Česká pošta a její služby


Nermal
Nermal 16.04.2024 v 19:17

S Balíkovnou nejsou žádné starosti. Druhý den je to na místě. Jediný zádrhel je nepoštovní pobočka ucpaná balíky, ale to mívá Zásilkovna taky. Inu, každý chvilku tahá pilku.

Eicherik
Eicherik 25.04.2024 v 19:49

Balíkovna už mi jeden balíček před Vánocemi ztratila. Poslední negativní zkušenost z Balíkovnou mám z minulého týdne. Obchod s muzikou mi omylem poslal balíček na dobírku na adresu domů. Já byl, ale bohužel v době doručení v práci. Prosil jsem SMSkou řidiče, aby mi balíček uložil na Poště. Asi hodně spěchal domů, tak mi ho dal do AlzaBoxu. Kdyby to nebyla dobírka, tak to není žádný problém. Jenže já nepoužívám elektronické bankovnictví a úložní doba v boxu je krátká. Tak jsem to zkusil na naší poště, aby mi balíček převezli z AlzaBoxu na naši pobočku pošty, jedná se asi o vzdálenost 300 metrů. Vyhořelá pracovnice za přepážkou neměla nejmenší zájem mi pomoci. Obchod, který mi zásilku poslal zkoušel kontaktovat Balíkovnu telefonem a mailem. Telefon nikdo nebral a na mail nikdo neodpověděl. Dodatečně ten obchod zjistil, že balíček neustále putoval mezi Prahou a Brnem. Celkem tuhle cestu na otočku absolvoval čtyřikrát. :-D

Text příspěvku byl upraven 26.04.24 v 08:55



Vložit příspěvek