Chybějící e-book


Thorwald
Thorwald 27.01.2021 v 09:31

Lenka.Vílka:
Paní kolegyně, 1/ melu si svoje, 2/ snažím se vnímat ostatní, 3/ cestu vzniku stávajícího řešení na dbk jsem, jak již bylo zmíněno, nesledoval, 4/ King Cool na nasenakladatelstvi.cz jsem rozkliknul a zcela si uvědomuji, že je tam King Cool uváděno jako "značka".
Uvítám, pokud pokud subjekt "nasenakladatelstvi" pomůžete definovat, protože si opravdu nejsem jistý jak jej správně pojmenovat; ono to asi nebude až tak jednoduché. Ale nemusíte reagovat nijak, nesnažím se Vás provokovat. Jestli nemáte jinou možnost (například prostě proto že spamuju téma kde se řeší jiné věci): Ještě jednou se omlouvám. Můžete prosím doporučit jiné téma? Nebo mám radši založit téma nové, a budou k tomu účelu "Chyby na webu" představovat vhodnou sekci? Bude v takovém případě účelné již existující příspěvky smáznout?

Text příspěvku byl upraven 27.01.21 v 09:57

Thorwald
Thorwald 27.01.2021 v 09:46

V čem spočívala cesta vzniku stávajícího způsobu zápisu "značek"? Proč byly "značky" zahrnuty do pojmu "nakladatelství" - vedl k tomu kroku nějaký konkrétní technický důvod? Případně bylo by prosím možné diskusi která k tomu řešení vedla v obrysech shrnout?

Text příspěvku byl upraven 27.01.21 v 09:49

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 27.01.2021 v 10:04

Teď máte dvě možnosti:
Už nabízenou, napsat moderátorovi jirin@, když nevěříte někomu, kdo tady není déle než tři dny. Kvůli tomu jste se zde registroval?!
Založit si na to speciální vlákno a řešit už již vyřešené, když vám to dělá dobře

Nebo vy jste snad někde viděl, že je veden vydavatel Dobrovský? (Jenom v té tiráži, což je důvod, proč je to v nkc. Protože nkc předepisuje tiráži.) Já teda ne. Ani tady, ani v prodeji, ani na eshopu obchodu Dobrovský. A to už je hodně velká ostuda, že by to tam taky měli špatně! Jim jste taly psal, že to mají špatně?

Peace out!
Toho peace bude třeba víc než toho out :D

Thorwald
Thorwald 27.01.2021 v 10:30

Neviděl jsem to jinde než v tiráži. (A než v katalogu NK.) Ale právě tiráž mi přijde jako dobrý zdroj.
Vystěhuju se do vlastního vlákna. Tady mazat nebudu, třeba se sem pozděj půjde nějak odkázat.
Peace. : )
Dík za trpělivost.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 23.03.2021 v 09:29

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

jirin@
jirin@ 23.03.2021 v 14:01

LV - v našem seznamu eknihy zdarma nevidím tento titul


Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 23.03.2021 v 14:07

Jirin@: tak ať někdo upraví toto:
https://www.databazeknih.cz/novinky/tri-desitky-novych-eknih-zdarma-ke-stazeni-1311
Poslední v pořadí

siena
siena 23.03.2021 v 14:07

Přes stránky Městské knihovny lze e-book stáhnout. Není to ale první titul, na který někdo upozorňuje, že přes DK přístupný není... Docela by mne zajímal důvod.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 23.03.2021 v 14:11

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 23.03.2021 v 14:14

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

jirin@
jirin@ 23.03.2021 v 14:53

LV - já jsem hledala přes záložku Eknihy zdarma, a tam jsem ji opravdu nenašla

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 23.03.2021 v 15:03

Jirin@: v tom je zakopaný pes. Vo tom to celý je.
Ten článek slibuje, že tady je kniha ke stažení ze záznamu, ale není to pravda. Jal píše Siena, člověk si musí najet na stránky městské knihovny. Což se ale zde nikde nepíše. Tady se slibuje, že je kniha na databázi, ale to není pravda.



Vložit příspěvek