Western - žánr


Geramon
Geramon 09.09.2018 v 20:44

Zdravím. Proč na těchto fantastických stránkách chybí žánr western.
Existuje zde jen jako štítek.
Když si na hlavní stránce kliknu na https://www.databazeknih.cz/knihy tak vidím hromadu žánrů.
Je tam třeba průmysl, zahrada, kuchařka.
Přitom zde dle štítků je 1741 westernů.
Myslím si že to je rozhodně hodně důležitý žánr, ruku na srdce kolik kluků z nás v mládí četlo westerny. Hodně opravdu hodně:o)
Můj názor je že by si western zasloužil být zde jako žánr.
Někdo namítne, že to je dobrodružná literatura. Jenže když si kliknete na záložku dobrodružné tak vidím knihy jako třeba Artemis (scifi)Prohnilé město (fantasy) Záhada hlavolamu (Foglar) a to tedy fakt nejde dohromady s westernem.
Takže když bude jako žánr tak si hezky člověk klikne a vidí jaké pěkné westerny si může přečíst. A ne je složitě hledat přes štítek u nějaké knihy od G.F .Ungera nebo Zane Graye.
Klidně pomohu (když se udělá žánr western) kovbojky do tohoto žánru zařadit.

eva-lupen
eva-lupen 14.09.2018 v 10:52

Naprostý souhlas! A nejenom kluci vyrostli na westernech :-).

encyklopedie
encyklopedie 15.09.2018 v 12:06

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

ijcro
ijcro 17.09.2018 v 12:58

Musím souhlasit, jen málo náctiletých si přečte něco podobného, říkají že chybí čas, ale oni nechtějí a ani nemají vůli, chuť a zaujetí. Ještě tak kdyby to bylo formou SMS...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 17.09.2018 v 15:42

Geramon: kvůli tomu se nemusí zakládat vlákno. Stačí napsat přes "napište nám" a optat se/navrhnout. Nejsem si jistá, že brečení nad tím tady něčemu pomůže. Možná tam https://www.databazeknih.cz/diskuze/napady-na-vylepseni-webu-2/par-napadu-na-vylepseni-webu-593/str-180#new ale tady si nejsem jistá.

Geramon
Geramon 17.09.2018 v 20:57

Jaké brečení??
Napsal jsem do rubriky Diskuze / nápady na vylepšení webu.
Stačí se podívat nahoru.
Což je dle mého na správném místě.
Jestli to vidíš jinak je to tvůj problém Lenko vílko.

Text příspěvku byl upraven 17.09.18 v 20:58


Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 17.09.2018 v 21:08

Geramon: když k tomu brečet dám uvozovky, budete víc v pohodě? Místo přijetí dobré rady (sama vím, jak dlouho si podobných věcí takhle zvlášť nikdo nevšimne) drátem do voko. Ale on je kolikrát lepší ten drát, než se snažit radit.
Takže jo, problémů mám fakt hodně, ale v tomhle případě je máte jenom vy :( škoda...

Geramon
Geramon 17.09.2018 v 21:14

Myslim ze nemá cenu to dále komentovat. Jestli jsem diskuzi dal do špatné rubriky tak at mě napíše admin webu.
Jestli zde bude nebo nebude žánr western je mě jedno.Já si to najít dokážu. Psal jsem to jako tip. Takze nechápu co máte pořád s tím brečením.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 17.09.2018 v 21:33

Geramon: před použitím zatřepat. Nenutím vás využít mou radu. Jenom jsem ji dala a...a to ode mě bylo všechno. Pokud vám to je všechno najednou tak jedno a western jako žánr tady nechce tak fajn, ale to vám právě teď nevěřím. To by jste nezaložil vlákno. A jestli se vám zdá blbý psát přes možnost, kterou jsem hodila do placu, tak to nedělejte. Je mi jasné, že z mostu neskočíte jenom proto, že vám to někdo řekl ;) přestože to bylo míněno jako rada...
Peace out, A discovery of witches se zdá jako lepší zábava než toto. Ať už to je cokoliv...
A jestli jste muž z oceli a železa, tak se potupně za to slovo na "b" omlouvám. Asi jste ten typ, co ho bere jako urážku, přestože je použito v jiném smyslu..

Geramon
Geramon 17.09.2018 v 21:59

Nejde o to že někdo poradí. Otázka je jak poradí.
Vaše rada spíše popudí. Přečtěte si ještě jednou co jste poprvé napsala.
Opravdu takto zní dobrá rada jak jste napsala??
kvůli tomu se nemusí zakládat vlákno. Stačí napsat přes "napište nám" a optat se/navrhnout. Nejsem si jistá, že brečení nad tím tady něčemu pomůže.
Jestli si myslíte že ano tak je to Váš problém.
Prosím již nepište neboť to spíše vypadá že jste hašteřivá.
Ale kdoví třeba mě jen vadí že mě radí někdo kdo si napíše do profilu že je úplná trubka, které totálně jebne :o)))

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 17.09.2018 v 22:45

Geramon: takže vám nevadí, co jsem napsala. Vadí vám, jakým stylem jsem to napsala, a jaký pocit to ve vás vyvolalo? Napsala jsem alternativu a obavy, aby si toho někdo zde všiml. Jinak úplně dole je ono "napište nám", které můžete využít, a nebude to ostuda. Určitě se vám někdo ozve.
Tak si představte, že mám pms, tak si stejně většina vysvětluje veškeré "nesrovnalos mezi lidmi" ;)
Prosím, přečtěte si, proč jsem to na svůj profil napsala. Ale není to poprvé, co mi někdo v diskuzi tohle napsal. Viděl slovo trubka a jebnout a vypustil souvislosti. Což je škoda. Protože myšlenka onoho sdělení není špatná. Nemyslíte? Hned by z některých komentářů zmizela nuda ;)

Geramon
Geramon 18.09.2018 v 07:12

Dobré ráno Lenko Vílko. Vy stále nemůžete pochopit, že mě je jedno jestli tady ten žánr bude nebo nebude?
Napsal jsem to sem jako tip.
Jestli ho admini využijí nebo nevyužijí mě je jedno.
Moje stránky to nejsou.
Proto nebudu již nikam jinam psát.
Jestli tolik potřebujete, aby to bylo napsané jinde tak si to tam napište Vy.
Jestli mě to věříte nebo ne je Vaše věc a upřímně je mě to opravdu jedno.
Prosím nesnažte se mermomocí radit, když o to někdo nestojí.
Starejte se o své diskuze.
Za to Vám budu vděčný.
Že někdo nemůže pochopit smysl Vašeho profilu bude spíše jeho obsahem.
Každopádně Vám přeji pěkný den.
A svojí energii nasměrujte jiným směrem.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 18.09.2018 v 07:30

Geramon:
Ne, nemohu to pochopit. Jinak by jste toto vlákno nezakládal. Ale to je pouze můj odhad situace. Protože vás neznám. Stejně jako vy mě. Takže teď už o mě něco víte a musíte s tím žít. Když někdo někam napíše, tak dám radu. Pokud o ní nestojí, ať to napíše hned do úvodního příspěvku. "Nestojím o rady, jenom si tady plácám játra." Hned budu vědět a nebudu se ozývat.
Můj profil. Ano, z těch dvou vytažených slov, která jste z mého profilu vybral jako perly, nikdo nemůže pochopit, o co mi šlo. To chápu. Ale vy jste se evidentně obtěžoval se čtením, takže víte, o co v tom odstavci jde. Tak tady nedělejte herečku. Nesnižuje se na mojí úroveň, chkape! Protože...níž už padnout nejde. Tak bacha na to :( těžko se potom zvedá...
Že mám svou energii nasměrovat jinak mi píše hodně lidí. Hlavně ti, kteří kolem sebe kopou, protože už neví jak dál. Takže tím mě akorát motivujete. Ha, už o mě víte další věc. No, není to hned krásnější ráno? Takhle se družit s cizinci na internetu...

Geramon
Geramon 18.09.2018 v 07:51

Vy jste opravdu divná osoba. Ano neznám Vás a jsem rád ze to takto i zůstane.
Měla byste se zamyslet co vam ostatní říkají.
Asi to nebude lidma,ale dost možná Vámi.
Toť moje rada jako odměna za Vaši.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 18.09.2018 v 07:56

Geramon: vy lichotníku! Se začnu červenat. Divná=svá. Že to jiní nedokáží je věc jiná. Jinak, neříkají mi to ostatní. Říkají mi to "ostatní", čili lidé zde v diskuzi. Nejsem si jistá, jestli by to měla být skupina lidí určující můj osud...

Geramon
Geramon 18.09.2018 v 08:33

S Vámi je to fakt těžké. Na druhou stranu se mě začínáte líbit.
Myslel jsem že víly jsou drobná stvoření která se nehádají a pomáhají lidem. když
to lidé chtějí:o)) Asi jsem v mládí četl špatné pohádky:o)
Dle Vašich odpovědí je mě jasné že tím profilem jen provokujete.
Vaše odpovědi jsou moc inteligentní na to, aby jste byla trubka.
Hezký den



Vložit příspěvek