Pár nápadů na vylepšení webu


Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.08.2021 v 09:21

Siena: já to beru jako reklamu zadarmo (vyhrát tašku s loge, ne jako prostředek, aby víc lidí četlo...

Text příspěvku byl upraven 16.08.21 v 09:35

Atuin
Atuin 16.08.2021 v 09:22

Dámy a to nejde normálně říct nekoupím, to to musíte hned poválet v bahně? Mimochodem za jaké prachy? Vždyť je to skoro zadarmo. Studený a prázdný to je proto že vyplnit to máte vy sama Lenko..ach jo....
Je to milé pomrknuti, zavděčit všem se Dan určitě nechtěl a jsou typy kterým se zavděčit ani nelze.
Atraktivita čtení spočívá ve čtení Verunko.

Text příspěvku byl upraven 16.08.21 v 09:27

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.08.2021 v 09:32

Atuin: pokud se mohou psát pouze nadšené ohlasy, v tom případě se z klubu balím sama, vyhazovače není třeba. Hezké čtení s hezkým diářem všem přeji, a zároveň se tímto omlouvám, že jsem si dovolila vyjádřit svůj názor. Nebylo to na místě. Vždycky zapomínám, že se to nemá. Už se to nebude opakovat.

Text příspěvku byl upraven 16.08.21 v 09:37

Atuin
Atuin 16.08.2021 v 09:40

Lenka.Vilka Tady u toho mi to přijde jako nesmysl řešit to tak. důkladně a já chápu že se vám diář nelíbí jako takový, ale ty argumenty jako ceny mi přijdou směšné. Nelíbí nekupuji a hotovo a ve vašem případě ještě vyhrajete nad systémem.

Naias
Naias 16.08.2021 v 09:48

To fakt niekto začne (viac) čítať, keď bude mať možnosť vyhrať hrnček? Vážne si niekto povie "budu rád číst", ak zbadá tričko s potlačou? Nie je to skôr naopak, že ten, kto rád číta a obľúbil si DK, chce mať veci s tým motívom? Ak niekomu ponúknete krásne športové oblečenie, asi nezačne s nadšením športovať.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.08.2021 v 10:09

Ještě jednou a zároveň naposledy se všem omlouvám, že jsem si dovolila vyjádřit svůj názor. Bylo to špatné a nevhodné. A jestli se to někoho dotklo, ať se obejme a představuje si, že je to ode mě. Nebude se to opakovat. Občas zapomínám, že je rozdíl mezí tím, co chci říct, a tím co chtějí ostatní slyšet, že mi to dojde až později, když je to venku.


Skallarix
Skallarix 16.08.2021 v 11:04

@Atuin - Samozřejmě, "atraktivita čtení spočívá ve čtení". Ale to, co navrhla veronika4001 mi přijde jako fajn nápad na zlepšení webu. A toto vlákno by mělo o něm být. Jasně že asi nebudou lidé díky hrnečku více číst, ale díky návrhům, co zde veronika4001 napsala by se zvýšil zájem o web jako takový, a osobně i mě to přijde jako milé zpestření. Působil by ten web zase více lidsky.

@širší veřejnosti - Po dlouhé době se tu objevil přínosný návrh na zlepšení webu, ale někteří prostě si neodpustí jisté povyšování se a posměchy. Klasika.

Text příspěvku byl upraven 16.08.21 v 11:05

siena
siena 16.08.2021 v 11:08

Naias, vidím to podobně. Potěší mně, když najdu v balíčku záložku, bloček, dokonce jsem jednou dostala i pytlíčky čaje:)
I když nad nějakými body kroutím hlavou, z počátku jsem kroutila nad celou, máme tu Čtenářskou výzvu, ta by mohla tedy přitáhnout další čtenáře. Alespoň, to tu mnozí tak prezentují:)

siena
siena 16.08.2021 v 11:13

Skeeve, Lenka.Vílka, mohla bych to obrátit a napsat, pardon, nevěděla jsem, že se smějí ozvat jen ti, co s podobnými aktivitami souhlasí a jsou jimi nadšeni. Domnívám se, že jsem slušně vyjádřila co si o tom myslím, že i ostatní příspěvky nebyly nijak emociálně zabarvené. Takže opravdu nerozumím vaší reakci...

Text příspěvku byl upraven 16.08.21 v 11:19

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.08.2021 v 11:26

Siena: co? Já jsem dostala společně s vámi vynádáno, že jsem vyjádřila svůj názor, že se mi diář nelíbí (vy za hrníčky, podle mě jsme každá měla dostat za uši zvlášť, když každa za něco jiného), za to jsem se následně omluvila.
Že by ale byla lepší nějaká soutěž o hrníčky atd jak psala veronika4001, to bylo fajn, to jsem napsala. Jenom si nemyslím, že to přitáhne nové uživatele víc než čtenářská výzva, s tím souhlasím s vámi a napsala jsem to i předtím.
Proto nechápu své jméno v oslovení ve vašem posledním příspěvku :(

Text příspěvku byl upraven 16.08.21 v 11:28

Didula
Didula 16.08.2021 v 11:35

Já s Atuin souhlasím. Tady nejde o vyjádření názoru, ale spíše o to, že siena, Lenka.Vilka, Koka a Marthas kritizují naprosto vše, co se tu pohne :-)) Kdyby místo diáře byl hrníček pro každého uživatele zdarma, budou tu psát o uplácení čtenářů, neekologii výroby tolika hrnků atd. Vždyť je už známe :-)) Nic nového pod sluncem. Nikdy se nedá zavděčit všem a pak jsou lidi, kterým se nedá zavděčit nikdy a ničím

siena
siena 16.08.2021 v 11:42

Ale jděte, Lenka.Vílka, nemyslím si, že by někdo dostal za uši. Zkrátka jsme obě napsaly svůj pohled, který samozřejmě bude odlišný od mnohých zdejších uživatelů. Od toho diskuze snad jsou:)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.08.2021 v 11:46

Didula: to by mě zajimalo, kde jste přišla na to, že sem píšu, že je všechno špatně. A Marthas a Koka tady ještě ani nejsou, takže nevím, jak moc dobrá vědma jste...ale...

Dnes ráno mi přišla zpráva, takže vás někdo předběhl:
"Za slovo "ošklivý" tě tady asi moc lidí nepochválí.
Dokonce, jak už dříve padly poznámky tě zašoupnou do sekty věčně ubrblaných, jako je..." (dál následuje pár nicků)

PS: mě by nevadilo mít hrneček s logem databáze, ale kdo jsem abych se hádala se sibylou, která zná každý můj budoucí krok?

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.08.2021 v 11:48

Siena: já nevím, ale podle posledního příspěvku, kde jsem zmíněná, je asi špatně, že někdo vyjádří svůj názor. Zajímavé je, že i v novince o diáři nejsou jenom samé kladné příspěvky, ale tam nikdo nikoho kvůli jeho názoru nešikanuje....

siena
siena 16.08.2021 v 11:50

Lenka.Vílka, beru zpět.

Didula, je hezké, že můj, celkem neutrální příspěvek, vás přiměl k první zdejší písemné reakci. Tak když už jste se rozhodla prolomit své mlčení, dokonce víte, co si kdo myslíme, tak co takhle napsat co si myslíte zase vy, k tématu...

Text příspěvku byl upraven 16.08.21 v 12:39

smazenaryba
smazenaryba 16.08.2021 v 11:54

Ľudkovia buďte radi, že tu občas niekto vyjadrí svoj nesúhlas, že existuje aká taká polarita a možnosť sa vyjadriť bez tohto, aby vás za to niekto nejakým spôsobom postihoval.

siena
siena 16.08.2021 v 11:55

Lenka.Vílka, v tom příspěvku jsem reagovala, na to, že vás se dotkl příspěvek, který s vámi nesouhlasil. Ne, že tu nesmíte psát. Příště rozdělím, máte pravdu, nebude to zbytečně matoucí.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.08.2021 v 11:57

Siena: ok, už se tedy chápeme, super :) když už jsme spolu v jednom klubu :D

siena
siena 16.08.2021 v 12:01

Lenka.Vílka, a další, že bychom si nechaly udělat logo našeho klubu... :-)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.08.2021 v 12:03

Siena: :D my to nějak dáme dohromady :D ;)

siena
siena 16.08.2021 v 12:18

Didula, ještě se vrátím... Jak psala Lenka.Vílka, zmínila jste další uživatele, uživatelky, které nejen že nejsou on-line, ale hlavně, do debaty se nezapojily. Nevím, co vás k podobnému vedlo, ale příště, když už máte potřebu, by bylo dobré reagovat přímo, kdy budou mít i ony možnost se případně ozvat.

Text příspěvku byl upraven 16.08.21 v 12:21

Didula
Didula 16.08.2021 v 12:45

Jen jsem chtěla dát najevo svůj názor, že už mě nebaví ty škarohlídské texty několika uživatelek, které si tu dokola stěžují na úplně všechno. Za chvíli bude moct tento web i za špatné počasí... copak vy to nevnímáte, že jste nešťastná a šíříte to kolem sebe? Ráda se obklopuji šťastnými lidmi. Nic proti názoru, ale proč někde být a neustále tam brečet?

siena
siena 16.08.2021 v 12:51

Didula, děkuji za psychologický posudek. Do zprávy mi můžete poslat číslo účtu, dle veřejných ceníků, pošlu příslušný obnos... nezlobte se, ale na to se jinak reagovat nedá.

Text příspěvku byl upraven 16.08.21 v 12:53

Koka
Koka 16.08.2021 v 16:42

sieno, zadrž! Konečně nějaká Dilina (která od roku 2014 nepřečetla, nehodnotila, neprodala, nekupovala, nekomentovala zde ani jednu jedinou knížku!) si mne všimne a zde - ve svém od roku 2013 prvním (!!!) diskuzním příspěvku - zmíní mé jméno, projeví vůči mne mimořádnou pozornost a dá najevo, že celá ta léta (kdy ji nestál za pozornost ani jediný spisovatel!) zde kontinuálně sleduje mé výstupy, a tedy že si mne všímá víc, než nějakého bezvýznamného Shakespeara, či nesrozumitelného Dostojevského případně staromódního Jiráska či vulgárního Bukowskeho - a ty bys jí za to ještě kritizovala? Já ji tleskám!
(Kdyby každé mou osobu kritizující "dilino" alespoň tušilo, jak jen kladný já mám vztah k diářům!!! Každoročně kolem května mnozí moji známí pracující ve významných firmách či vysokých úřadech mi začnou nosit jako dárek své pomalu už prošlé firemní diáře a diáříčky - mnohé v cizích jazycích, s různými přidanými mapami, obrázky, seznamy svátků na celé zeměkouli a pod.) a já pak mám dostatek papírků na různé poznámky typu "chleba, toaleťák, sardinky a složenku na poštu!!!" - blahořečím těm diářům! Když už si v zaměstnání nemohu bezplatně brát ty skvělé lepící barevné papírky, tak stránky loňských diářů poslouží rovněž, a tipuji, že s diářem DK to v mnoha případech dopadne stejně (jen dnes si to ještě nikdo nepřipouští).

Jenom jednomu nerozumím: jak může osoba, která se "ráda obklopuje šťastnými lidmi" být přihlášena na Databázi knih? (pro neznalé: to je databáze těch textů, v nichž se to hemží nešťastnými lidmi, nešťastnými událostmi, nešťastnými léty, nešťastnými národy) a jak může s takovým zaujetím sledovat a dokonce statisticky vyhodnocovat příspěvky samých nešťastníků?
Možná i na to existuje snadné vysvětlení: na otázku "proč někde být a neustále tam brečet?" , se nabízí řešení: raději tam, v tom slzavém údolí, být a celá léta jen v utajení, spoza rohu, ze zálohy a nepoznán tam sledovat ty brečící a dělat si čárky :=))) (Znala jsem už jednu takovou, co s radostí celá léta chodila navštěvovat pohřby a posuzovala, kdo a jak smutnil ...)

Skallarix
Skallarix 16.08.2021 v 18:23

Jak čtu poslední komentář... To tu máme zase přehlídku ubohosti....



Vložit příspěvek