Co si myslíte o akci Me Too?


JáJejí
JáJejí 06.01.2020 v 17:38

Když se to zametá pod koberec, jak to, že o tom víte vy, Skeeve? Že o tom referují nějaké velmi nedůvěryhodné zdroje typu Jedna-Paní-Povídala? A vůbec, tohle je záležitost místních komunit a trestně-právní administrativy, vaše zneklidnění je naprosto zbytečné, vaše p...l, chtěla jsem napsat INTEGRITA, ohrožena skutečně není.

Text příspěvku byl upraven 06.01.20 v 17:38

Skallarix
Skallarix 06.01.2020 v 17:44

@Jájejí - Vždy mě překvapíte, kam lze až klesnout.

JáJejí
JáJejí 06.01.2020 v 18:11

Na dno, Skeeve, na dno. Dál to nejde.

Alix
Alix 21.01.2020 v 21:30

Myslím, že nám tak nějak bylo dáno, abychom spolu, napříč věkům, šli. Muži i ženy - společně. Nesnáším násilí a nesouhlasím s ním. Ale, když se chlapi začnou žen bát, a to oprávněně, protože se hnutí Me Too rozrostlo do epidemie, která může zničit kohokoliv, kdo před čtyřiceti lety někoho plácnul po zadečku, je to špatně. Já osobně nechci, aby se mne muži báli, chci, aby mne měli rádi. A to plácnutí po zadečku si docela užiju.

JáJejí tu už byla, aspoň myslím, ve více podobách a nikdo ji tu nechtěl...

ufi157
ufi157 21.01.2020 v 23:36

Alix bacha, aby si neskončila jako sexuální predátorka, provokuješ muže :o)
a vlastně, mohl bych žalovat kolegyně za sexuální harašení, např. pochvala košile, v minulosti lichocení špatným odhadem věku apod. :o) když to budu brát pohledem žen.
jo, když se podívá člověk na twitter, tak už je spíš me too o vyřizování účtů a za harašení se považuje i pozvání na rande (když nepozval ten pravý) a oběti násilí jsou už částečně na vedlejší koleji. tuhle ženskou akci nakonec pohřbí ženy, už otravuje. protože vyroste ještě něco horšího, s ještě větší presumcí viny

JáJejí
JáJejí 22.01.2020 v 06:56

Tak jak Alix jistě ví, Databáze knih není webem, kde by bylo třeba nějakého doporučení / schválení k registraci, takže si tu - - při respektování té hrstky pravidel dál budu psát co, jak a kdy chci.

To, že se to někomu nelíbí, je mi naprosto lhostejné. Rozhodně nemám potřebu zavděčit se všem.

A to, že vám ochmatávání cizíma rukama přináší erotické uspokojení není důvod, aby se ostatní cítili být oprávnění se tak chovat k lidem, kteří si své tělo vyhrazují pro sebe a své VYBRANÉ. Určitě byste se měli nějakým způsobem viditelně deklarovat VY, protože je vás IMHO mnohem méně, než nás.

ufi157 - vás pohled na pohled žen se naprosto míjí s realitou.

Text příspěvku byl upraven 22.01.20 v 06:59


Alix
Alix 29.01.2020 v 21:41

Jájejí, Alix jistě ví, že na Databázi si každý, do určité hranice, může psát, co chce. Ale jen do určité hranice. Vás už každý na této databázi zná, takže nikoho vaše útoky nepřekvapí.
Vám nikdo vaše tělo nebere, pokud by o něj byl zájem, o čemž pochybuji. "Ochmatávání" mi nepřináší žádné erotické potěšení, je to příjemný pocit, že se líbím, že jsem pořád hezká a žádoucí. Už se vám to taky stalo?

JáJejí
JáJejí 29.01.2020 v 21:49

Vy jste kdy viděla hezkou a žádoucí feministku a pacifistku navrch?
Ne, nikdy se mi to nestalo, protože jsem umělohmotná, korodující, mám třiapůl nohy a smrdím peklem.

Alix
Alix 29.01.2020 v 21:52

Myslela jsem si to ...

Naias
Naias 30.01.2020 v 08:15

S tým, že niečí príjemný pocit po dotyku cudzej ruky nie je dôvod, aby sa niektorí cítili oprávnení správať sa tak k ľuďom, ktorí si vyhradzujú svoje telo pre seba a svojich blízkych, súhlasím a to bez ohľadu na to, či bude niekto pochybovať o mojej atraktívnosti, príčetnosti, solventnosti alebo akejkoľvek inej osti.

Eicherik
Eicherik 27.06.2020 v 18:15

I Maroš Kramár má svoje MeToo. Člověk by řekl, že s ním korektní Česká televize rozváže spolupráci. :-)
Ale on ten dvojí metr funguje všude. ;-)

Text příspěvku byl upraven 27.06.20 v 21:14



Vložit příspěvek