9) Kniha z bazaru DatabazeKnih.cz


prestiggio
prestiggio 01.01.2023 v 21:14

Bohužiaľ tento bod si upravím na "kniha kúpená v bazáre"

Dankaj
Dankaj 03.01.2023 v 13:53

Co takhle vzít to z druhého konce? Přečíst knihu a nabídnout ji na bazaru. (I když já osobně se tohoto bodu výzvy s největší pravděpodobnostíí vzdám).

Snoopi
Snoopi 05.01.2023 v 00:06

Mám knihu, kterou jsem si zde z bazaru koupila, tak je to jasné... Jinak to beru tak, že si můžeme přidávat i knihy, které tu v bazaru jsou uvedené - přímo o jejich koupi se v zadání nemluví :-) Ostatně - ČV je v podstatě hra, díky níž si rozšíříme obzory, a nemusíme ji brát vážně: je na každém z nás, kdo ji chce splnit, a co si k tématům přečte či pořídí...

zdenaR
zdenaR 06.01.2023 v 15:18

Zcela souhlasím se Snoopi :-)))

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 07.01.2023 v 00:36

Tento bod splním možná v něčích očích nepoctivě, ale dnes jsem se rozhodla, jakou cestu volby knihy do bodu zvolím. Dnes jsem zjistila, že jsem v bazaru prodala nečtenou knihu někomu, kdo si jí přečetl, a dal následně do bazaru za 2x tolik. Takže pokud se tady něco vyplatí, tak bazar, který je spíš bizár. Ale lidi jsou různý. Takže já mám cestu jasnou. A vy ostatní by jste se neměli cítit špatně, když vám někdo bude tvrdit, že pokud si něco skutečně nekoupíte, tak jste nesplnili. Já sem proto dám knihu, kterou jsem si koupila na burze v naší knihovně. Mám knihu. Jim jsem přispěla, oni udělali radost mě. Všichni jsou šťastný. A to je hlavní :)

Marylaa
Marylaa 07.01.2023 v 08:49

Tak pro mě tento bod nejspíš zůstane nesplněny, jednoduchá možnost jak zjistit co jsem tady koupila nejspíš neexistuje a nakup knih jsem nucena omezit z důvodu stěhování.
(Tak jedině možnost, přečist knihu, která je nabizená v bazaru, pokud by tohle byla jediná položka, která by mi v půlce prosince zbývala ke splnění nejspíš to tak udělám )


LuckyZ
LuckyZ 07.01.2023 v 11:21

Asi to budu mít stejně jako Vy Marylaa....jinak vaše reklama zabrala, ráda bych si Vaši knihu přečetla. Nebyla by někde i s podpisem?

Text příspěvku byl upraven 07.01.23 v 11:22

Marylaa
Marylaa 07.01.2023 v 13:35

LuckyZ Dík za zájem :) Mohu Vám ji poslat.

stejsdan
stejsdan 07.01.2023 v 17:16

Určitě si nic kupovat nebudu, naopak mě to spíš odrazuje. Je tam napsáno kniha z bazaru, což se dá chápat i tak, že je v nabídce bazaru a není uvedeno, že si ji musím koupit.

Chesterton
Chesterton 10.01.2023 v 12:32

Lenka.Vílka spíš bych měla zkusit třeba alespoň třetinu knihovny nabídnout v bazaru. Akorát, že i na to jsem většinou líná a vše, co mi překáží nosím buď do knihobudky nebo Městské knihovny zdarma ⭐
Takže jsem si vybrala třeba Dva divochy, co mám v knihovně omylem dvakrát, pořídila jsem si je v uchopodání a třeba mohu jednu papírovou dát do bazaru:))) Nebo obě.
Spíš ovšem skončí v bazaru nedaleké knihobudky ⭐
Tradičně beru Výzvu velmi flexibilně a tlačit jsem se nikdy do ničeho nenechala :)
Hodně souzním s KirstinTJ !!!

Text příspěvku byl upraven 10.01.23 v 12:34

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 10.01.2023 v 12:58

Chesterton: je leden a tahle novoroční energie mě pouští většinou na začátku února, takže ještě trocha času je. Projít si knihovnu a dát na jednu hromadu knihy, které přečtu a potom půjdou pryč. Takže čekám, že tak do léta budu mít dost smutný hodnocení knih, dřív jsem byla dost velký knižní prase, protože tam mám fakt "klenoty". Mohla bych je dát do bazaru, ale jsou lepší věci, které s nimi lze udělat, takže...takže rychle, než mě ta akční nálada opustí.
Přečtu si knihu, která se nachází v bazaru a druhou, kterou jsem si koupila v knihovně, kde alespoň vím, že ty peníze pomohou. Protože jak jsem psala předtím, moje poslední akce v bazaru nedopadla moc dobře. Takže raději podpořim někoho, kdo si to zaslouží :)
Jasně, že má KirstinTJ pravdu. Ona je tak celkově v pohodě, takže... :)

Text příspěvku byl upraven 10.01.23 v 13:03

Chesterton
Chesterton 10.01.2023 v 13:04

Aha:) Já zatím s bazarem jen dobré zkušenosti. Ale používám ho minimálně - nejvíc, když se mi povede některou knihu z knihovny ztratit nebo mi jí muž někam založí (jednou se mu to povedlo s průvodcem jakýmsi :)) Potom zde nakupuji:)
Dávat lednově knihy na hromadu velice závidím - já si je třídím jen zde VIRTUÁLNĚ :))
Přeju dlouhodobou akční náladu !

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 10.01.2023 v 13:09

Děkuji, snad to vydrží. Alespoň to roztřídění, když už ne přečtení. Je určitá hranice, kterou mám jako čtenář nastavenou ;)

Chesterton
Chesterton 10.01.2023 v 14:55

:o) znám!
Furt se mi nedaří ty hranice držet:)))

Ajrad1981
Ajrad1981 10.01.2023 v 16:09

Lenka.Vílka: S tím knižním prasetem jste mě pobavila. :-D
Já mám doma krabici knih po jednom předkovi a zcela evidentně tam jsou "klenoty" taky. Jen jsem se ještě nepřemluvila k tomu odnést je někam do budky. Už nějakou domu se snažím přesvědčit sama sebe, že nemůžu, ale opravdu nemůžu přečíst každou knížku, co kdy byla vydaná, a že brak si můj čas nezaslouží, ale zatím bez viditelného progresu. Asi si budu muset nějakou tu "perlu" přečíst. Když to nejde po dobrém, musí to jít po zlém. :-D

A k tématu vlákna: Já si přečtu některou ze svých knížek, která je tady nabízena v bazaru. A je to.

Text příspěvku byl upraven 10.01.23 v 16:10

kationt
kationt 18.01.2023 v 13:40

Když se podívám, tak v bazaru je momentálně 174 698 inzerátů. Já to vnímám tak, že autor výzvy chtěl inzerenty podpořit, aby se jim podařilo své přečtené knihy udat. A nás zase upozornit na možnost koupě knížky z druhé ruky přímo tady na stránkách. Mě to přijde jako fajn krok a nevidím v tom zas takový problém. Nějakou knížku si tu vyberu a koupím. Nevidím důvod, proč ne :)

Leanne
Leanne 26.01.2023 v 10:42

Projdu si svoje nakoupené knížky ze zdejšího bazaru z dřívějška a některou vyberu (mám tam ještě něco nepřečteného). Novou z bazaru si kupovat nebudu, pokud to nebude vyloženě něco, o co bych teď zrovna hodně stála.

Eby_V
Eby_V 04.02.2023 v 11:51

Ja by som rada ten bod splnila tak, že si knižku z bazáru naozaj kúpim, avšak obávam sa, že cesta z Čiech na Slovensko knižku zbytočne neprimerane predraží a to sa mi potom asi viac oplatí kúpiť novú :( Ak by ste však niekto mali nejaký nápad/spôsob ako toto vyriešiť, tak prosím, prosím, sem s ním :)

archivářka115
archivářka115 22.04.2023 v 11:18

Já se snažím, abych přečetla všechny knížky, které jsou ve Čtenářské výzvě. Podle výzvy bych si měla koupit z bazaru knížku. Knihy si půjčuju v knihovně a skoro žádné si nekupuju. Škoda. Letos celou Čtenářskou nesplním.

m_martina
m_martina 22.04.2023 v 15:17

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Marylaa
Marylaa 22.04.2023 v 16:35

m_martina: v obchodě mívají chleba, je tím pádem doma upečeny chleba chleba z obchodu? :D
(Samozřejmě, záleží na každém. Já si tady koupila knihu a jsem ráda, protože stála za přečtení.)

Text příspěvku byl upraven 22.04.23 v 16:35

jaster5
jaster5 17.10.2023 v 12:57

Ako neviem čo nejde pochopiť na tom, že prečítať knihu kúpenú tu na bazáru.... to my chcete povedať že na prvom mieste je HANA 102x že ste ju tu kúpili.....

jaster5
jaster5 17.10.2023 v 13:01

Škoda že nejde na Bazáre vyselektovať len SVK...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 17.10.2023 v 13:17

jaster5: spíš 102 lidí četlo Hanu, protože se nachází zde v bazaru...ono to lze naštěstí vzít ze dvou stran ;)

jaster5
jaster5 17.10.2023 v 13:29

myslím, že to ma len jednu stranu.. ale chápem, že niekto chce silou mocou splniť vyzvu aj bez kupy



Vložit příspěvek