Zneužívanie komentárov na diskusiu


whack
whack 10.12.2019 v 20:29

Zaujímalo by ma, ako slúži komentár pri autoroch. Lebo pri niektorých autoroch som si všimol, že uživatelia ho zneužívajú na diskusiu. U kníh sa dá napísať aj komentár, aj diskusia, u autorov sa komentáre využívajú ako diskusia a je to potom celkom neprehľadné.. príklad: https://www.databazeknih.cz/autori/greta-thunberg-127892

Lector
Lector 10.12.2019 v 20:53

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

whack
whack 10.12.2019 v 21:06

Lector, ja nič zariadovať nebudem, to nech robia admini. Komentár je komentár, diskusia je diskusia. Keď nemáte kolonku na diskusiu tak nediskutujte, jednoduché.

Lector
Lector 10.12.2019 v 21:14

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

whack
whack 10.12.2019 v 21:15

Lector: Názor môžete vyjadriť v komentári. Nebudem vám naňho reagovať.

Text příspěvku byl upraven 10.12.19 v 21:16

Lector
Lector 10.12.2019 v 21:17

Uživatel svůj příspěvek odstranil.


whack
whack 10.12.2019 v 21:19

Lector: Nápodobne. Nech sa vyjadrí admin k tejto konštruktívnej a logickej otázke o prehľadnosti databázy.

Lector
Lector 10.12.2019 v 21:24

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 10.12.2019 v 23:01

Whack: doba od vašeho prvního příspěvku na téma bez odpovědi, je samotnou odpovědí. Všem je to jedno. Dokud nepadne sprosté slovo, nikdo to nebude řešit (to jsem naposled udělala já, nikdo o něm tohle nebude psát!). Též patřím mezi ty, kteří si myslí, že by to u autora mělo být rozděleno stejně jako u knih ohledně komentářů. Výhodou komentářů u autora je momentálně to, že si tam každý může psát, co chce, protože to je názor na autora. Dost často bez toho, aby od autora cokoliv četli. Prostě mají svůj názor. Na osobu.

Nejdřív se zpřísnila pravidla pro obecnou diskusi. Divný keci se přenášeli do diskuse u knih. Na to si už taky někdo došlápl. Tak třeba jednou bude pořádek u autorů. "Naděje umírá poslední" používám v souvislosti s databázi poslední dobou až moc často :(

Text příspěvku byl upraven 10.12.19 v 23:09

JáJejí
JáJejí 11.12.2019 v 06:14

Pojem "admin" se na zdejším webu vůbec nepoužívá. Máme jen jednoho majitele a hrstku, nebo spíš o trochu víc, než tucet, moderátorů.
Můj milovaný Ludwig Wittgenstein by si jistě kvůli tomu něco pomyslel!
:-)

K tématu komentování a diskutování o autorech:
Snad i tady na DK platí to liberální Co není zakázáno, je dovoleno.

A k tomu whackovu,: Já nebudu nic dělat, ať to zařídí jiní, jen smutný smajl.

Text příspěvku byl upraven 11.12.19 v 06:21

whack
whack 11.12.2019 v 20:41

JáJejí, a co je na tom smutného? V sekcii "Chyby na webu" riešia veci moderátori (alebo admini, majitelia - mne je jedno ako ich nazveme) veľmi šikovne a rýchlo, tak som myslel, že to tak funguje aj tu - že aj sem nejaký nakukne. Ale ok, využil som aj funkciu "Napište nám", spokojná?

Text příspěvku byl upraven 11.12.19 v 20:55

whack
whack 11.12.2019 v 20:46

Lenka.Vílka, tak tak :) divní keci by nemali byť v sekcii komentáre... ludí potom odraďuje komentovať autorov, keď vedia, že ich komentár bude zasypaný spŕškov diskusií... Je to proste neprehľadné potom.. No, napísal som aj do "Napište nám", a uvidím. Ak to je adminom jedno, tak potom aj mne asi.

Text příspěvku byl upraven 18.09.22 v 17:09

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 11.12.2019 v 21:02

Whack: snad to vyjde a někdo konečně s tím něco udělá. Já sama nemám nic proti diskusi. Ale vadí mi, pokud někdo diskutuje o něčem, čemu nerozumí jenom proto, že je celkově zastává určitý názor, který je pro/proti tomu (no, spíš prudí ty proti), co zastává autor za myšlenky. Kdyby u autora byla diskuse, tak by mi to nevadilo. Ať je to tam. Ale pokud mám psát komentář autorovi, tak by to mělo být na stejném principu jako u knihy. A je to právě z důvodu přehlednosti.

JáJejí
JáJejí 12.12.2019 v 07:07

pro whack: Vrchovatě!!!
:-)

book_fan
book_fan 16.12.2019 v 20:28

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

luczi
luczi 16.09.2022 v 08:49

Ahoj, chtěla bych se jen zeptat, kdo může smazat komentář u autora. Zmizel můj komentář u pana Jana Tománka - kritický. Může to udělat sám autor či nějaký moderátor na jeho stížnost? Děkuji.

alekis
alekis 16.09.2022 v 09:45

luczi
Pro vaši informaci: váš komentář není smazán, ale přesunut do "Diskuze u knih". Podle mého názoru je to proto, že nekomentujete knihu jako takovou, ale autora. Jakým způsobem to bylo provedeno, nevím, takže nic víc vám k tomu říci nemohu.

luczi
luczi 16.09.2022 v 10:12

Děkuji, ale byl opravdu smazán, protože původní obsáhlejší komentář nikde nevidím, u autora ani u jeho knih, kam jsem dnes napsala kratší verzi. Spíš mě zajímalo, zda to může udělat sám autor či moderátor. I tak vám děkuji.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.09.2022 v 10:20

Luczi: moderátor. Autor si zde může udělat profil (jako kdokoliv jiný) a nahlásit (jako kdokoliv jiný), potom je to jenom na moderátorovi. Jako až takhle free to tady není.

Text příspěvku byl upraven 16.09.22 v 10:24

luczi
luczi 29.10.2023 v 17:49

Děkuji, tak pak je to asi na každém, kolik času je ochotný věnovat vytváření falešných účtů, ze kterých bude negativní recenze hromadně nahlašovat ;)))



Vložit příspěvek