Aplikace a mobilní verze Databáze knih


Hanzman
Hanzman 08.12.2015 v 11:07

Co takhle přidat na appku diskuzí a zpravy, tak abychom je mohli přes appku použivat a s tím spojené notifikace?

Adel_Lover_Book
Adel_Lover_Book 15.12.2015 v 22:07

Souhlasím, zapínat počítač se mi také pořád nechce a na mobilu by mohla být skvělá aplikace! Chtěla bych do ní dát vše, co je na webu jen v jiné formě přizpůsobené mobilu. Bylo by to mnohem lepší a myslím, že by se web rozšířil :)

Aiwa
Aiwa 30.12.2015 v 20:37

Slavnostně jsem si stáhla aplikaci, přihlásila se a tím jsem víceméně skončila. Jakmile se chci prokliknout na nějakou knihu, tak mi to oznámí "databazeknih se zastavila". Funguje mi jenom zobrazování seznamů typu chystám se číst apod. Mobil mě nabádá k odinstalování, protože aplikace užírá moc z baterie a zpomaluje přístroj. Koukala jsem, že nejsem jediná, ale nikde jsem nenašla důvody proč, eventuálně co s tím

MartinezZ
MartinezZ 31.12.2015 v 10:51

Připojuju se k prosbě a zvážení upravení appky na Androidu i pro spolupráci se čtečkou kódů QR Droid Private.
https://play.google.com/store/apps/details?id=la.droid.qr.priva

Tazz1
Tazz1 04.01.2016 v 13:50

Aplikace padá. Zastavuje se ať jsem na mobilu nebo na tabletu. Je nějaké řešení? Děkuji

audrey
audrey 21.01.2016 v 08:52

Mám staženou aplikací, ale nejde s ni dělat skoro nic - přidávat, hodnotit - jen zobrazuje me seznamy. I po odinstalování a opětovném nainstalování. Kde je chyba? Dekuji


Dan
Dan 21.01.2016 v 08:58

Kdyz kliknete vpravo nahore na ikonku tri tecek, uvidite tam obe moznosti.

Morgainne
Morgainne 29.01.2016 v 15:09

Jak to tak vidím, udělala jsem velkou chybu, ze jsem si pořídila telefon s Windows Phone. Je to můj první chytrý telefon, tak jsem ani nevěděla, co všechno po něm mam chtít. Kdybych tušila ze každá druhá aplikace funguje jen na Androidu, nikdy bych si ho nekoupila. Škoda no :( mela jsem se víc zajímat. S dalším telefonem za pár let už takovou chybu neudělám.

LenaBilkova
LenaBilkova 12.02.2016 v 12:04

Aplikace pro WP. Aplikaci jsem si stahla aspon na vyzkouseni. Ale po vterine spadla a nejde dále spustit. Budete resit funkcnost?

elka.cz
elka.cz 19.03.2016 v 11:59

Když už máte i aplikaci pro zcela minoritní platformu WP, neuvažujete konečně o aplikaci pro iOS?

Dan
Dan 19.03.2016 v 12:20

Pro WP žádná oficiální aplikace neexistuje. Ta, která je na internetu a placená (!) s námi nemá nic společného.

Azizi
Azizi 19.03.2016 v 12:53

Morgainne: Aj ja som mala donedávna ešte tlačítkový telefón. Tiež som sa rozhodnla pre WP a som spokojná, určite by som nemenila. Stačia mi aplikácie, ktoré sú už tam: slovník, mapy, diár, počasie... Inštalovala som si ešte zvukový nahrávač a lampičku a viac toho vlastne ani nepotrebujem. Určite by som nechcela iný telefón, s Lumiou som strašne spokojná :) Tiež som si to ale všimla, že kto chce ozaj veľa aplikácií a tak, asi je lepší naozaj ten Android. Ja som sa v tom ešte donedávna vôbec nevyznala a napr. keď som si kupovala tento telefón, vôbec som netušila, že je s aplikáciami taký problém. Minule mi kamarátka doporučila nejakú hru (tuším Piano Tiles 2) a ja som zistila, že na môj telefón sa to vôbec nedá inštalovať. Ani mi nechcela veriť :D Ale ako vravím, nevadí mi to, hry sa na mobile nehrám. Čo ma však naozaj mrzí, že offline mapy Here maps budú vraj od júna tiež tuším len pre Android. To ma mrzí dosť, lebo s mojim orientačným (ne)zmyslom :D som ich využívala dosť. Ale tak určite celkovo je to škoda, že je WP oproti ostatným týmto dosť v nevýhode. Ja však určite pri ňom zostanem.

jara7
jara7 30.03.2016 v 20:34

Dobrý den. Taky se připojuji s žádosti a dotazem zda bude i aplikace pro iOS? Děkuji za odpověď

zork
zork 23.05.2016 v 09:20

Mám jednu pripomienku, keď si na stránke pridám knihu (je jedno akú) v slovenskom jazyku, v aplikácii sa mi kniha zobrazí, ale s českým názvom. Je možné to upraviť, aby sa to zobrazovalo rovnako ako na stránke? Teda ak si na stránke pridám knihu s SK názvom zobrazí sa v app kniha so slovenským názvom. Prípadne, nebolo by na škodu keby sa dal v app pridať komentár ku knihe (nikde som si takú možnosť nevšimol).

Ďakujem

Text příspěvku byl upraven 23.05.16 v 09:21

prestiggio
prestiggio 13.06.2016 v 13:32

dobry den, tiez mam problemy s prihlasenim, aplikacia sa vzdy zastavi

Psax
Psax 03.07.2016 v 12:20

Dobrý den, nedaří se mi přihlásit do aplikace Booxy - jméno a heslo jsou určitě správně. Zkusil jsem tedy volbu "zapomenuté heslo", ale aplikace tvrdí, že zadaná emailová adresa neexistuje v systému. Nakonec jsem se bohužel nechal zlákat na přihlášení přes google, ale nedošlo k přihlášení, ale k vytvoření nového účtu v aplikaci. Mám tedy zřejmě účet zde a jiný účet (prázdný) v aplikaci pod stejným emailem...
Nějaká rada jak postupovat?

Text příspěvku byl upraven 03.07.16 v 12:25

MartinezZ
MartinezZ 03.07.2016 v 15:26

@Psax: Prosím, co má co aplikace Booxy, vytvořená pro ČBDB.cz, společného s DatabázeKnih.cz? Nemyslíte spíše právě zdejší aplikaci DatabazeKnih.cz?

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.databazeknih.android

Text příspěvku byl upraven 03.07.16 v 15:27

Psax
Psax 03.07.2016 v 16:48

Oh! Tak to je můj "epic fail"! Mea culpa, mea maxima culpa!

bh69
bh69 28.08.2016 v 20:44

Dobry den,
dnes jsem zkusil aplikaci na androidu, beha pekne, ale mel bych par nametu
1/ trideni knih - kdyz si vypisu svoji knihoteku, je serazena zrejme podle poradi pridani knih, coz je naprosto neprehledne - bylo by mozne pridat volbu trideni (jmeno knihy nebo prijmeni autora) a pripadne filtr (treba aspon pocatecni pismeno) ?
2/ spousta starsich knih nema carovy kod - slo by pridat rucni vlozeni ISBN kodu ?
3/ pokud ma kniha vetsi hlavicku (napr, dlouhy nazev) na telefonu zbyde pro zobrazeni komentaru minimalni misto a nelze to nijak posunout nebo otevrit v jinem okne

Text příspěvku byl upraven 28.08.16 v 20:45

mauriced
mauriced 19.09.2016 v 09:44

Aplikace pro iOS stále málo funkční a nepropojená s účtem zde, velká škoda :-(

LadyWalsh
LadyWalsh 19.09.2016 v 14:37

Nepodařilo se mi přihlásit :(

blackdarkness
blackdarkness 21.01.2017 v 12:28

bohužel při pokusu o přihlášení v aplikaci píše chybu :( a navíc když najíždím na mobilu klasicky přes google není možné knihu zaškatulkovat a také se mi stalo, že ačkoliv jsem knihu přes mobil ohodnotila, když jsem se dívala přes pc, kniha ohodnocena nebyla :(

karel0684
karel0684 28.01.2017 v 19:20

je tohle téma vůbec k něčemu? Aplikace vypadá, jako by se na ní léta nedělalo. Bude se na ní dělat? je to v něčích silách?
Protože kvůli aplikaci přemýšlím, že odejdu ke konkurenci - spravovat dva účty četby je nad moje síly

paulhunter
paulhunter 28.01.2017 v 19:24

Já myslím, že aplikace je až na výjimky (načtení EAN kódu) zbytečná. DK má v současné době už responzivní web, který je dělaný pro zobrazení na mobilních zařízeních. Navíc aplikace je pouze pro Android.

Text příspěvku byl upraven 28.01.17 v 19:27

luculi
luculi 03.12.2017 v 09:42

ja mam treba s mobilni verzi problem... tlacitko Pridat do... mi jde spatne, kdyz na nej kliknu, problikne a zaskrtne mi prvni polozku, tedy Prave ctu, pritom chci treba knihu dat do Chystam se cist... :-( plnohodnotna aplikace by byla lepsi



Vložit příspěvek