Problém se zobrazováním


R.E.M.
R.E.M. 02.05.2015 v 19:12

Mám běžný monitor u PC, ale používám Firefox. Že by chyba byla v prohlížeči!?

pajonek
pajonek 02.05.2015 v 19:14

firefox je naprosto v pohodě

pobijecmuch
pobijecmuch 03.05.2015 v 12:43

whack - zkus se podívat napravo,
cituji novinky na webu DK: "V detailu knihy byly přesunuty štítky ze současného místa, do pravého sloupce pod před pár dny spuštěnou kategorii "Podobné knihy", aby jakožto příbuzné funkce byly u sebe".

haniska144
haniska144 27.07.2017 v 00:37

Zdravím,chci se zeptat,kde najdu seznam knih které mám třeba v knihotéce,nebo chystám se číst atd. Děkuju za odpověď

Koka
Koka 27.07.2017 v 12:11

haniska144,
seznam knih, které máte v knihotéce, nenajdete nikde, neboť - jak plyne z vámi vložených údajů - máte v knihotéce pouze jedinou knihu a z té seznam nejde udělat :=) - zde:
https://www.databazeknih.cz/knihoteka/haniska144-190779
A rubriku Chystám se číst máte úplně prázdnou, nevyplněnou, tak o zobrazování položek také nelze mluvit - viz
https://www.databazeknih.cz/chystam-se-cist/haniska144-190779
Doporučuji ve svém profilu nejdřív ty jednotlivé rubriky něčím naplnit, pak se vám budou i zobrazovat.

encyklopedie
encyklopedie 18.08.2017 v 12:38

....proboha, co se to objevuje za písmo /velikost při psaní/????? to mám vytáhnout lupu???


Koka
Koka 18.08.2017 v 13:08

Ano, je to příšerné, jakým typem mi to zde píše. A paradaoxní je, že jen co příspěvek zveřejním, tak se to změní na jiný typ a jinou velikost! Zas si někdo hraje z dlouhé chvíle!

Text příspěvku byl upraven 18.08.17 v 13:08

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 01.10.2017 v 09:51

Reklamy na DK mi nevadí (něco tuhle srandu zaplatit musí), ale tohle už je moc! Kliknu na knihu a po pravé straně jsem zvyklá vidět toto: svisle reklama a pod ní medailonek autora, jeho knihy a další věci, co tam jsou. A co vidím teď? Reklamu a hned pod ní tu stejnou reklamu, která zakrývá informace o autorovi. Sice je to problém jenom na telefonu, ale pro mě zásadní. Děje se vám to taky? Nebo jsem jedinej exot? Měnit prohlížeč? Blbne to jenom tady....dík za cokoliv a kdyby to bylo nic...

Dan
Dan 01.10.2017 v 09:59

To Lenka.Vilka: Omlouvám se, mrzí mě to, ale bude to chyba na straně provozovatele reklam. Pracuje se na tom. Prosím o strpení.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 01.10.2017 v 10:07

Dan: děkuju, je na první pohled vidět, že za to může ta reklama, když pod tím "vyčuhují" kousky textu, který zakrývá, u každé knihy jinak (zkoušela jsem víc titulů, než jsem sem napsala). V tom případě počkám :) a děkuju.

Katelf
Katelf 13.10.2017 v 21:18

Ahoj, dobrý den,
Poslala jsem rodině email s odkazem na seznam z "Chci si koupit", vesele si klikají zamluvit a přes ten odkaz i vidí, které jsou zamluvené. Jenže když si já pod svým profilem vlezu do sekce "Chci si koupit" tak tam nevidím žádnou zamluvenou. Dřív tam podle mně bylo vidět ZAMLUVENO. jsem náruživá čtenářka a podle toho bych si všechny knihy koupila sama a pak je dostala ještě jednou :-D Je to tedy nějaké chyba zobrazení?
Děkuji za odpověď

Koka
Koka 05.11.2017 v 19:41

Také se vám tak blbě, popleteně zobrazují Nové komentáře na titulní stránce DK? Každý nový komentář obsahuje i kousek textu sousedního komentáře. Mám to tak pouze já, nebo všichni, jen si to nikdo nevšímá?

siena
siena 06.11.2017 v 20:10

Ano. Nejprve jsem nerozuměla co máš na mysli...Před chvílí komentář k Idiotovi:

Nemohu říct, že by to pro mě bylo lehké čtení, a že jsem dílo slupla jako malinu. Trávily jsme spolu dva měsíce, během kterých jsem knihu nevzala do ruky i víc jak týden. Důvodem byly rozvleklé, dlouhé a nezajímavé pasáže, neskutečné množství postav a jejich různá oslovení. Ty jsem za půlkou přestala řešit a spokojila jsem se s několika hlavními, které se v příběhu objevovaly často. Musíte být opravdu odhodlaní tuto dlouhou knihu dočíst. Na druhou stranu se mi moc líbilo Myškinovo vyprávění jeho minulosti a právě kontrast mezi nezištným dobrákem a společností, pro kterou byl prostě a jenom idiot. V podstatě se Dostojevskemu u mě povedlo to, co zamýšlel a Myškina jsem měla opravdu ráda a netrpělivě jsem očekávala, jak to všechno dopadne. V závěrečných kapitolách jsem si avšak i já řekla ,,To je ale idiot.". Bohužel mám ale stejné pocity jako u knihy Zločin a trest. Něco mi na stylu tohoto ruského velikána nesedí a nejsem z toho tak paf jako u Tolstého. Dostojevský podle mě nedokáže tak komplexně vypracovat osobnost a jeho styl je pro mě místy až nudný.y a propletencem příběhů. Hybatelé mě nechali chladnou. Hodiny z kostí jsou další knihou povídek, ačkoliv se tváří jako román, protože každou částí nás provází buď Holly nebo někdo jí blízký. Bohužel se autor zase nechal unést rozmáchlostí napříč časem a prostorem a nabubřelostí vlastního jazyka, místo aby se držel nosné linky a dodal příběhům hloubku. První část o patnáctileté Holly mě zaujala svým způsobem vyprávění i vypravěčkou, jen aby to Mitchell po zhruba osmdesáti stránkách přeseknul a přenesl nás o několik let dopředu, do popředí strčil další zajímavou postavu namyšleného studenta, a začal na nás mluvit zase úplně jiným stylem. Mitchell se ale nezastaví, přijde další seknutí a žezlo přejímá další vypravěč v pozdější časové rovně, bohužel už ničím zajímavý a totéž se dá říct o lince neuznalého autora, kde si asi Mitchell vybil své frustrace, ale krom toho je tato část zbytečná. Další část tvoří už linka s Anchority, kde už to odsýpá rychleji. Poslední část je zase postapokalyptická agitka upozonující, jaké jsou lidí dnes zhýčkané hyeny, které brzy o všechno přijdou (že bych to už četla v Atlasu mraků?). Kdyby Mitchell nahradil polovinu knihy a třeba se více pověnoval Anchoritům, vztahům mezi nimi nebo lince s mladou Holly a Hugem Lambem, udělal by líp. Takhle jsem zase dostala sice brilantním jazykem napsanou knihu, ale s postavami, které byly tuctovité a nudné, a pokud už tady byly známky zajímavosti, Mitchell je opustil, aby začal zase někde jinde.
Na seznámení se s Mitchellem je tato kniha skvělá a prvočtenáři budou asi ohromeni, protože autor si umí s jazykem krásně pohrát. Pro mě ale rozmáchlý román, který místo do šířky měl jít více do hloubky. méně textu

Možná že je to hloupost, ale když někdo otevře v momentě, kdy se ty komentáře vloží...Napadlo mne, že to možná bude stejný "technický" problém, jako jsou obálky knih v sekci Aktivita, kdy se načtou u těch knih, kde obálka není vložena, obálky pod nebo nad v seznamu...

Text příspěvku byl upraven 06.11.17 v 20:14

Koka
Koka 06.11.2017 v 20:19

Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo tam vidí ten chaos. Jen se divím, že pořád nikdo nereaguje, už jsem to tolika cestami hlásila.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 07.11.2017 v 00:15

Koka: možná se to "šíří" sítí postupně, nevím. Mě se to zdvojení komentářů stalo dnes poprvé, před pár minutami...

Pamstik
Pamstik 11.02.2018 v 22:48

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

charlosina
charlosina 14.02.2018 v 02:31

zdravím, chtěla bych poradit - mám v nastavení uloženo, že hodnocené knihy se mi automaticky přesunou do přečtených, ale přesto jsem si dnes všimla, že mám hodnocených o cca 25 knih více než přečtených, musím hledat rozdíly ručně, nebo je na to nějaký fígl? :-)

Noshelfcontrol
Noshelfcontrol 29.09.2018 v 14:18

Dobrý den,
mám problém s profilem. "Zasekla" (zabugovala) se mi na něm kniha v Právě čtených knihách. Už jsem ji dávno přečetla, ohodnotila i okomentovala. Stále tam je. Když ji přesunu do přečtených, za chvíli se tam zase objeví. Co mám dělat?

hrona
hrona 09.11.2018 v 09:07

Zdravím, omlouvám se, jesti se to tu už někde řeší, tak to nevidím. mám již delší dobu problém, neobjevuje se mi na obrazovce hvězdičkové hodnocení.

Naias
Naias 09.11.2018 v 11:33

Ktoré hodnotenie? Všeobecné je nad obálkou knihy, vlastné je pod obálkou knihy a hodnotenie obľúbených užívateľov je vpravo.

hrona
hrona 09.11.2018 v 13:31

Aha no jo, jsem slepej, díky, jak tam do toho nacpali tu reklamu tak jsem se nějak nezorientoval a stále hledal to po pravé straně.

Selendra
Selendra 14.11.2018 v 19:34

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Majsto
Majsto 13.12.2019 v 11:40

dobrý den, nevím, zda to patří do této skupiny, ale můj problém je v tom, že mi na mobilu přestala ta fantastická databáze fungovat. Jde mi bez problému na počítači na mobilu s Androidem nikoliv. Máte někdo podobné zkušenosti a jak tuto databázi nahradit jinou, která by byla spojená s počítačem. Děkuji Stojanová Marie - maj

Dan
Dan 13.12.2019 v 11:55

Myslíte aplikaci - ta byla zrušena. Vylepšili jsme zobrazení klasického webu na mobilech.

jarkamet
jarkamet 17.12.2019 v 10:45

Příspěvek porušil pravidla diskuze, a proto byl odstraněn moderátorem.



Vložit příspěvek