"Vám doporučené knihy"


tomfi
tomfi 09.03.2013 v 22:01

Uvítal bych žebříček "Vám doporučené knihy" .
Myšlenka je asi taková, že by to našlo čtenáře s podobný vkusem jako můj a doporučilo mi knihy, které jsem nečetl a zároveň dostávali vysoké hodnocení od těchto čtenářů.
O parametry až tolik nejde, všechno bude vylepšením... ono když často využíváte žebříčky pro hledání knih, pořád se v první 100 zobrazuje dost knih, které již má člověk buď přečtené, nebo nejsou jeho styl. (žebříčky už teď jsou super... tohle by je dostalo ještě na novou úroveň).

Niraj
Niraj 09.05.2013 v 21:17

Já bych uvítal taky něco v tomto stylu. Přemýšlel jsem nad "algoritmem", kdy by systém porovnával čtenáře na základě počtu shodně přečtěných knih a u nejlepších shod by mi nabídl i ostatní knihy takto spřízněného čtenáře (nebo i více čtenářů - tam by šlo o percentuelní nastavení toho, co už by bylo bráno jako vysoká shoda). U těchto knih by byla jistá pravděpodobnost, že mě také osloví. Samozřejmě by to celé mohlo být zcela anonymní, tzn. bez uvedení jména konkrétního spřízněného čtenáře.

lucifrid
lucifrid 17.06.2013 v 15:51

Tak tohle by bylo fakt skvele :). Stejne tak jako Sprizneni ctenari :).

DarkLady
DarkLady 17.06.2013 v 19:28

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Elisa.Day
Elisa.Day 08.08.2013 v 12:11

Tak to by se mi taky moc líbilo, na konkurenčním webu to takhle funguje, takže by to určitě šlo udělat i tady ;-)

Morgainne
Morgainne 14.03.2014 v 13:58

To je super nápad, taky jsem pro obě varianty.



Vložit příspěvek