Možnost blokace


Nelmal
Nelmal 01.09.2017 v 07:43

chtěla sem šmírovat , co máte doma za knihy a ono nic nysko !!

Lector
Lector 01.09.2017 v 07:49

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

encyklopedie
encyklopedie 01.09.2017 v 13:19

...ještě se jednou k té oplzlosti vrátím. Větu " Pokud mi některou knihu budeš chtít koupit, klikni u ní na ZAMLUVIT, aby mi pak tu samou nekoupil i někdo jiný. Díky moc" .....považuji za jednu z největších zhovadilostí, co se tady objevují...
Tak si dám jednu lepší větu. Napsal ji William Blake: Musím stvořit vlastní systém, nebo budu zotročen cizím.
Pořád dumám, kdo mohl takovou žebrací větu vůbec vymyslet....

Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 01.09.2017 v 13:28

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

encyklopedie
encyklopedie 01.09.2017 v 13:33

Hanko, pro mne je nežádoucí, aby do mého profilu mohl kdokoliv umistovat jakékoliv takové informace, či žebrací návody ..... vy si to vysvětlujte jak chcete ....
každý se může podívat co čtu, na co čekám, co mám v knihovně /tu na DK mám stejně z mé knihovny velké nic..../.... na to doplňuji ty seznamy....ale nic víc.....

Text příspěvku byl upraven 01.09.17 v 13:35

encyklopedie
encyklopedie 01.09.2017 v 13:49

....tady nejde o žádnou sebeúctu ....takže za mne tyhle sračky špatný, hodně špatný
....nyní tam nemám žádnou knihu...a přesto pořád o cosi žebrám.... jak u blbečků na dvoře
Konec
_____________________________________________________


eraserhead
eraserhead 01.09.2017 v 13:54

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

kní
kní 01.09.2017 v 15:28

Taky mi není jasné, proč by se mělo jednat o žebrání, to je absurdní nápad. Ta funkce mi připadá jako pomůcka např. pro rodiče a děti nebo kamarády, kteří jsou zvyklí si (navzájem) kupovat knihy. A myslím, že je docela šikovná.

Koka
Koka 01.09.2017 v 15:44

Uživateli encyklopedie přeji dobré ráno! To musel být hodně tvrdý spánek a nevšímavost, když něco, co je na DK léta letoucí (a bylo to zde i v dobách, kdy někteří "noví" uživatelé používali ještě jiná, stará jména :=) si všiml až dnes.
Ale jak říká jedna moje 81-letá kamarádka: budiž pochválena každá novinka, nečekaný vjem, originálně nový zážitek, všechno, co ještě neznáme, alespoň ten život nás, letitých, není takový otupný, nudný, opakovací, nic nového nepřinášející .... Tak by měl encyklopedie za ten nečekaný objev poděkovat a ne bručet :=)

encyklopedie
encyklopedie 01.09.2017 v 15:51

léta možná pro někoho, tuhle funkci jsem vůbec nevyužíval, každému je ..... po tom co si chci koupit.
Nicméně jsem byl několikrát přes SZ dotázán jestli by si dotyčný měl koupit nějakou knihu.... a co mu doporučuji, tak jsem si řekl, že začnu tuhle funkci využívat ... a koukám na tu prasečinu .... za pár dní mi někdo začne upravovat fotku v profilu .... nestojím o zdejší "nabídky" předpokládaných možností, jak získat knihu, nebo cokoli jiného...
takže milá koka, spánek je zdravý a ty tvoje rady jsou mi na dvě věci.....

Text příspěvku byl upraven 01.09.17 v 15:52

Koka
Koka 01.09.2017 v 15:56

Tak jen si je na ty dvě věci užij, protože - zdá se mi - ti už jinak k užívání toho mnoho nezbývá :=) Ještě tak někomu vynadat, to ti jde, ale jinak .... nic moc. Kde jsou ty časy, kdy tvoje příspěvky byly jen a jen přínosem?!

encyklopedie
encyklopedie 01.09.2017 v 15:59

...bejvávalo, kdysi tahle databáze byla přínosem ....

encyklopedie
encyklopedie 01.09.2017 v 19:47

tsal, máš naprostou pravdu, že totiž pro mne nikdo knihy nekupuje. Naopak, knihy druhým kupuji já. Tak mají jistotu, že budou číst to, co se jim líbí...../své přátele, kterým kupuji mám zmapované/

bubka
bubka 05.09.2017 v 12:16

Tak jsem se mrkla,mám to tam taky a to tam nemám žádnou knihu, kterou si chci koupit ( a že jich mám na mysli dost).
Přijde mi to jako hloupost,, protože předpokládám, že uživatele DK jsou gramotní a pokud si přejí dostat dárek v podobě knihy, jsou s to sesmolit sami úvodní větu a umístit do mailu i nějaký ten seznam úplně sami. a dárky chci jako překvapení, peníze a objednané neberu

knedlik
knedlik 06.09.2017 v 16:01

Ježišikriste, vždyť jde ta předdefinovaná věta smazat! Kdo ji nechce odeslat, nemusí. kdo ji nechce mít v této podobě, nemusí! Jak tu již padlo, předpokládám, že je tam napsaná pro to, aby každý pochopil, k čemu ta funkce je a jak by mohlo vypadat její využití. Nikdo nikoho do ničeho a nikam netlačí.
Jak říká tsal, pro přátele, kteří si neví rady s konkrétním darem anebo nechtějí kupovat něco, co už člověk vlastní/bude tím brzy podarován, je tohle naprosto ideální a já jsem za tuto funkci taky ráda, ikdyž ji využívám většinou jen kolem Vánoc.

Damato
Damato 08.09.2017 v 10:08

Čtu tuhle diskuzi a naprosto souhlasím s přispévkem " Jana 283", tahle Dk je pro mnohé lidi oázou klidu a pohody a oddychem od starostí,kde poznávám lidi,kteří mají stejné zájmy jako já. U některých se pak rozvine vzájemná,přínosná a milá komunikace,bohužel u některých to skončí i vyhroceně, ale to je asi v jakékoli lidské komunitě normální. Ale párkrát jsem některé zprávy s rozdílnými názory i obrečela,ale na svůj názor má právo každý,hlavně by to mělo mít slušnou formu a nepovyšovat svůj názor nad ostatní.každý si svoje vysvětlení...co tím chce básník říci ...vysvětlí po svém. A i mně udělá radost,když se někomu moje komentáře líbí a ocitnu se v oblíbených.

Damato
Damato 09.09.2017 v 08:06

Díky mirektrubak,pochopil jste mě úplné přesně. Nebráním se diskuzi,ale občas mi připadá,že když mě napadne čtenář s názorem jako např....jak můzeš psát,že se ti líbí Malý princ,dyť se to nedá čist,nejdeš ujetá?...že tady je tenhle člověk jen proto,aby právě nechal tu pomyslnou hromadu porcelánu. Ale na druhou stranu je tady spousta těch zapálených lidí,kteří jsou rádi,že tahle DK existuje a za těch pár let co tady jsem se setkala se spoustou fajn lidí a objevila spoustu knih a jsem za to moc ráda. A v oblíbených mám ty,jejichž komentáře mi něco řekly a ráda je čtu. Každý má přece právo volby sám.

Naias
Naias 09.09.2017 v 08:52

Damato, nič si z toho nerob, ja som raz dostala súkromnú správu s radou, aby som nepísala, citujem: „připitomělý komentáře“. Najlepšie je, že onen užívateľ sa ten deň zaregistroval a odvtedy už nebol aktívny. Možno by som sa mala cítiť poctená, že špeciálne kvôli mne si založil profil. Len škoda, že nenapísal, o akú knihu ide, takže ten neinteligentný komentár nemôžem z vďačnosti za tú poctu prepracovať.

siena
siena 09.09.2017 v 09:36

Naias, řekla bych, že to spíše byl stálý uživatel, který jen "inkognito" měl potřebu...

Naias
Naias 09.09.2017 v 09:46

Hej, tiež mám ten pocit. Že sa mu to chcelo, založiť si profil kvôli jednej navyše nekonkrétnej správe...

Naias
Naias 09.09.2017 v 10:02

No vidíš, Hanka, a mne zase cudzí ľudia nič zvláštne nepíšu (okrem pána Inkognito). Len ponúkajú knihy na predaj, či vlastné výtvory na prečítanie. Nuda, nuda, šeď, šeď...

denib
denib 09.09.2017 v 11:17

Hrdě se hlásím k tomu, že mě některé komentáře také vykolejí nebo raní. Buďte na to také hrdí, protože to znamená, že nemáte citlivost lesního balvanu. Vůči sobě i vůči ostatním. To je přece dobře, ne? :-)

Naias
Naias 09.09.2017 v 11:27

Ja sa hlásim k tým, ktorí sa držia hesla: Mňa môže uraziť iba inteligent. Nemienim sa trápiť kvôli ľuďom, ktorí sa nevedia vyjadriť slušne a neuznávajú, že aj iní majú právo na svoj názor.

denib
denib 09.09.2017 v 11:29

Naias: A to je taky dobře :-)

Jacck
Jacck 09.09.2017 v 12:23

lidi, máte moc tenkou kůži. Už si ani nepamatuju, že by mě kdo na internetu dokázal urazit. Mám dokonce i rád trolly, je to takové koření diskuzí, samozřejmě pokud jich není moc. Vždycky kdy se vás někdo nebo něco dotkne, tak je to spíš o vás než o něm, protože se akorát dotkl nějakého vašeho vnitřního problému, který nemáte vyřešený a proto je pro vás citlivý.

a Damato, tobě se Malý princ fakt líbí? :-) Vždyť je to slaboduché. "Prosím, namaluj mi beránka". Blééé.



Vložit příspěvek