
Hlavní diskuze Témat Poslední příspěvek
O knihách 1292dnes v 17:43
O autorech 165dnes v 15:04
Čtenářská výzva 2018 21dnes v 17:42
Volná diskuze 886dnes v 17:53
Nápady na vylepšení webu 311dnes v 16:03
Chyby na webu 77dnes v 07:49

Nejnovější příspěvky v Diskuzi

dnes v 09:52, intelektuálka

Poznej knihu podle tří indícií

woodward - ano, takhle bych to řekla. mám tu dost oblíbených a říkala jsem si, proč nehádají. ve hře musí být pro všechny stejná pravidla. zrovna u tebe vím, že ty načteno máš.

dnes v 09:47, siena

Pár nápadů na vylepšení webu

S dovolením se ještě vrátím k původnímu tématu a nebudu zastírat, že z části i z jisté své ješitnosti...Určitě budu patřit k těm, kteří si tu na vše stále jen stěžují, stále se jim něco nelíbí, dokonce teď mohou i za to, že do diskuzí nikdo nepřispívá. Chtěla bych se proti této nálepce ohradit. Já ve svých příspěvcích nikoho neurážela. Dokonce si myslím, že nikdo z těch, co si dovolili říct, že když se dá na vše naklikat z hlavní stránky, proč tu mít lištu, proč, když tu je lišta, nejsou v ní rubriky nazvané a poskládané tak, aby měly nějakou elementární logiku, tak nečinil. Takže si Lenka.Vílka, svá zevšeobecňování, jak jsou na vás všichni zlí, nechte od cesty. Už jsem to napsala mnohokrát i jinde...zrušme diskuze, nebo do nich rovnou vetkněme pravidlo číslo 1, pišme do nich jen samé optimistické a nadšené výkřiky. Nemyslím si, že slušně vedená diskuze, musí být moralizována, že jejich aktéři umravňováni s tím, že z něčeho dělají víc, než to je, když ještě vezmu v potaz, že jsme ve vlákně Pár nápadů na vylepšení webu. Viděno touto optikou, tu jsou Diskuze v hlavní liště nadbytečné a mohly by se také někam přeřadit, nebo dokonce zrušit...

dnes v 09:44, soukroma

Nová hra - zeměpisné a místopisné údaje v literatuře

To je ten zákon snadnosti hádanek - čím lehčí je v očích zadávajícího, tím těžší bývá v myslích hadačů. Dám si závazek, že už (skoro) všechny hádanky budu považovat za složité, takže rychlé uhodnutí (moje vlastní či ostatních mé hádanky) budu považovat za velice příjemné překvapení.

dnes v 09:42, soukroma

Knižní šibenice - hra

Uvnitř mé hlavy ;-)?

dnes v 09:30, eLeR

Trojslovný příběh

dostatočnú rýchlosť na

dnes v 09:24, Mr.JaroCZ

Trojslovný příběh

ale pak nabral

dnes v 09:23, Hebrey

Trojslovný příběh

několika centimetrů, ale

dnes v 09:20, Rafider

Poraďte prosím, jakou Fantasy knihu...

Všem děkuji za ochotu... Tatjana: To jsou spíše detektivky, jestli jsem našel správně? To mě nebere... :) Zaklínač super... Hra o trůn je spíše o intrikách, to není ten styl... Hun: Nemusí být ultra-dobří, ale třeba tak jak je to v mnou zmíněných knihách, mi to sedí... Každopdáně díky, Planinu zkusím, vypadá dobře! Zrzka: Taky vypadá zajímavě, zkusím, děkuji za typ!

dnes v 09:20, Janniska

Knižní odysea 2018

Szekynka jde tam o velikost + to když se z dívky stane....a v množném čísle.

dnes v 09:20, Cleonka

Trojslovný příběh

do výšky sotva

dnes v 09:19, Hebrey

Trojslovný příběh

vylétl, vynesl jednorožce

dnes v 09:18, Petass

Obecně o Čtenářské výzvě 2018

Marika Vanová: Ano, já vím, ale nebýt výzvy, tak bych do téhle knihy prostě nešla... Hanu bych nepřečetla... Odhodlala jsem se k ní právě kvůli výzvě :) Ano mohla jsem si vybrat jakoukoliv válku, klidně i fantasy válku, i vtipnou válku... ale to čtu běžně a ČV je právě o těch výzvách přečíst něco jiného... aspoň pro mě :)

dnes v 09:00, woodward

Hádejte autory:)

nevím, jak tobě, ale mně jo! :) máš babu.

dnes v 08:57, Skeeve

Pár nápadů na vylepšení webu

@elfos - Pravda, i zde chybí. Určitě to nebude takový problém, navíc to není nějaká funkce (alespoň doufám), která by se odstraňovala kvůli "malému využití".

dnes v 08:55, elfos

Pár nápadů na vylepšení webu

Mě by zas potěšilo, kdyby tady bylo tohle sledování/zaškrtávátko/upozorňování i u komentářů u autorů, jako je u komentářů a diskuse u knih. Dost mi to tu chybí.

dnes v 08:55, eLeR

Trojslovný příběh

k oblakom, ktorý

dnes v 08:54, eLeR

Příběh jen z názvů knih

Kráva a dědeček

dnes v 08:51, elfos

Čičičí, kočky kočičí

Ano, je to moc smutné, Medunko. Je zvláštní, že to takhle postupně.. vyhasínalo, že se s tím nic moc nedělalo. Asi je to těžké. Ne asi, ale určitě. Zas ale, třeba morčata, matně se mi vybavuje, snad byla znovuzrozena z jediného zvířátka. Pokud si to s něčím nepletu. Tohle ale už vypadá beznadějně. V noci jsem se to dozvěděla a úplně mě to rozhodilo.

dnes v 08:49, eLeR

Knižní odysea 2018

dnes naozaj ľahké, výborný popis a ľahké názvy kníh

dnes v 08:47, woodward

Poznej knihu podle tří indícií

Nojo, ono to tak zpočátku bylo běžné - všichni jsme si jen tak hráli pro radost a pro srandu králíkům - a když některá hádanka stála den, dva tři bez pohybu a vývoje..., jakáž pomoc, všichni jsme chápali, že nejen hádankou živ je člověk. Později se tu objevila jakási zběsilost, snaha všechny honit jako v robotárně a vůbec podivné způsoby, neúcta k zavedeným zvyklostem a pravidlům a koneckonců i neúcta ke spoluhráčům. Myslím, že právě tyto nepříjemné tendence odsud zahnaly spoustu původních hráčů i zakladatelů jednotlivých vláken. Nelíbí se mi to, ale zvykl jsem si.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >