Jak se teď právě cítíte?


reader.007
reader.007 23.12.2021 v 11:14

siena, zmíněné pány nečtu a neposlouchám, jejich názory i kdyby souzněly s mými, nejsou relevantní.
Flégr je mocně protěžovaná rádobyautorita, takže se jeho zjevu prakticky nedá vyhnout.
Poslouchám názorům těch, kteří jsou díky lékařské profesi na jedné lodi s kovidofašisty a stejně jako já nemohou uvěřit tomu, co jim velí za pakáž (Kubek).

A když už někdo obhajuje svědky kovidovy, měl by si odpustit tu trapnost o pastě. Pro koně možná opravdu existuje, jsou to poměrně háklivá zvířata a navíc na nich majitelům dost záleží, zvlášť když jde o chovné nebo závodní kusy, ale pro lidi opravdu tabletky jsou, to ze sebe jenom Blatný dělal ochotného kašpara ve snaze zesměšnit snahu druhého tábora lidem pomáhat jinak, než nařizuje vládou tlačená DOKTRÍNA. Kdyby se raději postaral o to, aby se na ministerstvu dělalo to co se dělat má a moje dcera (kupříkladu) nemusela už druhý měsíc marně čekat na vakcínu na tetanus, protože se prostě neobtěžovali zajistit dodávky. Hlavně že se přetrhnou kvůli zkušební šmakuládě...

PanPredseda
PanPredseda 23.12.2021 v 11:19

Ad siena
"A jinak, opravte mne, ale pan Blatný už není ministrem, už celkem dlouho není, či snad ano?"
Není. V době, kdy prohlásil, cituji: „Kdo má ukončenou vakcinaci, neonemocní a nikoho dalšího nenakazí,“ ale ministrem byl a bylo mu to ihned odborníky vyvraceno.
---
"A to vysvětlení, reaguje na to takříkajíc podprahové... kdoví, co vlastně ty vakcíny jsou..."
To vysvětlení je velmi(!) zastaralé, ovšem zkopíroval jsem ho ze stránek ministerstva zdravotnictví dnes(!). Navíc, že každá z vakcín má jinou účinnost se, myslím, už potvrdilo jako fakt a u každé z vakcín ta účinnost v čase klesá jinak. Příkladem budiž jednodávková vakcína od Johnsonu. Ministerstvo zdravotnictví označuje jako dezinformaci něco, co je ve skutečnosti pravda. Ergo jsou to usvědčení dezinformátoři. Děkuji pěkně.
---
Ad reader.007: Ano, měl by to být ten jeho kocour, pokud se nemýlím.

siena
siena 23.12.2021 v 11:19

Hana H, vaše ironie nijak nezakryje fakt, že tu od počátku děláte reklamu něčemu, co zkrátka stojí stále na vodě. Děláte reklamu lidem, co se ohánějí a argumentují čímsi, co bylo vyvráceno. Lidem, kteří, ač by svou odborností měli vědět, vykládají a prezentují mylně data (viz. polemika dr. Kulveita s Prof. Beranem).

Ano, jsou v mém příspěvku články ze Zdravotnického deníku. Paní autorka není viroložka, její texty ale vycházejí z toho co je ověřeno, odkazují se na již vyšlé práce, na lidi, kteří virology a epidemiology jsou. Říká se tomu popularizace vědy, pokud vím. Stejně, jako to dělá pan V. Gibiš, P. Kasík, P. Koubský, D. Stach, V. Piskala. Samozřejmě, pro vás to je lehké čtivo, pro někoho to je odrazový můstek k originálním článkům a studiím.

O schválení vakcín už jsem tu psala... viz. stránky SUKLu.
O použití, resp. nepoužití a proč, přípravků, které zde stále dokola omíláte, taktéž... viz. vyjádření MZ.

Text příspěvku byl upraven 23.12.21 v 11:51

siena
siena 23.12.2021 v 11:37

reader.007, sice neposloucháš, ale slovník máš stejný. Stejně jako oni, omíláš dokola cosi o šmakuláďě a plácáš, jak invermectin je ověřený lék, protože by lidé svým miláčkům koním, nic špatného nedali. Plácáš tu o covidfašistech, covidsvědcích, o pakáži, jakých si doktrínách... což je přesně to, co hlásají ti, které neznáš a neposloucháš. Shoda jistě jen náhodná, že?

Že není vakcína proti tetanu? To mne mrzí, ale koukla jsem do Google, a výpadky v dodávkách byly v roce 13, 17... že by pan Blatný a covid-19?

Text příspěvku byl upraven 23.12.21 v 12:34

siena
siena 23.12.2021 v 11:57

PanPredseda, ano, je tam to vysvětlení stále, není nijak nepravdivé. O účinnosti se diskutuje, ale není to tak, že jedna je "100%", další "0%"... technická poznámka, uvozovky mají svůj význam.

Hana H.
Hana H. 23.12.2021 v 12:06

Uživatel svůj příspěvek odstranil.


siena
siena 23.12.2021 v 12:31

Hana H., co s koronavirem má co dělat mainstream? Nezlobte se, ale to je hloupost. Nic jiného se k tomu nedá říct. Už poněkolikáté jsem vám psala, abyste se podívala co znamená schvalování léčiv obecně. Ostatně i na stránkách SUKLu je explicitní odpověď na tyto dotazy.

Ad podplacené studie... proč jedny ano a na Invermectin ne? A četla jste si příbalový leták? Copak se tam píše o klinických studiích, jak byly prováděny, jak byla hodnocena jeho bezpečnost? A nežádoucí účinky, nulové?
To ale není to hlavní do této debaty, i když i to do ní zapadá, žádná relevantní studie neprokázala jeho přínos v léčení covid-19. Naopak, některé byly úplně stáhnuté, jiné zůstaly s kritickou oponenturou. Proti údajným výsledkům z Japonska se ozvala tamní lékařská komunita. Ano, připravuje se studie v Oxfordu, na výsledky se musí počkat...

Hana H.
Hana H. 23.12.2021 v 13:07

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

siena
siena 23.12.2021 v 13:12

No, a někdo zvládne obé... to asi ten ""Soros/,Gates" čip"! :)

Přeji také příjemné svátky...

Text příspěvku byl upraven 23.12.21 v 13:41

Hana H.
Hana H. 23.12.2021 v 19:54

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

PanPredseda
PanPredseda 23.12.2021 v 21:06

Ad siena "PanPredseda, ano, je tam to vysvětlení stále, není nijak nepravdivé.":
O správnosti Vašich informací dalo by se s úspěchem pochybovat.

siena
siena 23.12.2021 v 21:29

Hana H, dovolila jsem si pouze zažertovat, zareagovat tím na to, co jsem si tu už přečetla. A že už toho tu bylo...

Mezi námi vždy budou ti, kteří se očkovat nemohou. I kvůli nim, by ti, co se očkovat mohou, kteří rizika s tím spojená, a že reakce jsou bouřlivé, podstoupit mohou, by se k tomu měli odhodlat. Svou blahosklonnost si tedy nechte od cesty, i mé rozhodnutí a důvody neanalyzujte. Obzvláště, když vám to vůbec nejde. I mé zdroje, tedy zdroje. Sleduji uplně stejné, co jsem sledovala i před dvěma lety. Zajímám se a čtu již několik let...

Jak už jsem napsala, zdejší příspěvky jsou uniformní, proto jsem svými příspěvky chtěla stále dokola opakované "mýty" vyvrátit.

Text příspěvku byl upraven 23.12.21 v 21:40

siena
siena 23.12.2021 v 21:35

PanPredseda, já bych zase řekla, že nejste tím pravým arbitrem, který může soudit... Ale, rozumím, že bez podobného kopnutí byste "neusnul"...

Hana H.
Hana H. 23.12.2021 v 21:50

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

PanPredseda
PanPredseda 23.12.2021 v 21:58

Ad siena:
Nechť Vás tedy soudí fakta...
V tom vysvětlení, které jsem dnes zkopíroval ze stránek ministerstva zdravotnictví a které podle Vás "není nijak nepravdivé" se mimo jiné píše, cituji: "První registrovaná vakcína od společnosti BioNTech/Pfizer vyžaduje zvláštní podmínky skladování (-70 °C) a tedy nelze ji distribuovat do ordinací praktických lékařů."
Přitom již více jak půl roku platí to, že doba, po kterou lze zmíněnou vakcínu skladovat v běžné chladničce, byla prodloužena z původních pěti dní na jeden měsíc. Tudíž už více jak půl roku lze považovat informaci, že vakcínu Pfizer nelze distribuovat do ordinací praktických lékařů za zavádějící a minimálně od září, kdy Pfizerem začali praktičtí lékaři očkovat za nepravdivou.
Jenže Vám, sieno, jak vidno nejde o pravdu, ale o to, aby Váš názor byl "správný", byť by to byla lež.
(O to, zda usnu, se laskavě nestarejte.)

Dudu
Dudu 23.12.2021 v 22:30

Pan Předseda, že má Flégr kocora, je mi novinkou. Jen doufat, že na něm nezkouší svou mašinku experimentů. Vakcínu číslo pět nebo šest by už nemusel vydržet/tedy myslím toho kocoura/

Hana H.
Hana H. 23.12.2021 v 22:38

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Dudu
Dudu 23.12.2021 v 22:43

Jinak jsem poslouchal Rakušana - on říkal, že by měla policie tvrději dohlížet na dodržování nařízení ohledně covidu. Vzpomínám si, jak před časem policajti zmydlili tátu před jeho synem, za to, že neměl roušku. Tohle tedy už nechceme...

Text příspěvku byl upraven 23.12.21 v 22:44

siena
siena 23.12.2021 v 22:51

PanPredseda, takže informace o skladování je ta důležitá v celém vysvětlení? Ta, kvůli které se to vysvětlení psalo? Když nejste lékař, člověk, který manipuluje s vakcínami, který samozřejmě sleduje případné změny, nemusí čekat až ho na to upozorní zdejší rozumbrada, tak je to celkem nepodstatné. Slouží akorát jednomu chytrákovi se zde zviditelňovat! Ale, jestli zrovna toto považujete za dezinformaci, pak rozumím i ostatním príspěvkům.

majík1
majík1 23.12.2021 v 22:53

Výborně.Všem krásné Vánoce a lepší nový rok.

siena
siena 23.12.2021 v 23:08

Hana H., dezinformace? Když mne, očkovanou a pozitivní, potká neočkovaný, tak má mnohem větší šanci se nenakazit, než když potká neočkovaného a pozitivního. A to celkem slušnou šanci... podle nejnovější práce je to 63% i s variantou delta. A to procento je ve skutečnosti ještě vyšší, neb ti očkovaní se i s vyšší pravděpodobností sami nenakazí. Jako očkovaná jsem kratší dobu infekční a vylučuji i méně viru, než očkovaný.

Text příspěvku byl upraven 23.12.21 v 23:13

Dudu
Dudu 23.12.2021 v 23:14

Hana H, máš pravdu. V tom případě může chudák očekávat tu desátou, či /což navrhuji já/ prostě mu zdrhnout.

PanPredseda
PanPredseda 23.12.2021 v 23:18

Sieno, nedělejte se (opět) hloupější, než jste.

reader.007
reader.007 23.12.2021 v 23:53

Milá Sieno, dobře víš, že se na těchto stránkách vyskytly výjimečné situace, kdy jsme dokonce i my dvě spolu souhlasily, takže nevím, proč by moje názory nemohly souznít i s dalšími lidmi, kteří mi nejsou sympatičtí.
Co se týče rétoriky, zřejmě i tu používáme společnou prostě proto, že zvolené výrazy mnohem lépe vystihují celou tu škálu nelibých pocitů, které pociťujeme v souvislosti s kovidovými opatřeními.
Mimo nás, nevzdělanců, je mnoho jiných, třeba i odborníků v oboru, kteří svůj nesouhlasný postoj sice vyjadřují akademičteji a přesto je nám to všem dohromady stejně houby platné, protože ano, doktrína. To je takový ten výraz pro jednu jedinou správnou a pravou cestu, kterou budeme razit, protože to tak dělá Izrael a další moudří, inteligentní a povolaní a tak se jí budeme držet jako nechci říct co nechci říct čeho, i kdyby nám na to měla pokapat půlka národa.
No a nemůžeš se tedy divit, že my, skeptici, jsme z takového "zachraňování" už poněkud rozmrzelí. Ono tohle Branné cvičení zvláštní školy už přeci jen trvá trochu dlouho, konec nevidět a jediné na čem se pracuje je stupňující se šikana.

PanPredseda
PanPredseda 24.12.2021 v 00:59

Ad Hana H.: Náš kocour má životů už jen sedm, tak mu je úzkostlivě chráníme.
Navíc sice existují kočky, které jsou životy obdařeny ještě víc, než je zvykem, a mají jich 16, ale také existují auta 4x4.
Micíkovi nabízím, že kdyby chtěl Jaroslavovi utéct, tak s podmínkou, že je kastrovaný a snese se s dalšími kocoury a kočkami, se ho rád ujmu.



Vložit příspěvek