Porovnáváte ceny knížek na internetu ?


zirafak
zirafak 22.02.2013 v 16:11

Pěkné odpoledne. Používám tuto stránku http://www.kde-koupit-knihu.cz/ . Znáte podobnou či lepší s kvalitnějším vyhledáváním ?

bookcase
bookcase 22.02.2013 v 16:47

Už porovnávám a nestačím se divit :-). Děkuju za tip

_Berry_
_Berry_ 22.02.2013 v 20:50

V současné době používám univerzálnější heureka.cz

Vercik
Vercik 23.02.2013 v 09:38

Já porovnávám buď na Seznamu přes zboží nebo na Heuréce. Většinou mi to najde nejlevnější knížky na www.levneucebnice.cz a www.dobre-knihy.cz, ale asi je to taky tím, že mám možnost osobního odběru v Praze a nenechávám si to posílat poštou, to už bych si knížku asi koupila v obchodě. Jj, občas člověk žasne, že se dá sehnat knížka i o 100,- Kč levněji, než jí mají v obchodě :)

zirafak
zirafak 23.02.2013 v 09:58

bookcase: není zač ;)

Vercik : děkuji za ty odkazy . Opravdu velmi povedené .

Má někdo nějaké další ? Chromium mám pěkně "zapráskané" záložkami :D

Lady Carabas
Lady Carabas 24.02.2013 v 22:53

porovnávám na Heurece.

Když jsem s tím začal, byl jsem dost překvapený těmi brutálními rozdíly.

Díky za tip "Kde koupit..."


chromanna
chromanna 31.10.2013 v 14:39

Jak už tu někdo uváděl. Porovnávám ve srovnávačích cen. Ale de facto vždy nejlépe vyjdou www.levneucebnice.cz, když počítám i takové ty bonusy jako: osobní odběr v Praze; velký výběr knížek; tuším, že nad 2000 Kč objednávky doprava zdarma (bohatého knižního Ježíška všem).

Milá je také široká nabídka cizojazyčné literatury, která ne vždy bývá samozřejmostí (AJ www.levneucebnice.cz/c/jazyky/anglictina/beletrie/, NJ www.levneucebnice.cz/c/jazyky/nemcina/beletrie/). Vždy si říkám, že není nad to si kvalitní beletrii koupit na levných učebnicích :D Ale stále platí, že během nákupu přes internet to nevoní po potisknutém papíře jako v kamenné pobočce.

Text příspěvku byl upraven 31.10.13 v 14:57

ddkk
ddkk 07.03.2020 v 06:47

Porovnavam.Vzdycky.A dost casto mi vychazeji Megaknihy i kvuli prubeznemu snizovani ceny (po opakovanem porovnani na Heurece nebo jen na googlu) a kvuli bezplatne doprave pri urcite vysi ceny cele objednavky.
A jeste se vyplaci Albatrosmedia, ktery dava 25% slevy na knizky, pokud jste clenem Klubu pevneho zdravi VZP.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 07.03.2020 v 07:06

Uživatel svůj příspěvek odstranil.



Vložit příspěvek