Fantasy pro muže


Kakiko
Kakiko 16.09.2021 v 21:43

Proč se to tady jmenuje fantasy pro muže? Ženy nemohou přispívat?

R.E.M.
R.E.M. 16.09.2021 v 22:13

Kakiko: Název diskuze vystihuje první příspěvek diskuzního vlákna tzn. dotaz/doporučení na fantasy vhodné pro muže.
Ženy mohou přispívat.

Poznámka - jsou tu i další diskuze ohledně fantasy. Přímo v sekci Diskuze je vyhledávač, stačí zadat klíčové slovo "fantasy"...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.09.2021 v 22:21

A poslední, kdo doporučoval knihu byla žena. Navíc velice kvalitní knihu. I když jsem baba...

Hadati
Hadati 03.10.2021 v 20:06

A jmenovala se tahle diskuze vždycky takhle? Já mám dojem, že když jsem si ji kdysi dávno přidával na seznam, tak nesla jiný název.

Jinak, teď jsem dočetl Aldissův Skleník a je to velmi zajímavé počtení. Líbí se mi jeho fantazie ohledně tvorby světa, ale je vidět, že příběh byl pro něj méně důležitý.

Jass
Jass 04.10.2021 v 20:42

Hadati: Jsem ráda, že nejsem jediná kdo má dojem, že tahle skupina změnila jméno :D
Jinak díky za doporučení, Skleník vypadá zajímavě. Poslední fantasy co jsem četla já, bylo Paoliniho "Poutník, čarodějnice a červ" a to teda bylo dost zklamání (i přes nízká očekávání)...

Eumenida
Eumenida 05.06.2023 v 13:00

Tibis - příběh ze života se světélkujícími paličkami pobavil. Ale skutečně reálně existují ženy i dívky, které rády čtou scifi či fantasy, a také se jim líbí filmy scifi či fantasy. Vy máte jen smůlu, že na takové v okolí nemáte štěstí.


Hadati
Hadati 05.06.2023 v 20:17

Tak stačí jít na jakoukoliv sci-fi či fantasy akci a genderove to tam je tak půl napůl

Jacck
Jacck 30.07.2023 v 11:54

podle mého klasická fantasy pro muže je Conan od Howarda. ženy to podle mě moc nečtou. Conan divoký nezkrotný válečník, nezkažený civilizací, princezny mu všude padají k nohám...

Alienor
Alienor 30.07.2023 v 16:47

Ako že nečítajú, ja Conana milujem! :)



Vložit příspěvek