Aplikace a mobilní verze Databáze knih


MissZZ
MissZZ 11.04.2022 v 08:33

Michaela4922: U nových verzí Androidu jde stránka přidat na plochu. Nemusíte se tak znovu a znovu přihlašovat, ani hledat stránku v prohlížeči. Sice to není aplikace, ale rozhodně pohodlné řešení.

Shashlick
Shashlick 11.04.2022 v 08:50

@Lukasitch - Jak píšu výše, nemusí se jednat o plnohodnotnou aplikaci, ale pouze o ulehčení vyhledávání. Tzn. možnost naskenovat čárový kód, což odkáže na stránku knihy na webu DK.

Když se probírám větším množstvím knížek v knihovně, tak hledání každé z nich podle názvu je únavné.

Patlalca
Patlalca 02.02.2023 v 17:38

Kdysi davno databaze knih tuto aplikaci mela a hledani pres carove kody bylo velmi prijemne. Dlouha leta jen doufam ze znovu tato aplikace bude.

flash1000LJ
flash1000LJ 19.02.2023 v 22:52

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, zdá existuje nějaká solidní aplikace na stolní počítač na správu domácí knihovny?
Která je schopná po zadáni ISBN natáhnou z věrohodného zdroje (cbdb, databazeknih, ...) všechny údaje o knize?
Děkuji.

Djpepper
Djpepper 05.01.2024 v 21:57

Jsem zastáncem databaze knih, ale podle mě to že nemají pořádnou apku je postupem času pohřbí a všichni přejdou na cbdb. Tím, jak přibývá lidí kteří vše dělají z mobilu a chtějí mít vše hned po ruce jednoduše, nebude nikdo do prohlížeče vypisovat název knihy, když ji může přes apku naskenovat atd. S tím souvisí i spoustu dalších věcí jak by se to dalo posunut o krok dále. Zkrátka nikdo nebude jezdit trabantem když může mít něco lepšího.

Loubooker
Loubooker 05.02.2024 v 11:21

To Djpepper: Mate pravdu, mně taky Databáze knih v aplikaci chybí. Sice ji mám pripnutou na plochu, ale tím se jen připojím na web-i když nijak mi to, pravda, nevadí. Na CBDB nechodím, zde na Databázi jsem byl dříve hlavně kvůli bazaru. Teď, když mne zaujme nějaká knihu, kterou bych si mohl půjčit knihovny, tak mrknu sem, co na ji říkají jini. I když mne někdy neodradí ani nízké hodnocení knihy, proste to chci zkusit.
Osobně mi nevadí hledat knihy podle názvu, skenovat ISBN mne nikdy nenapadlo, ani mi to neschází...


Nermal
Nermal 19.02.2024 v 15:47

Zajímavé je, že apka málokdy nabídne něco lepšího než web. Spíš je často k zlosti. Takže mám také hodně odkazů na ploše.
Nemám problém pracovat na mobilu s webem, apku za každou cenu nepotřebuju.

Text příspěvku byl upraven 21.04.24 v 23:01



Vložit příspěvek