Největší čtenáři

DISKUZE » Volná diskuze


Hesonit
Hesonit 07.02.2020 v 13:24

Lector: To já si to představit dokážu. A u některých zdejších komentářů dojem nabývá téměř jistoty. Berte mě s humorem. Fakt ale je, že se mi už stalo, že při čtení jedné knihy za druhou mi začaly splývat, zkrátka polykačský efekt.

Lector
Lector 07.02.2020 v 13:32

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Hesonit
Hesonit 07.02.2020 v 13:39

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

alekis
alekis 07.02.2020 v 13:56

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

mousie265
mousie265 17.02.2020 v 20:00

Já jsem se sem dostala v lednu, kdy jsem hledala způsob, jak sepsat svou knihovnu, abych se rozhodla, které knihy si ponechám a které pošlu dál. Ta knihovna se plnila celý můj život a tedy když mi do knihotéky přibyde denně větší počet knih, neznamená to, že jsem si je ten den koupila. Stejně tak si dělám seznam knih, které jsem četla během života, tedy rozhodně můj seznam přečtených nelze posuzovat z hlediska doby mého pobytu zde. Pokud jde o čtenářskou výzvu, napadla mě ke každému bodu zadání nějméně jedna kniha, kterou jsem už četla. Pak mi došlo, že není dáno znát, ale přečíst aktuálně. Takže to bleskové splnění může být jen nepochopení zadání ;-)

Text příspěvku byl upraven 17.02.20 v 20:01

IŠ
17.02.2020 v 22:25

Josh: Asi dva dny jsem vlastníkem Buzanovy knihy https://www.databazeknih.cz/knihy/rychle-cteni-152544 Seriózní doporučení zatím nemohu dát, protože jsem do ní jen ze zvědavosti nakoukla a ke čtení je zatím "ve frontě". Zkus se na ni podívat a uvidíš, zda tě to osloví.



Vložit příspěvek